VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

Patriot Gastronomy s.r.o.

Levice · Reštauračné činnosti

514 902 €tržby 2025 ▲ 5 %−6 330 €strata 2025

aktívna 7 rokov13 zamestnancov (2025)

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 14. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

514 902 €tržby 2025 ▲ 5 %
−6 330 €strata 2025
  1. 19 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia neuvedený
  2. 20 : tržby 31 384 €, výsledok hospodárenia -33 818 €
  3. 21 : tržby 75 480 €, výsledok hospodárenia -17 604 €
  4. 22 : tržby 167 137 €, výsledok hospodárenia -68 135 €
  5. 23 : tržby 434 975 €, výsledok hospodárenia -3 188 €
  6. 24 : tržby 490 859 €, výsledok hospodárenia 10 437 €
  7. 25 : tržby 514 902 €, výsledok hospodárenia -6 330 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

Patriot Gastronomy s.r.o. (IČO 52694356) mala v roku 2025 tržby 514 902 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci Patriot Gastronomy

V roku 2025 mala Patriot Gastronomy priemerne 13 zamestnancov, osobné náklady v tom roku boli 261 925 €. Odhad hrubej mzdy zo závierky vychádzajú 1 233 € mesačne, priemerná hrubá mzda v odvetví Ubytovanie a stravovanie v okrese Levice bola v roku 2025 1 019 €.

Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 28. 9. 2026.

Konateľ Patriot Gastronomy

Podľa Registra právnických osôb koná za Patriot Gastronomy 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026.

Spoločníci Patriot Gastronomy

V registri sú zapísaní 2 spoločníci.

Podiely spoločníkov na vkladoch Patriot Gastronomy
Podiely spoločníkov na vkladoch Patriot Gastronomy BK Patrioti Levice s.r.o. 70,0 %, Ing. Marek Imre 30,0 %. Spolu 5 000 €. BK Patrioti Levice s.r.o.: 3 500 €, 70,0 %Ing. Marek Imre: 1 500 €, 30,0 %70,0 % najväčší podiel
  • BK Patrioti Levice s.r.o.70,0 %
  • Ing. Marek Imre30,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
BK Patrioti Levice s.r.o.od 9. 10. 2019 3 500 €70,0 %
Ing. Marek Imreod 9. 10. 2019 1 500 €30,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok Patriot Gastronomy

Za rok 2025 má Patriot Gastronomy v závierke tržby 514 902 €, o 4,9 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia −6 330 €. Závierky máme za 7 rokov (2019 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2025: 514 902 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 3 840 € podľa Finančnej správy SR.

Tržby 2025515 tis. €▲ +4,9 % medziročne
Výsledok hospodárenia 2025−6 330 €strata
Majetok (aktíva) 202539 tis. €
Vlastné imanie 2025−16 tis. €
Záväzky 202554 tis. €140,3 % majetku
Pridaná hodnota 2025268 tis. €
Zisková marža 2025−1,2 %medián odvetvia +2,9 %
Súčet výsledkov za 7 rokov−119 tis. €2019 až 2025
Vyrubená daň z príjmov3 840 €obdobie do 31. 12. 2025

Výkaz ziskov a strát Patriot Gastronomy

Súvaha Patriot Gastronomy

Všetky čísla zo závierok Patriot Gastronomy (7 rokov)
Čísla zo závierok Patriot Gastronomy po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
2025514 902 €−6 330 €38 822 €−15 637 €54 459 €268 358 €−1,2 %
2024490 859 €10 437 €52 573 €−9 308 €61 881 €255 078 €+2,1 %
2023434 975 €−3 188 €43 394 €−19 744 €63 138 €234 130 €−0,7 %
2022167 137 €−68 135 €30 759 €−16 557 €47 316 €50 147 €−40,8 %
202175 480 €−17 604 €16 226 €−46 422 €62 648 €27 271 €−23,3 %
202031 384 €−33 818 €18 521 €−28 818 €47 339 €−6 359 €−107,8 %
2019——5 000 €5 000 €———

Riziko: zaplatí Patriot Gastronomy?

Patriot Gastronomy a verejné zmluvy

V Centrálnom registri zmlúv sú 2 zmluvy s dodávateľom Patriot Gastronomy z rokov 2020 až 2025.

Zmluvy so štátom2Centrálny register zmlúv
Prvá zmluva202031. 12. 2020

História firmy Patriot Gastronomy

Dátum vzniku Patriot Gastronomy je 9. 10. 2019, teda pred 7 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2019. Na časovej osi je spolu 6 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/49496/N
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2019majetok 5 000 €
  3. Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Levice. Firma vznikla 9. 10. 2019.
  4. Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2121118670
  5. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 7, posledné tržby 514 902 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti Patriot Gastronomy

  • Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu
  • Prevádzkovanie výdajne stravy
  • Poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiach
  • Reklamné a marketingové služby
  • Prieskum trhu a verejnej mienky
  • Fotografické služby
  • Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení
  • Prevádzkovanie športových zariadení
  • Prevádzkovanie zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu
  • Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
  • Administratívne služby
  • Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti
  • Pohostinská činnosť a výroba hotových jedál určených na priamu spotrebu mimo prevádzkových priestorov

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026.

Patriot Gastronomy v odvetví reštaurácie a pohostinstvá

Patriot Gastronomy je v registri v odvetví Reštaurácie a pohostinstvá (SK NACE 56), činnosť reštauračné činnosti. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 78 685 € (6 740 závierok), Patriot Gastronomy má 514 902 €, čo je 6,5-násobok mediánu. V okrese Levice je v tomto odvetví 323 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Patriot Gastronomy 10. z 94.

V odvetví v okrese Levice323aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou6 740Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia79 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+2,9 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Patriot Gastronomy, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Ubytovanie a stravovanie v okrese Levice ›

Sídlo Patriot Gastronomy: Levice

Patriot Gastronomy sídli na adrese Holubyho 4, 934 01 Levice, okres Levice. V obci Levice je 6 019 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 16 638. Na tej istej adrese je zapísaných 3 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Levice6 019aktívnych
Subjektov v okrese Levice16 638aktívnych
V tom istom odvetví323okres Levice
Na tej istej adrese3aktívnych subjektov

Levice: obyvatelia a dáta ›Okres Levice ›Adresár firiem v okrese Levice ›

Patriot Gastronomy: IČO, sídlo a základné údaje

Patriot Gastronomy s.r.o. (IČO 52694356) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Levice, okres Levice. Dátum vzniku je 9. 10. 2019, na trhu je 7 rokov a štatutárom je Ing. Marek Imre. Za rok 2025 sú v závierke tržby 514 902 € a výsledok hospodárenia −6 330 €, počet zamestnancov podľa registra je 10 až 19.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieReštauračné činnosti (SK NACE 5611)
Základné imanie5 000 €
Vznik9. 10. 2019
ObecLevice
OkresOkres Levice
Vyrubená daň z príjmov3 840 € (za obdobie do 31. 12. 2025)
Účtovných závierok v registri7

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví reštaurácie a pohostinstvá (SK NACE 56) Patriot Gastronomy s.r.o. patrí tržbami do štvrtiny najväčších firiem: za rok 2025 mala 514 902 €, typická firma odvetvia 78 685 €, čo je 6,5-násobok mediánu (medián z 6 740 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 17. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Levice ›Reštaurácie a pohostinstvá: tržby a mzdy ›Reštaurácie a pohostinstvá v Nitrianskom kraji ›Mzdy v okrese Levice ›

Sieť prepojení firmy Patriot Gastronomy

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu Patriot Gastronomy

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu Patriot Gastronomy

  • Tendre6súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 183 tis. €
  • Granty a dotácie75výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 196 tis. €
  • Končiace zmluvy103zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 1 500 €
  • Výhry konkurentov77firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 35 tis. €
  • Diery na trhu12odvetví chýba v meste Levicetypický nepokrytý dopyt 1,1 mil. €

Súvisiace firmy

Rovnaký konateľ alebo spoločník

Meraki Consulting, s. r. o.SLOVENSKÁ BASKETBALOVÁ LIGA

Najväčšie firmy v obci Levice

Haleon Levice, s.r.o.Veľkoobchodný družstevný podnik, akciová…Cloetta Slovakia s.r.o.Camfil s.r.o.ŠPED-TRANS Levice, a.s.Všetky firmy v obci Levice ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 56.10) v okrese Levice

GAVEX s. r. o.RESTAURANT LV s.r.o.GOURMET s.r.o.L.A.S. s.r.o.Miami event club s.r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk