Štatistiky Kompletné dáta o firme

Beija Flor Group s.r.o.

Tomášov · Reštauračné činnosti

208 558 €tržby 2025 ▲ 389 %+3 283 €zisk 2025

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 1. 11. 2026 Čo prezradí IČO a ako ho overiť ›

Tržby a zisk rok po roku

208 558 €tržby 2025 ▲ 389 %
+3 283 €zisk 2025
  1. 22 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 0 €
  2. 23 : tržby 6 228 €, výsledok hospodárenia 21 €
  3. 24 : tržby 42 632 €, výsledok hospodárenia 1 748 €
  4. 25 : tržby 208 558 €, výsledok hospodárenia 3 283 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

Beija Flor Group s.r.o. (IČO 54938911) mala v roku 2025 tržby 208 558 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 11

Zamestnanci Beija Flor Group

Beija Flor Group má podľa Registra organizácií ŠÚ SR 3 až 4 zamestnancov, osobné náklady v roku 2025 boli 57 210 €.

Pásmo: Register organizácií ŠÚ SR. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 30. 9. 2026.

Konateľ Beija Flor Group

Podľa Registra právnických osôb koná za Beija Flor Group 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

David Eliseu Martins Florkonateľ, spoločník v.o.s. / s.r.o.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 1. 11. 2026.

Spoločník Beija Flor Group

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch Beija Flor Group
Podiely spoločníkov na vkladoch Beija Flor Group David Eliseu Martins Flor 100,0 %. Spolu 5 000 €. David Eliseu Martins Flor: 5 000 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • David Eliseu Martins Flor100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
David Eliseu Martins Florod 6. 12. 2022 5 000 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Kto firmu skutočne vlastní a kde nájsť konečného užívateľa výhod ›

Tržby, zisk a majetok Beija Flor Group

Za rok 2025 má Beija Flor Group v závierke tržby 208 558 €, o 389,2 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +3 283 €. Závierky máme za 4 roky (2022 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2025: 208 558 €.

Tržby 2025209 tis. €▲ +389,2 % medziročne
Výsledok hospodárenia 20253 283 €zisk
Majetok (aktíva) 202516 tis. €
Vlastné imanie 202510 tis. €
Záväzky 20256 237 €38,3 % majetku
Pridaná hodnota 202565 tis. €
Zisková marža 2025+1,6 %medián odvetvia +2,9 %
Súčet výsledkov za 4 roky5 052 €2022 až 2025

Výkaz ziskov a strát Beija Flor Group

Súvaha Beija Flor Group

Všetky čísla zo závierok Beija Flor Group (4 roky)
Čísla zo závierok Beija Flor Group po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
2025208 558 €3 283 €16 289 €10 052 €6 237 €65 072 €+1,6 %
202442 632 €1 748 €10 661 €6 769 €3 892 €8 471 €+4,1 %
20236 228 €21 €6 349 €5 021 €1 328 €328 €+0,3 %
2022—0 €5 000 €5 000 €———
Odkiaľ sú tržby a zisk a kedy pribudne závierka za ďalší rok ›

Riziko: zaplatí Beija Flor Group?

Peniaze od štátu: Beija Flor Group

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy Beija Flor Group

Dátum vzniku Beija Flor Group je 6. 12. 2022, teda pred 3 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2022.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/165478/B
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2022majetok 5 000 €
  3. Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2121859069
  4. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 4, posledné tržby 208 558 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti Beija Flor Group

  • poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu
  • prevádzkovanie výdajne stravy
  • poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiach
  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
  • reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
  • prenájom hnuteľných vecí
  • administratívne služby
  • vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti
  • dizajnérske činnosti
  • výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovu
  • čistiace a upratovacie služby
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
  • výroba nápojov
  • organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí
  • výroba počítačových, elektronických a optických výrobkov
  • informačná činnosť
  • výskum a vývoj v oblasti prírodných, technických, spoločenských a humanitných vied
  • prevádzkovanie športových zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu
  • počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
  • výroba strojov a zariadení pre všeobecné účely
  • prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení
  • prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
  • prenájom nehnuteľností, bytov a nebytových priestorov bez poskytovania iných, než základných služieb spojených s prenájmom

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 1. 11. 2026.

Beija Flor Group v odvetví reštaurácie a pohostinstvá

Beija Flor Group je v registri v odvetví Reštaurácie a pohostinstvá (SK NACE 56), činnosť reštauračné činnosti. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 78 506 € (6 742 závierok), Beija Flor Group má 208 558 €, čo je 2,7-násobok mediánu. V okrese Senec je v tomto odvetví 544 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Beija Flor Group 60. z 210.

V odvetví v okrese Senec544aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou6 742Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia79 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+2,9 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Beija Flor Group, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Ubytovanie a stravovanie v okrese Senec ›

Sídlo Beija Flor Group: Tomášov

Beija Flor Group sídli na adrese Kvetná 7, 900 44 Tomášov, okres Senec. V obci Tomášov je 534 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 24 585. Na tej istej adrese je zapísaných 2 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Tomášov534aktívnych
Subjektov v okrese Senec24 585aktívnych
V tom istom odvetví544okres Senec
Na tej istej adrese2aktívnych subjektov

Tomášov: obyvatelia a dáta ›Okres Senec ›Adresár firiem v okrese Senec ›

Beija Flor Group: IČO, sídlo a základné údaje

Beija Flor Group s.r.o. (IČO 54938911) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Tomášov, okres Senec. Dátum vzniku je 6. 12. 2022, na trhu je 3 roky a štatutárom je David Eliseu Martins Flor. Za rok 2025 sú v závierke tržby 208 558 € a výsledok hospodárenia +3 283 €, počet zamestnancov podľa registra je 3 až 4.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 1. 11. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieReštauračné činnosti (SK NACE 5611)
Základné imanie5 000 €
Vznik6. 12. 2022
ObecTomášov
OkresOkres Senec
Účtovných závierok v registri4

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví reštaurácie a pohostinstvá (SK NACE 56) Beija Flor Group s.r.o. má vyššie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 208 558 €, typická firma odvetvia 78 506 €, čo je 2,7-násobok mediánu (medián z 6 742 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 6. 11. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Senec ›Reštaurácie a pohostinstvá: tržby a mzdy ›Reštaurácie a pohostinstvá v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Senec ›

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v obci Tomášov

Poľnohospodárske družstvo v TomášoveCINETECH s. r. o.DS Pharm s. r. o.SOFIDA s.r.o.WTR-Tec, s. r. o.Všetky firmy v obci Tomášov ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 56.10) v okrese Senec

DH Gastronomy s. r. o.SP TECHNIC s. r. o.FajneGastro, s.r.o.Komido s.r.o.SON HAI s.r.o.

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.skDatahorses, kybernetická bezpečnosť