BAUmasters s. r. o.
Dolné Saliby · Elektrická inštalácia
8 000 €tržby 2025 ▲ 365 %+7 248 €zisk 2025aktívna 7 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 2. 11. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 19 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -252 €
- 20 : tržby 2 946 €, výsledok hospodárenia 105 €
- 21 : tržby 4 000 €, výsledok hospodárenia 540 €
- 22 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -84 €
- 23 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -92 €
- 24 : tržby 1 720 €, výsledok hospodárenia 1 284 €
- 25 : tržby 8 000 €, výsledok hospodárenia 7 248 €
BAUmasters s. r. o. (IČO 52442306) mala v roku 2025 tržby 8 000 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 10
Konateľ BAUmasters
Podľa Registra právnických osôb koná za BAUmasters 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 2. 11. 2026.
Spoločníci BAUmasters
V registri sú zapísaní 2 spoločníci.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 2. 11. 2026.
Kto firmu skutočne vlastní a kde nájsť konečného užívateľa výhod ›Tržby, zisk a majetok BAUmasters
Za rok 2025 má BAUmasters v závierke tržby 8 000 €, o 365,1 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +7 248 €. Závierky máme za 7 rokov (2019 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2025: 8 000 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 805 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát BAUmasters
Najvyššie tržby: rok 2025, 8 000 €. Najnižšie: rok 2024, 1 720 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 8 000 € |
| 2024 | 1 720 € |
| 2023 | — |
| 2022 | — |
| 2021 | 4 000 € |
| 2020 | 2 946 € |
| 2019 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 4 rokoch, strata v 3 rokoch z 7 rokov. Súčet za celé obdobie: 8 749 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 7 248 € |
| 2024 | 1 284 € |
| 2023 | −92 € |
| 2022 | −84 € |
| 2021 | 540 € |
| 2020 | 105 € |
| 2019 | −252 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- BAUmasters
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +90,6 %, medián odvetvia +4,2 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | BAUmasters | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +90,6 % | +4,2 % |
| 2024 | +74,7 % | +3,0 % |
| 2023 | — | +2,0 % |
| 2022 | — | +1,7 % |
| 2021 | +13,5 % | +1,6 % |
| 2020 | +3,6 % | +1,7 % |
| 2019 | — | +1,9 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha BAUmasters
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 14 548 €, vlastné imanie 13 743 € a záväzky 805 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 14 548 € | 13 743 € | 805 € |
| 2024 | 6 985 € | 6 495 € | 490 € |
| 2023 | 5 368 € | 5 218 € | 150 € |
| 2022 | 5 459 € | 5 309 € | 150 € |
| 2021 | 5 654 € | 5 393 € | 261 € |
| 2020 | 4 860 € | 4 853 € | 7 € |
| 2019 | 4 748 € | 4 748 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok BAUmasters (7 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 8 000 € | 7 248 € | 14 548 € | 13 743 € | 805 € | 8 000 € | +90,6 % |
| 2024 | 1 720 € | 1 284 € | 6 985 € | 6 495 € | 490 € | 1 720 € | +74,7 % |
| 2023 | — | −92 € | 5 368 € | 5 218 € | 150 € | — | — |
| 2022 | — | −84 € | 5 459 € | 5 309 € | 150 € | — | — |
| 2021 | 4 000 € | 540 € | 5 654 € | 5 393 € | 261 € | 700 € | +13,5 % |
| 2020 | 2 946 € | 105 € | 4 860 € | 4 853 € | 7 € | 112 € | +3,6 % |
| 2019 | — | −252 € | 4 748 € | 4 748 € | — | −252 € | — |
Riziko: zaplatí BAUmasters?
Peniaze od štátu: BAUmasters
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy BAUmasters
Dátum vzniku BAUmasters je 13. 7. 2019, teda pred 7 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2019. Na časovej osi je spolu 6 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/44862/T
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2019majetok 4 748 €
- Nový spoločník: PES Team s.r.o.Spoločník v.o.s. / s.r.o.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 7, posledné tržby 8 000 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti BAUmasters
- Montáž, rekonštrukcia a údržba vyhradených technických zariadení - elektrických
- Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
- Prípravné práce k realizácii stavby
- Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
- Čistiace a upratovacie služby
- Prenájom hnuteľných vecí
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 2. 11. 2026.
BAUmasters v odvetví špecializované stavebné práce
BAUmasters je v registri v odvetví Špecializované stavebné práce (SK NACE 43), činnosť elektrická inštalácia. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 72 009 € (14 579 závierok), BAUmasters má 8 000 €, čo je 11 % mediánu. V okrese Galanta je v tomto odvetví 2 614 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je BAUmasters 271. z 296.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 25 770 €, polovica do 72 009 €, tri štvrtiny do 269 123 €; 10 % firiem má viac než 853 118 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 7 774 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 25 770 € |
| medián | 72 009 € |
| horný kvartil | 269 123 € |
| 10 % firiem má viac než | 853 118 € |
| BAUmasters | 8 000 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 1. 11. 2026; mierka je logaritmická.
- BAUmasters
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby BAUmasters s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | BAUmasters | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 8 000 € | 72 009 € |
| 2024 | 1 720 € | 79 078 € |
| 2023 | — | 84 804 € |
| 2022 | — | 86 340 € |
| 2021 | 4 000 € | 76 819 € |
| 2020 | 2 946 € | 75 520 € |
| 2019 | — | 85 955 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| BAUmasters | 8 000 € |
|---|---|
| medián okresu Galanta | 90 395 € |
| medián kraja | 77 653 € |
| medián Slovenska | 72 009 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- Rekonštrukcie interiérov s. r. o.Rohožník · tržby 19 380 € (2025)
- OVERD s. r. o.Veľopolie · tržby 19 377 € (2025)
- GLODER s.r.o.Rožňava · tržby 19 377 € (2025)
- PROELEKON, s. r. o.Žilina · tržby 19 359 € (2025)
- B&L BAU s. r. o.Veľké Kosihy · tržby 19 343 € (2014)
- SEDRIA, s.r.o.Rimavská Sobota · tržby 19 339 € (2025)
- Flexishurnold s. r. o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 19 334 € (2023)
- KOLIČ s. r. o.Handlová · tržby 19 330 € (2025)
- PK Aigner s.r.o.Rabča · tržby 19 327 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb BAUmasters, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo BAUmasters: Dolné Saliby
BAUmasters sídli na adrese Dolné Saliby 649, 925 02 Dolné Saliby, okres Galanta. V obci Dolné Saliby je 284 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 16 307.
Dolné Saliby: obyvatelia a dáta ›Okres Galanta ›Adresár firiem v okrese Galanta ›
BAUmasters: IČO, sídlo a základné údaje
BAUmasters s. r. o. (IČO 52442306) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Dolné Saliby, okres Galanta. Dátum vzniku je 13. 7. 2019, na trhu je 7 rokov a štatutárom je Peter Kaminskij. Za rok 2025 sú v závierke tržby 8 000 € a výsledok hospodárenia +7 248 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 2. 11. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Elektrická inštalácia (SK NACE 4321) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 13. 7. 2019 |
| Obec | Dolné Saliby |
| Okres | Okres Galanta |
| Vyrubená daň z príjmov | 805 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 7 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví špecializované stavebné práce (SK NACE 43) BAUmasters s. r. o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 8 000 €, typická firma odvetvia 72 009 € (medián z 14 579 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 1. 11. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Galanta ›Špecializované stavebné práce: tržby a mzdy ›Špecializované stavebné práce v Trnavskom kraji ›Mzdy v okrese Galanta ›
Súvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
Najväčšie firmy v obci Dolné Saliby
V-TETAG, s.r.o.Poľnohospodárska spoločnosť Dolné Saliby…Poľnohospodárske družstvo HrušovStavebniny DoRe, s.r.o.Pónya a syn s.r.o.Všetky firmy v obci Dolné Saliby ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 43.21) v okrese Galanta
DAISY - ELEKTRO, spol. s r.o.ER & P elektro, s.r.o.STEL s.r.o.ELEKT, s.r.o.DL-elektro s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.