LPBCH corp s. r. o.
Bratislava - Rača · Výroba ostatných potravinárskych produktov i. n.
337 543 €tržby 2024 ▲ 24 %+6 368 €zisk 2024aktívna 4 roky1 zamestnanec
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 4. 11. 2026 Čo prezradí IČO a ako ho overiť ›
Tržby a zisk rok po roku
- 22 : tržby 63 605 €, výsledok hospodárenia 438 €
- 23 : tržby 271 137 €, výsledok hospodárenia 37 €
- 24 : tržby 337 543 €, výsledok hospodárenia 6 368 €
LPBCH corp s. r. o. (IČO 54818117) mala v roku 2024 tržby 337 543 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2024, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 11
Zamestnanci LPBCH corp
LPBCH corp má podľa Registra organizácií ŠÚ SR 1 zamestnancov, osobné náklady v roku 2024 boli 18 337 €.
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2024 | — | 18 337 € | — |
| 2023 | — | 2 065 € | — |
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: výkaz 2024 v RÚZ.
Pásmo: Register organizácií ŠÚ SR. Náklady: výkaz ziskov a strát 2024 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 28. 9. 2026.
Konateľ LPBCH corp
Podľa Registra právnických osôb koná za LPBCH corp 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 4. 11. 2026.
Spoločník LPBCH corp
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Borislav Kostadinov100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Borislav Kostadinovod 6. 8. 2026 | 5 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok LPBCH corp
Za rok 2024 má LPBCH corp v závierke tržby 337 543 €, o 24,5 % viac než v roku 2023, a výsledok hospodárenia +6 368 €. Závierky máme za 3 roky (2022 až 2024), najvyššie tržby sú z roku 2024: 337 543 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 1 920 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát LPBCH corp
Najvyššie tržby: rok 2024, 337 543 €. Najnižšie: rok 2022, 63 605 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2024 | 337 543 € |
| 2023 | 271 137 € |
| 2022 | 63 605 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 3 rokoch, strata v 0 rokoch z 3 roky. Súčet za celé obdobie: 6 843 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2024 | 6 368 € |
| 2023 | 37 € |
| 2022 | 438 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- LPBCH corp
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +1,9 %, medián odvetvia +2,2 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | LPBCH corp | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2024 | +1,9 % | +2,2 % |
| 2023 | 0,0 % | +1,3 % |
| 2022 | +0,7 % | +0,7 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha LPBCH corp
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2024 mala súvaha majetok 310 337 €, vlastné imanie 11 842 € a záväzky 298 495 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2024 | 310 337 € | 11 842 € | 298 495 € |
| 2023 | 104 394 € | 5 474 € | 98 920 € |
| 2022 | 29 205 € | 5 438 € | 23 767 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok LPBCH corp (3 roky)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 337 543 € | 6 368 € | 310 337 € | 11 842 € | 298 495 € | 44 109 € | +1,9 % |
| 2023 | 271 137 € | 37 € | 104 394 € | 5 474 € | 98 920 € | 4 265 € | 0,0 % |
| 2022 | 63 605 € | 438 € | 29 205 € | 5 438 € | 23 767 € | 888 € | +0,7 % |
Riziko: zaplatí LPBCH corp?
Peniaze od štátu: LPBCH corp
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy LPBCH corp
Dátum vzniku LPBCH corp je 17. 8. 2022, teda pred 4 rokmi. Skoršie obchodné meno: Profundum s.r.o.. Závierky v registri máme od roku 2022. Na časovej osi je spolu 10 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/163079/B
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2022tržby 63 605 € · majetok 29 205 €
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2121795753
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2024Závierok máme 3, posledné tržby 337 543 €.
- Nový štatutár: Borislav KostadinovKonateľ
- Zmena obchodného menaPredtým Profundum s.r.o., odvtedy LPBCH corp s. r. o.
- Nový spoločník: Borislav KostadinovSpoločník v.o.s. / s.r.o.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti LPBCH corp
- výroba potravinárskych výrobkov
- výroba nápojov
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
- kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
- poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu
- dizajnérske činnosti
- fotografické služby
- prenájom hnuteľných vecí
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 4. 11. 2026.
LPBCH corp v odvetví výroba potravín
LPBCH corp je v registri v odvetví Výroba potravín (SK NACE 10), činnosť výroba ostatných potravinárskych produktov i. n.. Medián tržieb odvetvia za rok 2024 je 73 519 € (2 859 závierok), LPBCH corp má 337 543 €, čo je 4,6-násobok mediánu. V okrese Bratislava III je v tomto odvetví 324 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je LPBCH corp 27. z 152.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 21 801 €, polovica do 73 519 €, tri štvrtiny do 386 094 €; 10 % firiem má viac než 1 622 750 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 4 790 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 21 801 € |
| medián | 73 519 € |
| horný kvartil | 386 094 € |
| 10 % firiem má viac než | 1 622 750 € |
| LPBCH corp | 337 543 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 5. 11. 2026; mierka je logaritmická.
- LPBCH corp
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby LPBCH corp s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | LPBCH corp | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2024 | 337 543 € | 73 519 € |
| 2023 | 271 137 € | 69 360 € |
| 2022 | 63 605 € | 67 670 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2024.
Čísla v tabuľke
| LPBCH corp | 337 543 € |
|---|---|
| medián okresu Bratislava III | 45 096 € |
| medián kraja | 47 896 € |
| medián Slovenska | 73 519 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- OST BLOCK s. r. o.Bratislava - mestská časť Rača · tržby 825 688 € (2025)
- FEEDON s. r. o.Bardejov · tržby 825 643 € (2025)
- Naturex spol.s r.o.Komárno · tržby 821 419 € (2025)
- GAZDOVSKÝ TRH s.r.o.Banská Bystrica · tržby 818 526 € (2025)
- Cacaofé s.r.o.Žilina · tržby 817 195 € (2025)
- PROVENDING s.r.o.Marcelová · tržby 814 889 € (2025)
- ESSENTIA, s.r.o.Veľký Grob · tržby 814 486 € (2025)
- Poľnohospodárske družstvo "Goral" 059 78 Veľká FrankováVeľká Franková · tržby 811 823 € (2025)
- DAMYS, s.r.o.Rožňava · tržby 811 011 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb LPBCH corp, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo LPBCH corp: Bratislava - Rača
LPBCH corp sídli na adrese Karpatské námestie 10/A, 831 06 Bratislava - mestská časť Rača, okres Bratislava III. V obci Bratislava - Rača je 21 066 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 47 379. Na tej istej adrese je zapísaných 261 aktívnych subjektov.
Bratislava - Rača: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava III ›Adresár firiem v okrese Bratislava III ›
LPBCH corp: IČO, sídlo a základné údaje
LPBCH corp s. r. o. (IČO 54818117) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Rača, okres Bratislava III. Dátum vzniku je 17. 8. 2022, na trhu je 4 roky a štatutárom je Borislav Kostadinov. Za rok 2024 sú v závierke tržby 337 543 € a výsledok hospodárenia +6 368 €, počet zamestnancov podľa registra je 1.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 4. 11. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Výroba ostatných potravinárskych produktov i. n. (SK NACE 1089) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 17. 8. 2022 |
| Skoršie názvy | Profundum s.r.o. |
| Obec | Bratislava - Rača |
| Okres | Okres Bratislava III |
| Vyrubená daň z príjmov | 1 920 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 3 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví výroba potravín (SK NACE 10) LPBCH corp s. r. o. má vyššie tržby než typická firma: za rok 2024 mala 337 543 €, typická firma odvetvia 73 519 €, čo je 4,6-násobok mediánu (medián z 2 859 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 5. 11. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Bratislava III ›Výroba potravín: tržby a mzdy ›Výroba potravín v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava III ›
Súvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
LUPA group s. r. o.M-M Corp. s.r.o.
Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Rača
PHOENIX Zdravotnícke zásobovanie, a.s.Slovenská Grafia a.s.TURAN TRADE s.r.o.Automobilové opravovne Ministerstva vnútra…Blaguss Slovakia s.r.o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Rača ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 10.89) v okrese Bratislava III
VULM s.r.o.AF Distribution s.r.o.Daxa IT s. r. o.Barmis s. r. o.OST BLOCK s. r. o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.