Štatistiky Kompletné dáta o firme

QI HANG s. r. o.

Bratislava - Rača · Reštauračné činnosti

Fakturačné údaje

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 5. 11. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 5. 11. 2026 Čo prezradí IČO a ako ho overiť ›

Tržby a zisk

QI HANG s. r. o.: závierky v registri má, ale bez riadku s tržbami.

na trhu3 roky
zmluvy so štátom0

QI HANG s. r. o. (IČO 55155847), sídlo Bratislava - mestská časť Rača, je v registri zapísaná od 21. 4. 2023 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 5. 11. 2026).

Prejsť na časť profilu 11

Zamestnanci QI HANG

V roku 2025 mala QI HANG priemerne 0 zamestnancov.

Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 3. 10. 2026.

Konatelia QI HANG

Podľa Registra právnických osôb konajú za QI HANG 2 konatelia. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 5. 11. 2026.

Spoločníci QI HANG

V registri sú zapísaní 3 spoločníci.

Podiely spoločníkov na vkladoch QI HANG
Podiely spoločníkov na vkladoch QI HANG Weiwei Xia 33,3 %, Gangjie Xia 33,3 %, Xuezhen Ying 33,3 %. Spolu 10 000 €. Weiwei Xia: 3 334 €, 33,3 %Gangjie Xia: 3 333 €, 33,3 %Xuezhen Ying: 3 333 €, 33,3 %33,3 % najväčší podiel
  • Weiwei Xia33,3 %
  • Gangjie Xia33,3 %
  • Xuezhen Ying33,3 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Weiwei Xiaod 21. 4. 2023 3 334 €33,3 %
Gangjie Xiaod 21. 4. 2023 3 333 €33,3 %
Xuezhen Yingod 21. 4. 2023 3 333 €33,3 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Kto firmu skutočne vlastní a kde nájsť konečného užívateľa výhod ›

Tržby, zisk a majetok QI HANG

Závierky máme za 3 roky (2023 až 2025), riadok s tržbami v nich nie je vyplnený. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 340 € podľa Finančnej správy SR.

Majetok (aktíva) 20259 660 €
Vlastné imanie 20259 320 €
Záväzky 2025340 €3,5 % majetku
Súčet výsledkov za 3 roky−680 €2023 až 2025
Vyrubená daň z príjmov340 €obdobie do 31. 12. 2025

Výkaz ziskov a strát QI HANG

Súvaha QI HANG

Všetky čísla zo závierok QI HANG (3 roky)
Čísla zo závierok QI HANG po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
2025—−340 €9 660 €9 320 €340 €——
2024—−340 €10 000 €9 660 €340 €——
2023—0 €10 000 €10 000 €———
Odkiaľ sú tržby a zisk a kedy pribudne závierka za ďalší rok ›

Riziko: zaplatí QI HANG?

Peniaze od štátu: QI HANG

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy QI HANG

Dátum vzniku QI HANG je 21. 4. 2023, teda pred 3 rokmi. Skoršie obchodné meno: QI HANG s. r. o. s. r. o.. Závierky v registri máme od roku 2023.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/168956/B
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2023majetok 10 000 €
  3. Zmena obchodného menaPredtým QI HANG s. r. o. s. r. o., odvtedy QI HANG s. r. o.
  4. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 3.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti QI HANG

  • Pohostinská činnosť a výroba hotových jedál pre výdajne
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti
  • Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu, prevádzkovanie výdajne stravy
  • Poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiach
  • Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností
  • Prevádzkovanie výdajne stravy

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 5. 11. 2026.

QI HANG v odvetví reštaurácie a pohostinstvá

QI HANG je v registri v odvetví Reštaurácie a pohostinstvá (SK NACE 56), činnosť reštauračné činnosti. V okrese Bratislava III je v tomto odvetví 1 009 aktívnych subjektov.

V odvetví v okrese Bratislava III1 009aktívnych subjektov

Ubytovanie a stravovanie v okrese Bratislava III ›

Sídlo QI HANG: Bratislava - Rača

QI HANG sídli na adrese Račianska 2420/148, 831 54 Bratislava - mestská časť Rača, okres Bratislava III. V obci Bratislava - Rača je 21 071 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 47 364.

Subjektov v obci Bratislava - Rača21 071aktívnych
Subjektov v okrese Bratislava III47 364aktívnych
V tom istom odvetví1 009okres Bratislava III

Bratislava - Rača: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava III ›Adresár firiem v okrese Bratislava III ›

QI HANG: IČO, sídlo a základné údaje

QI HANG s. r. o. (IČO 55155847) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Rača, okres Bratislava III. Dátum vzniku je 21. 4. 2023, na trhu je 3 roky a štatutármi sú Weiwei Xia a Xuezhen Ying.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 5. 11. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieReštauračné činnosti (SK NACE 5611)
Základné imanie10 000 €
Vznik21. 4. 2023
Skoršie názvyQI HANG s. r. o. s. r. o.
ObecBratislava - Rača
OkresOkres Bratislava III
Vyrubená daň z príjmov340 € (za obdobie do 31. 12. 2025)
Účtovných závierok v registri3

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

Súvisiace firmy

Rovnaký konateľ alebo spoločník

DG a.s.YINGXIA s. r. o.

Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Rača

PHOENIX Zdravotnícke zásobovanie, a.s.Slovenská Grafia a.s.TURAN TRADE s.r.o.Automobilové opravovne Ministerstva vnútra…Blaguss Slovakia s.r.o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Rača ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 56.10) v okrese Bratislava III

BEVANDA s. r. o.Bratislavský Meštiansky Pivovar s. r. o.DaRya, s.r.o.PINO group s.r.o.Food Project s. r. o.

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.skDatahorses, kybernetická bezpečnosť