VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

SILVER.net s. r. o.

Sebedín - Bečov · Elektrická inštalácia

266 667 €tržby 2025 ▼ 3 %+45 000 €zisk 2025

aktívna 2 roky2 zamestnanci (2025)

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 14. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

266 667 €tržby 2025 ▼ 3 %
+45 000 €zisk 2025
  1. 24 : tržby 274 256 €, výsledok hospodárenia 26 964 €
  2. 25 : tržby 266 667 €, výsledok hospodárenia 45 000 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

SILVER.net s. r. o. (IČO 55939040) mala v roku 2025 tržby 266 667 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci SILVER.net

V roku 2025 mala SILVER.net priemerne 2 zamestnancov, osobné náklady v tom roku boli 51 005 €.

Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 14. 10. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč POD) v Registri účtovných závierok, zber 29. 9. 2026.

Konateľ SILVER.net

Podľa Registra právnických osôb koná za SILVER.net 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026.

Spoločník SILVER.net

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026.

Tržby, zisk a majetok SILVER.net

Za rok 2025 má SILVER.net v závierke tržby 266 667 €, o 2,8 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +45 000 €. Závierky máme za 2 roky (2024 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2024: 274 256 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 10 500 € podľa Finančnej správy SR.

Tržby 2025267 tis. €▼ −2,8 % medziročne
Výsledok hospodárenia 202545 tis. €zisk
Majetok (aktíva) 2025228 tis. €
Vlastné imanie 2025129 tis. €
Záväzky 202599 tis. €43,6 % majetku
Pridaná hodnota 2025101 tis. €
Zisková marža 2025+16,9 %medián odvetvia +4,2 %
Súčet výsledkov za 2 roky72 tis. €2024 až 2025
Vyrubená daň z príjmov10 tis. €obdobie do 31. 12. 2025

Výkaz ziskov a strát SILVER.net

Súvaha SILVER.net

Všetky čísla zo závierok SILVER.net (2 roky)
Čísla zo závierok SILVER.net po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
2025266 667 €45 000 €228 226 €128 799 €99 427 €101 004 €+16,9 %
2024274 256 €26 964 €145 360 €83 863 €61 497 €63 394 €+9,8 %

Riziko: zaplatí SILVER.net?

SILVER.net a verejné zmluvy

V Centrálnom registri zmlúv je 10 zmlúv s dodávateľom SILVER.net v objeme 64 778 € z rokov 2024 až 2026. Najväčší objem je s odberateľom Obec Martinček: 37 193 € v 1 zmluve.

Zmluvy so štátom10Centrálny register zmlúv
Objem zmlúv65 tis. €spolu za všetky roky
Prvá zmluva20246. 2. 2024

História firmy SILVER.net

Dátum vzniku SILVER.net je 3. 1. 2024, teda pred 2 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2024.

  1. Vznik spoločnosti112
  2. Prvú verejnú zmluvu uzavrela do roka od vznikuObjednávateľ Obec Zvolenská Slatina. Firma vznikla 3. 1. 2024.
  3. Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2122145905
  4. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2024tržby 274 256 € · majetok 145 360 €
  5. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 2, posledné tržby 266 667 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti SILVER.net

  • Montáž, rekonštrukcia a údržba vyhradených technických zariadení - elektrických
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výroby
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Prípravné práce k realizácii stavby
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
  • Prenájom, úschova a požičiavanie hnuteľných vecí
  • Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
  • Poskytovanie elektronických komunikačných sietí a služieb v súlade so Všeobecným povolením na poskytovanie sietí alebo služieb podľa ust. § 8 zákona č. 452/2021 Z. z. o elektronických komunikáciách v znení neskorších predpisov

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026.

SILVER.net v odvetví špecializované stavebné práce

SILVER.net je v registri v odvetví Špecializované stavebné práce (SK NACE 43), činnosť elektrická inštalácia. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 71 977 € (14 568 závierok), SILVER.net má 266 667 €, čo je 3,7-násobok mediánu. V okrese Banská Bystrica je v tomto odvetví 2 174 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je SILVER.net 109. z 447.

V odvetví v okrese Banská Bystrica2 174aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou14 568Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia72 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+4,2 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb SILVER.net, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Stavebníctvo v okrese Banská Bystrica ›

Sídlo SILVER.net: Sebedín - Bečov

SILVER.net sídli na adrese Bečov 30, 974 01 Sebedín-Bečov, okres Banská Bystrica. V obci Sebedín - Bečov je 36 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 24 830.

Subjektov v obci Sebedín - Bečov36aktívnych
Subjektov v okrese Banská Bystrica24 830aktívnych
V tom istom odvetví2 174okres Banská Bystrica

Sebedín - Bečov: obyvatelia a dáta ›Okres Banská Bystrica ›Adresár firiem v okrese Banská Bystrica ›

SILVER.net: IČO, sídlo a základné údaje

SILVER.net s. r. o. (IČO 55939040) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Sebedín - Bečov, okres Banská Bystrica. Dátum vzniku je 3. 1. 2024, na trhu je 2 roky a štatutárom je Milan Strieborný. Za rok 2025 sú v závierke tržby 266 667 € a výsledok hospodárenia +45 000 €, počet zamestnancov podľa registra je 2.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieElektrická inštalácia (SK NACE 4321)
Základné imanie5 000 €
Vznik3. 1. 2024
ObecSebedín - Bečov
OkresOkres Banská Bystrica
Vyrubená daň z príjmov10 500 € (za obdobie do 31. 12. 2025)
Účtovných závierok v registri2

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 14. 10. 2026.

V odvetví špecializované stavebné práce (SK NACE 43) SILVER.net s. r. o. má vyššie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 266 667 €, typická firma odvetvia 71 977 €, čo je 3,7-násobok mediánu (medián z 14 568 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 14. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Banská Bystrica ›Špecializované stavebné práce: tržby a mzdy ›Špecializované stavebné práce v Banskobystrickom kraji ›Mzdy v okrese Banská Bystrica ›

Sieť prepojení firmy SILVER.net

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu SILVER.net

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu SILVER.net

  • Tendre14súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 489 tis. €
  • Granty a dotácie81výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 184 tis. €
  • Končiace zmluvy87zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 21 tis. €
  • Výhry konkurentov64firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 15 tis. €
  • Diery na trhu1odvetvie chýba v obci Sebedín - Bečovtypický nepokrytý dopyt 206 tis. €

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v obci Sebedín - Bečov

PRES GREEN, s.r.o.AUTO IT-EU-SK, s.r.o.Poľnohospodárske družstvo Sebedín - BečovJ & J HOME PLUS s.r.o.Finlife - Group s. r. o.Všetky firmy v obci Sebedín - Bečov ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 43.21) v okrese Banská Bystrica

BauHausEurope s. r. o.MS Gruppe, s.r.o.MONT ELEKTRO, a.s.MGE GROUP, s.r.o.EMU elektro s.r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk