Barmis s. r. o.
Bratislava - Rača · Výroba ostatných potravinárskych produktov i. n.
876 503 €tržby 2025 ▲ 17 %+46 666 €zisk 2025aktívna 6 rokov18 zamestnancov (2023)
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 28. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 20 : tržby 118 709 €, výsledok hospodárenia 393 €
- 21 : tržby 335 319 €, výsledok hospodárenia 811 €
- 22 : tržby 480 472 €, výsledok hospodárenia 2 019 €
- 23 : tržby 664 400 €, výsledok hospodárenia 54 026 €
- 24 : tržby 748 109 €, výsledok hospodárenia 16 654 €
- 25 : tržby 876 503 €, výsledok hospodárenia 46 666 €
Barmis s. r. o. (IČO 52975576) mala v roku 2025 tržby 876 503 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 11
Zamestnanci Barmis
V roku 2023 mala Barmis priemerne 18 zamestnancov, osobné náklady v roku 2025 boli 247 176 €. Odhad hrubej mzdy zo závierky vychádzajú 561 € mesačne, priemerná hrubá mzda v odvetví Priemyselná výroba v okrese Bratislava III bola v roku 2023 1 967 €.
- Počet zamestnancov
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2025 | — | 247 176 € | — |
| 2024 | — | 211 386 € | — |
| 2023 | 18 | 163 878 € | — |
| 2022 | 17 | 116 181 € | — |
| 2021 | 12 | 71 446 € | — |
| 2020 | 1 | 28 656 € | — |
Mesačne na zamestnanca v roku 2023 a priemerná hrubá mzda
- Barmis, odhad zo závierky561 €
- Priemyselná výroba v okrese Bratislava III1 967 €
- Všetky odvetvia v okrese Bratislava III2 022 €
- Priemyselná výroba na Slovensku1 653 €
Firma: osobné náklady mikro závierky delené 1,352 (odvody zamestnávateľa), počtom a 12 mesiacmi. Mzdy: ŠÚ SR, DATAcube np3110rr, rok 2023, zber 11. 9. 2026. Odbor podľa registra je Priemyselná výroba, porovnanie je preto orientačné.
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2023 (PDF), výkaz 2025 v RÚZ.
Počet: poznámky účtovnej závierky 2023 v RÚZ, zber 4. 10. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 28. 9. 2026.
Konatelia Barmis
Podľa Registra právnických osôb konajú za Barmis 3 konatelia. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 28. 10. 2026.
Spoločníci Barmis
V registri sú zapísaní 3 spoločníci.
- Stanislav Struhár33,4 %
- Juraj Barančík33,3 %
- Mgr. Michaela Struhárová33,3 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Stanislav Struhárod 16. 2. 2023 | 1 668 € | 33,4 % |
| Juraj Barančíkod 16. 2. 2023 | 1 666 € | 33,3 % |
| Mgr. Michaela Struhárováod 16. 2. 2023 | 1 666 € | 33,3 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok Barmis
Za rok 2025 má Barmis v závierke tržby 876 503 €, o 17,2 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +46 666 €. Závierky máme za 6 rokov (2020 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2025: 876 503 €.
Výkaz ziskov a strát Barmis
Najvyššie tržby: rok 2025, 876 503 €. Najnižšie: rok 2020, 118 709 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 876 503 € |
| 2024 | 748 109 € |
| 2023 | 664 400 € |
| 2022 | 480 472 € |
| 2021 | 335 319 € |
| 2020 | 118 709 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 6 rokoch, strata v 0 rokoch z 6 rokov. Súčet za celé obdobie: 120 569 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 46 666 € |
| 2024 | 16 654 € |
| 2023 | 54 026 € |
| 2022 | 2 019 € |
| 2021 | 811 € |
| 2020 | 393 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- Barmis
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +5,3 %, medián odvetvia +2,6 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | Barmis | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +5,3 % | +2,6 % |
| 2024 | +2,2 % | +2,2 % |
| 2023 | +8,1 % | +1,3 % |
| 2022 | +0,4 % | +0,7 % |
| 2021 | +0,2 % | +0,5 % |
| 2020 | +0,3 % | +0,5 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 5 z 5 rokov, najviac v roku 2021 (+182,5 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | +17,2 % |
| 2024 | +12,6 % |
| 2023 | +38,3 % |
| 2022 | +43,3 % |
| 2021 | +182,5 % |
| 2020 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha Barmis
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 183 674 €, vlastné imanie 125 990 € a záväzky 57 684 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 183 674 € | 125 990 € | 57 684 € |
| 2024 | 116 044 € | 79 324 € | 36 720 € |
| 2023 | 110 437 € | 62 502 € | 47 935 € |
| 2022 | 43 186 € | 8 387 € | 34 799 € |
| 2021 | 36 705 € | 6 351 € | 30 354 € |
| 2020 | 19 198 € | 5 393 € | 13 805 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok Barmis (6 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 876 503 € | 46 666 € | 183 674 € | 125 990 € | 57 684 € | 340 273 € | +5,3 % |
| 2024 | 748 109 € | 16 654 € | 116 044 € | 79 324 € | 36 720 € | 266 334 € | +2,2 % |
| 2023 | 664 400 € | 54 026 € | 110 437 € | 62 502 € | 47 935 € | 240 294 € | +8,1 % |
| 2022 | 480 472 € | 2 019 € | 43 186 € | 8 387 € | 34 799 € | 129 574 € | +0,4 % |
| 2021 | 335 319 € | 811 € | 36 705 € | 6 351 € | 30 354 € | 64 477 € | +0,2 % |
| 2020 | 118 709 € | 393 € | 19 198 € | 5 393 € | 13 805 € | 27 623 € | +0,3 % |
Riziko: zaplatí Barmis?
Barmis a verejné zmluvy
V Centrálnom registri zmlúv sú 2 zmluvy s dodávateľom Barmis z rokov 2021 až 2025.
Rok s najväčším objemom: 2021, 0 € v 1 zmluve.
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmlúv | Objem |
|---|---|---|
| 2025 | 1 | 0 € |
| 2021 | 1 | 0 € |
Zdroj: Centrálny register zmlúv (crz.gov.sk); nezmyselné sumy vynechané, výpočet Štatistiky.sk.
História firmy Barmis
Dátum vzniku Barmis je 30. 4. 2020, teda pred 6 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2020. Na časovej osi je spolu 10 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/144658/B
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2121241529
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2020tržby 118 709 € · majetok 19 198 €
- Prvú verejnú zmluvu uzavrela do roka od vznikuObjednávateľ Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Veľký Krtíš. Firma vznikla 30. 4. 2020.
- Nový spoločník: Stanislav StruhárSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 6, posledné tržby 876 503 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti Barmis
- Výroba potravinárskych výrobkov
- Výroba nápojov
- Výroba jednoduchých výrobkov z dreva, korku, slamy, prútia a ich úprava, oprava a údržba
- Výroba a hutnícke spracovanie kovov
- Výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovu
- Výroba elektrických zariadení a elektrických súčiastok
- Výroba strojov a zariadení pre všeobecné účely
- Prípravné práce k realizácii stavby
- Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Nákup, predaj alebo preprava zbraní a streliva
- Prevádzka malých plavidiel
- Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu
- Prevádzkovanie výdajne stravy
- Poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiach
- Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
- Vedenie účtovníctva
- Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
- Prenájom hnuteľných vecí
- Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení
- Prevádzkovanie športových zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu
- Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí
- Oprava osobných potrieb a potrieb pre domácnosť
- Poskytovanie služieb osobného charakteru
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 28. 10. 2026.
Barmis v odvetví výroba potravín
Barmis je v registri v odvetví Výroba potravín (SK NACE 10), činnosť výroba ostatných potravinárskych produktov i. n.. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 82 512 € (2 792 závierok), Barmis má 876 503 €, čo je 11-násobok mediánu. V okrese Bratislava III je v tomto odvetví 324 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Barmis 12. z 152.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 24 635 €, polovica do 82 512 €, tri štvrtiny do 420 379 €; 10 % firiem má viac než 1 773 533 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 6 000 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 24 635 € |
| medián | 82 512 € |
| horný kvartil | 420 379 € |
| 10 % firiem má viac než | 1 773 533 € |
| Barmis | 876 503 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 1. 11. 2026; mierka je logaritmická.
- Barmis
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby Barmis s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | Barmis | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 876 503 € | 82 512 € |
| 2024 | 748 109 € | 73 519 € |
| 2023 | 664 400 € | 69 360 € |
| 2022 | 480 472 € | 67 670 € |
| 2021 | 335 319 € | 59 942 € |
| 2020 | 118 709 € | 62 731 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| Barmis | 876 503 € |
|---|---|
| medián okresu Bratislava III | 45 096 € |
| medián kraja | 55 854 € |
| medián Slovenska | 82 512 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- REFKA, s.r.o.Nitra · tržby 1 953 489 € (2025)
- Proxyma, s.r.o.Prešov · tržby 1 942 776 € (2025)
- ERI BAKERY, a.s.Skalica · tržby 1 919 844 € (2025)
- Mäsovýroba s.r.o.Sklabiňa · tržby 1 918 804 € (2025)
- PEKÁREŇ ĎUROŠKA, s.r.o.Rosina · tržby 1 917 917 € (2025)
- Pekáreň Takáč a syn s.r.o.Trnava · tržby 1 910 727 € (2025)
- EBENICA COFFEE s.r.o.Modra · tržby 1 909 689 € (2025)
- AGRO VAKO s.r.o.Bratislava - mestská časť Rača · tržby 1 895 882 € (2024)
- Majster mäsiar, s.r.o.Hlohovec · tržby 1 875 052 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Barmis, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo Barmis: Bratislava - Rača
Barmis sídli na adrese Barónka 5, 831 06 Bratislava - mestská časť Rača, okres Bratislava III. V obci Bratislava - Rača je 21 065 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 47 379. Na tej istej adrese je zapísaných 2 aktívnych subjektov.
Bratislava - Rača: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava III ›Adresár firiem v okrese Bratislava III ›
Barmis: IČO, sídlo a základné údaje
Barmis s. r. o. (IČO 52975576) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Rača, okres Bratislava III. Dátum vzniku je 30. 4. 2020, na trhu je 6 rokov a štatutármi sú Juraj Barančík, Michaela Struhárová a 1 ďalší. Za rok 2025 sú v závierke tržby 876 503 € a výsledok hospodárenia +46 666 €, počet zamestnancov podľa registra je 10 až 19.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 28. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Výroba ostatných potravinárskych produktov i. n. (SK NACE 1089) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 30. 4. 2020 |
| Obec | Bratislava - Rača |
| Okres | Okres Bratislava III |
| Účtovných závierok v registri | 7 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví výroba potravín (SK NACE 10) Barmis s. r. o. patrí tržbami do štvrtiny najväčších firiem: za rok 2025 mala 876 503 €, typická firma odvetvia 82 512 €, čo je 11-násobok mediánu (medián z 2 792 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 1. 11. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Bratislava III ›Výroba potravín: tržby a mzdy ›Výroba potravín v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava III ›
Súvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Rača
PHOENIX Zdravotnícke zásobovanie, a.s.Slovenská Grafia a.s.TURAN TRADE s.r.o.Automobilové opravovne Ministerstva vnútra…Blaguss Slovakia s.r.o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Rača ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 10.89) v okrese Bratislava III
VULM s.r.o.AF Distribution s.r.o.Daxa IT s. r. o.OST BLOCK s. r. o.Adonato45 s. r. o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.