Štatistiky Kompletné dáta o firme

Obec Sebedín-Bečov

Sebedín - Bečov · Všeobecná verejná správa

1 469 €tržby 2013−9 473 €strata 2013

Fakturačné údaje

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 5. 11. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 5. 11. 2026 Čo prezradí IČO a ako ho overiť ›

Tržby a zisk rok po roku

1 469 €tržby 2013
−9 473 €strata 2013
  1. 13 : tržby 1 469 €, výsledok hospodárenia -9 473 €

Obec Sebedín-Bečov (IČO 00313793), sídlo Sebedín-Bečov, je v registri zapísaná od 1. 7. 1973 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 5. 11. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2013.

Prejsť na časť profilu 11

Zamestnanci Obec Sebedín-Bečov

Obec Sebedín-Bečov má podľa Registra organizácií ŠÚ SR 2 zamestnancov, osobné náklady v roku 2013 boli 39 648 €.

Pásmo: Register organizácií ŠÚ SR. Náklady: výkaz ziskov a strát 2013 (Výkaz ziskov a strát Úč ROPO SFOV 2-01) v Registri účtovných závierok, zber 18. 10. 2026.

Štatutár Obec Sebedín-Bečov

Podľa Registra právnických osôb koná za Obec Sebedín-Bečov 1 štatutár. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 5. 11. 2026.

Tržby, zisk a majetok Obec Sebedín-Bečov

Za rok 2013 má Obec Sebedín-Bečov v závierke tržby 1 469 €, a výsledok hospodárenia −9 473 €.

Tržby 20131 469 €
Výsledok hospodárenia 2013−9 473 €strata
Majetok (aktíva) 2013240 tis. €
Vlastné imanie 2013220 tis. €
Záväzky 20136 567 €2,7 % majetku
Zisková marža 2013−644,7 %výsledok k tržbám
Všetky čísla zo závierok Obec Sebedín-Bečov (1 rok)
Čísla zo závierok Obec Sebedín-Bečov po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
20131 469 €−9 473 €239 996 €220 029 €6 567 €—−644,7 %
Odkiaľ sú tržby a zisk a kedy pribudne závierka za ďalší rok ›

Riziko: zaplatí Obec Sebedín-Bečov?

Obec Sebedín-Bečov a verejné zmluvy

V Centrálnom registri zmlúv je 23 zmlúv s dodávateľom Obec Sebedín-Bečov v objeme 182 544 € z rokov 2015 až 2026. Najväčší objem je s odberateľom Pôdohospodárska platobná agentúra: 119 663 € v 4 zmluvách.

Zmluvy so štátom23Centrálny register zmlúv
Objem zmlúv183 tis. €spolu za všetky roky
Prvá zmluva201517. 7. 2015

História firmy Obec Sebedín-Bečov

Dátum vzniku Obec Sebedín-Bečov je 1. 7. 1973, teda pred 53 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2013. Na časovej osi je spolu 6 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiObec (obecný úrad), mesto (mestský úrad) · 313-5100/1466-18
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2013tržby 1 469 € · majetok 239 996 €
  3. Nový štatutár: Ing. Ján ŠkamlaStarosta
  4. Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Sociálna poisťovňa, ústredie. Firma vznikla 1. 7. 1973.
  5. Najväčšia verejná zmluva: 90 830 €Objednávateľ Pôdohospodárska platobná agentúra. Zmluva o poskytnutí nenávratného finančného príspevku Č.ZV02808

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti Obec Sebedín-Bečov

  • Všeobecná verejná správa

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 5. 11. 2026.

Obec Sebedín-Bečov v odvetví verejná správa a obrana

Obec Sebedín-Bečov je v registri v odvetví Verejná správa a obrana (SK NACE 84), činnosť všeobecná verejná správa. V okrese Banská Bystrica je v tomto odvetví 63 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Obec Sebedín-Bečov 43. z 48.

V odvetví v okrese Banská Bystrica63aktívnych subjektov

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Obec Sebedín-Bečov, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Verejná správa a obrana v okrese Banská Bystrica ›

Sídlo Obec Sebedín-Bečov: Sebedín - Bečov

Obec Sebedín-Bečov sídli na adrese Sebedín 37, 974 01 Sebedín-Bečov, okres Banská Bystrica. V obci Sebedín - Bečov je 36 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 24 797.

Subjektov v obci Sebedín - Bečov36aktívnych
Subjektov v okrese Banská Bystrica24 797aktívnych
V tom istom odvetví63okres Banská Bystrica

Sebedín - Bečov: obyvatelia a dáta ›Okres Banská Bystrica ›Adresár firiem v okrese Banská Bystrica ›

Obec Sebedín-Bečov: IČO, sídlo a základné údaje

Obec Sebedín-Bečov (IČO 00313793) je obec (obecný úrad), mesto (mestský úrad) so sídlom v obci Sebedín - Bečov, okres Banská Bystrica. Dátum vzniku je 1. 7. 1973, na trhu je 53 rokov a štatutárom je Ing. Ján Škamla. Za rok 2013 sú v závierke tržby 1 469 € a výsledok hospodárenia −9 473 €, počet zamestnancov podľa registra je 2.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 5. 11. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaObec (obecný úrad), mesto (mestský úrad)
OdvetvieVšeobecná verejná správa (SK NACE 8411)
Vznik1. 7. 1973
ObecSebedín - Bečov
OkresOkres Banská Bystrica
Účtovných závierok v registri13

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v obci Sebedín - Bečov

PRES GREEN, s.r.o.AUTO IT-EU-SK, s.r.o.SILVER.net s. r. o.Poľnohospodárske družstvo Sebedín - BečovJ & J HOME PLUS s.r.o.Všetky firmy v obci Sebedín - Bečov ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 84.11) v okrese Banská Bystrica

Banskobystrický samosprávny krajObec HarmanecObec ĽubietováObec StrelníkyObec Brusno

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.skDatahorses, kybernetická bezpečnosť