Štatistiky Kompletné dáta o firme

Buffalo SK s. r. o.

Košice - Šaca · Reštauračné činnosti

51 820 €tržby 2025 ▲ 730 %+44 816 €zisk 2025

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 28. 10. 2026 Čo prezradí IČO a ako ho overiť ›

Tržby a zisk rok po roku

51 820 €tržby 2025 ▲ 730 %
+44 816 €zisk 2025
  1. 21 : tržby 151 686 €, výsledok hospodárenia 412 €
  2. 22 : tržby 31 791 €, výsledok hospodárenia -3 025 €
  3. 23 : tržby 0 €, výsledok hospodárenia -1 425 €
  4. 24 : tržby 6 240 €, výsledok hospodárenia 3 749 €
  5. 25 : tržby 51 820 €, výsledok hospodárenia 44 816 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

Buffalo SK s. r. o. (IČO 53783735) mala v roku 2025 tržby 51 820 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 11

Zamestnanci Buffalo SK

osobné náklady v roku 2024 boli 0 €.

Náklady: výkaz ziskov a strát 2024 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 4. 10. 2026.

Konateľ Buffalo SK

Podľa Registra právnických osôb koná za Buffalo SK 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 28. 10. 2026.

Spoločníci Buffalo SK

V registri sú zapísaní 5 spoločníkov.

Podiely spoločníkov na vkladoch Buffalo SK
Podiely spoločníkov na vkladoch Buffalo SK SHB-Team Kft. 45,0 %, Péter Balogh 23,7 %, BUFFALO LOGISTIC GROUP Kft. 12,5 %, BUFFALO GOURMET Kft. 10,0 %, DRY Ipari és Szolgáltató Kft. 8,8 %. Spolu 4 000 000 €. SHB-Team Kft.: 1 800 000 €, 45,0 %Péter Balogh: 947 000 €, 23,7 %BUFFALO LOGISTIC GROUP Kft.: 500 000 €, 12,5 %BUFFALO GOURMET Kft.: 400 000 €, 10,0 %DRY Ipari és Szolgáltató Kft.: 353 000 €, 8,8 %45,0 % najväčší podiel
  • SHB-Team Kft.45,0 %
  • Péter Balogh23,7 %
  • BUFFALO LOGISTIC GROUP Kft.12,5 %
  • BUFFALO GOURMET Kft.10,0 %
  • DRY Ipari és Szolgáltató Kft.8,8 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
SHB-Team Kft.od 13. 12. 2025 1 800 000 €45,0 %
Péter Baloghod 13. 12. 2025 947 000 €23,7 %
BUFFALO LOGISTIC GROUP Kft.od 13. 12. 2025 500 000 €12,5 %
BUFFALO GOURMET Kft.od 13. 12. 2025 400 000 €10,0 %
DRY Ipari és Szolgáltató Kft.od 13. 12. 2025 353 000 €8,8 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Kto firmu skutočne vlastní a kde nájsť konečného užívateľa výhod ›

Tržby, zisk a majetok Buffalo SK

Za rok 2025 má Buffalo SK v závierke tržby 51 820 €, o 730,4 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +44 816 €. Závierky máme za 5 rokov (2021 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2021: 151 686 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 4 752 € podľa Finančnej správy SR.

Tržby 202552 tis. €▲ +730,4 % medziročne
Výsledok hospodárenia 202545 tis. €zisk
Majetok (aktíva) 20254,05 mil. €
Vlastné imanie 20254,04 mil. €
Záväzky 20255 708 €0,1 % majetku
Pridaná hodnota 202550 tis. €
Zisková marža 2025+86,5 %medián odvetvia +2,9 %
Súčet výsledkov za 5 rokov45 tis. €2021 až 2025
Vyrubená daň z príjmov4 752 €obdobie do 31. 12. 2025

Výkaz ziskov a strát Buffalo SK

Súvaha Buffalo SK

Všetky čísla zo závierok Buffalo SK (5 rokov)
Čísla zo závierok Buffalo SK po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
202551 820 €44 816 €4 050 262 €4 044 554 €5 708 €50 038 €+86,5 %
20246 240 €3 749 €2 000 826 €1 999 711 €1 115 €4 716 €+60,1 %
20230 €−1 425 €4 304 €962 €3 342 €−1 235 €—
202231 791 €−3 025 €4 050 €2 387 €1 663 €−2 167 €−9,5 %
2021151 686 €412 €16 059 €5 412 €10 647 €6 786 €+0,3 %
Odkiaľ sú tržby a zisk a kedy pribudne závierka za ďalší rok ›

Riziko: zaplatí Buffalo SK?

Peniaze od štátu: Buffalo SK

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy Buffalo SK

Dátum vzniku Buffalo SK je 8. 6. 2021, teda pred 5 rokmi. Skoršie obchodné meno: FOOD SERVIS KOŠICE s.r.o.. Závierky v registri máme od roku 2021. Na časovej osi je spolu 12 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/51688/V
  2. Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2121506200
  3. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2021tržby 151 686 € · majetok 16 059 €
  4. Nový štatutár: Péter BaloghKonateľ
  5. Zmena obchodného menaPredtým FOOD SERVIS KOŠICE s.r.o., odvtedy Buffalo SK s. r. o.
  6. Nový spoločník: Péter BaloghSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  7. Nový spoločník: SHB-Team Kft.Spoločník v.o.s. / s.r.o.
  8. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 5, posledné tržby 51 820 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti Buffalo SK

  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Pohostinská činnosť a výroba hotových jedál určených na priamu spotrebu mimo prevádzkových priestorov
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výroby
  • Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení
  • Prevádzkovanie športových zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu
  • Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
  • Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
  • Prenájom, úschova a požičiavanie hnuteľných vecí
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
  • Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
  • Služby v oblasti administratívnej správy a služby organizačno-hospodárskej povahy
  • Skladové, pomocné a prepravné služby v doprave
  • Mimoškolská vzdelávacia činnosť

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 28. 10. 2026.

Buffalo SK v odvetví reštaurácie a pohostinstvá

Buffalo SK je v registri v odvetví Reštaurácie a pohostinstvá (SK NACE 56), činnosť reštauračné činnosti. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 78 508 € (6 743 závierok), Buffalo SK má 51 820 €, čo je 66 % mediánu. V okrese Košice II je v tomto odvetví 386 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Buffalo SK 76. z 161.

V odvetví v okrese Košice II386aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou6 743Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia79 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+2,9 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Buffalo SK, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Ubytovanie a stravovanie v okrese Košice II ›

Sídlo Buffalo SK: Košice - Šaca

Buffalo SK sídli na adrese Učňovská 8, 040 15 Košice - mestská časť Šaca, okres Košice II. V obci Košice - Šaca je 796 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 13 222. Na tej istej adrese je zapísaných 29 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Košice - Šaca796aktívnych
Subjektov v okrese Košice II13 222aktívnych
V tom istom odvetví386okres Košice II
Na tej istej adrese29aktívnych subjektov

Košice - Šaca: obyvatelia a dáta ›Okres Košice II ›Adresár firiem v okrese Košice II ›

Buffalo SK: IČO, sídlo a základné údaje

Buffalo SK s. r. o. (IČO 53783735) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Košice - Šaca, okres Košice II. Dátum vzniku je 8. 6. 2021, na trhu je 5 rokov a štatutárom je Péter Balogh. Za rok 2025 sú v závierke tržby 51 820 € a výsledok hospodárenia +44 816 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 28. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieReštauračné činnosti (SK NACE 5611)
Základné imanie4 000 000 €
Vznik8. 6. 2021
Skoršie názvyFOOD SERVIS KOŠICE s.r.o.
ObecKošice - Šaca
OkresOkres Košice II
Vyrubená daň z príjmov4 752 € (za obdobie do 31. 12. 2025)
Účtovných závierok v registri5

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví reštaurácie a pohostinstvá (SK NACE 56) Buffalo SK s. r. o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 51 820 €, typická firma odvetvia 78 508 € (medián z 6 743 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 3. 11. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Košice II ›Reštaurácie a pohostinstvá: tržby a mzdy ›Reštaurácie a pohostinstvá v Košickom kraji ›Mzdy v okrese Košice II ›

Súvisiace firmy

Rovnaký konateľ alebo spoločník

NARÁD INVEST-SK, s.r.o.Budapest Platz s.r.o.

Najväčšie firmy v mestskej časti Košice - Šaca

NIPPON STEEL SLOVAKIA s. r. o.C.L.N. Slovakia s.r.o.Fakultná nemocnica AGEL Košice-Šaca a. s.Kardiocentrum AGEL a.s.RMS Košice s.r.o.Všetky firmy v mestskej časti Košice - Šaca ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 56.10) v okrese Košice II

NTD Košice, s.r.o.SPOLOČENSKÝ PAVILÓN s.r.o.EUPHO s.r.o.ATEX Košice, s.r.o.Phoyo s.r.o.

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.skDatahorses, kybernetická bezpečnosť