VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

YJ s. r. o.

Rovinka · Reštauračné činnosti

497 767 €tržby 2025 ▲ 18 %+36 389 €zisk 2025

aktívna 5 rokov6 zamestnancov (2025)

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 8. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

497 767 €tržby 2025 ▲ 18 %
+36 389 €zisk 2025
  1. 21 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 0 €
  2. 22 : tržby 273 435 €, výsledok hospodárenia 10 183 €
  3. 23 : tržby 420 532 €, výsledok hospodárenia 15 334 €
  4. 24 : tržby 423 110 €, výsledok hospodárenia 5 056 €
  5. 25 : tržby 497 767 €, výsledok hospodárenia 36 389 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

YJ s. r. o. (IČO 53606272) mala v roku 2025 tržby 497 767 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci YJ

V roku 2025 mala YJ priemerne 6 zamestnancov, osobné náklady v tom roku boli 66 742 €. Odhad hrubej mzdy zo závierky vychádzajú 681 € mesačne, priemerná hrubá mzda v odvetví Ubytovanie a stravovanie v okrese Senec bola v roku 2025 1 112 €.

Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 28. 9. 2026.

Konatelia YJ

Podľa Registra právnických osôb konajú za YJ 2 konatelia. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 8. 10. 2026.

Spoločníci YJ

V registri sú zapísaní 2 spoločníci.

Podiely spoločníkov na vkladoch YJ
Podiely spoločníkov na vkladoch YJ Livia Ying 50,0 %, Yihu Ji 50,0 %. Spolu 5 000 €. Livia Ying: 2 500 €, 50,0 %Yihu Ji: 2 500 €, 50,0 %50,0 % najväčší podiel
  • Livia Ying50,0 %
  • Yihu Ji50,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Livia Yingod 3. 3. 2021 2 500 €50,0 %
Yihu Jiod 23. 10. 2021 2 500 €50,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok YJ

Za rok 2025 má YJ v závierke tržby 497 767 €, o 17,6 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +36 389 €. Závierky máme za 5 rokov (2021 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2025: 497 767 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 9 984 € podľa Finančnej správy SR.

Tržby 2025498 tis. €▲ +17,6 % medziročne
Výsledok hospodárenia 202536 tis. €zisk
Majetok (aktíva) 2025114 tis. €
Vlastné imanie 202572 tis. €
Záväzky 202542 tis. €36,9 % majetku
Pridaná hodnota 2025122 tis. €
Zisková marža 2025+7,3 %medián odvetvia +2,9 %
Súčet výsledkov za 5 rokov67 tis. €2021 až 2025
Vyrubená daň z príjmov9 984 €obdobie do 31. 12. 2025

Výkaz ziskov a strát YJ

Súvaha YJ

Všetky čísla zo závierok YJ (5 rokov)
Čísla zo závierok YJ po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
2025497 767 €36 389 €114 043 €71 962 €42 081 €121 699 €+7,3 %
2024423 110 €5 056 €81 709 €35 573 €46 136 €71 159 €+1,2 %
2023420 532 €15 334 €72 524 €30 517 €42 007 €63 316 €+3,6 %
2022273 435 €10 183 €57 390 €15 183 €42 207 €33 459 €+3,7 %
2021—0 €5 000 €5 000 €———

Riziko: zaplatí YJ?

Peniaze od štátu: YJ

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy YJ

Dátum vzniku YJ je 3. 3. 2021, teda pred 5 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2021.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/150896/B
  2. Nový štatutár: Yihu JiKonateľ
  3. Nový spoločník: Yihu JiSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  4. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2021majetok 5 000 €
  5. Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2121429871
  6. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 5, posledné tržby 497 767 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti YJ

  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
  • Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
  • Prenájom hnuteľných vecí
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
  • Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu
  • Výroba potravinárskych výrobkov
  • Pohostinská činnosť a výroba hotových jedál určených na priamu spotrebu mimo prevádzkových priestorov

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 8. 10. 2026.

YJ v odvetví reštaurácie a pohostinstvá

YJ je v registri v odvetví Reštaurácie a pohostinstvá (SK NACE 56), činnosť reštauračné činnosti. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 78 685 € (6 740 závierok), YJ má 497 767 €, čo je 6,3-násobok mediánu. V okrese Senec je v tomto odvetví 544 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je YJ 19. z 210.

V odvetví v okrese Senec544aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou6 740Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia79 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+2,9 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb YJ, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Ubytovanie a stravovanie v okrese Senec ›

Sídlo YJ: Rovinka

YJ sídli na adrese Jasná 857/56, 900 41 Rovinka, okres Senec. V obci Rovinka je 1 576 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 24 592. Na tej istej adrese je zapísaných 5 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Rovinka1 576aktívnych
Subjektov v okrese Senec24 592aktívnych
V tom istom odvetví544okres Senec
Na tej istej adrese5aktívnych subjektov

Rovinka: obyvatelia a dáta ›Okres Senec ›Adresár firiem v okrese Senec ›

YJ: IČO, sídlo a základné údaje

YJ s. r. o. (IČO 53606272) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Rovinka, okres Senec. Dátum vzniku je 3. 3. 2021, na trhu je 5 rokov a štatutármi sú Livia Ying a Yihu Ji. Za rok 2025 sú v závierke tržby 497 767 € a výsledok hospodárenia +36 389 €, počet zamestnancov podľa registra je 5 až 9.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 8. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieReštauračné činnosti (SK NACE 5611)
Základné imanie5 000 €
Vznik3. 3. 2021
ObecRovinka
OkresOkres Senec
Vyrubená daň z príjmov9 984 € (za obdobie do 31. 12. 2025)
Účtovných závierok v registri5

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví reštaurácie a pohostinstvá (SK NACE 56) YJ s. r. o. patrí tržbami do štvrtiny najväčších firiem: za rok 2025 mala 497 767 €, typická firma odvetvia 78 685 €, čo je 6,3-násobok mediánu (medián z 6 740 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 14. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Senec ›Reštaurácie a pohostinstvá: tržby a mzdy ›Reštaurácie a pohostinstvá v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Senec ›

Sieť prepojení firmy YJ

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu YJ

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu YJ

  • Tendre8súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 177 tis. €
  • Granty a dotácie77výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 196 tis. €
  • Končiace zmluvy104zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 1 400 €
  • Výhry konkurentov78firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 35 tis. €
  • Diery na trhu7odvetví chýba v meste Rovinkatypický nepokrytý dopyt 723 tis. €

Súvisiace firmy

Rovnaký konateľ alebo spoločník

Kinka kinka s. r. o.YI.66 s.r.o.JT food s. r. o.Ramen King s. r. o.

Najväčšie firmy v obci Rovinka

STACHEMA Bratislava a. s.K.M. Property s. r. o.Media Comp. s.r.o.Batax Distribúcia s.r.o.introssent plus s. r. o.Všetky firmy v obci Rovinka ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 56.10) v okrese Senec

DH Gastronomy s. r. o.SP TECHNIC s. r. o.FajneGastro, s.r.o.Komido s.r.o.SON HAI s.r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk