Štatistiky Kompletné dáta o firme

Stavebniny DoRe, s.r.o.

Dolné Saliby · Ostatný nešpecializovaný maloobchod

2 253 529 €tržby 2025 ▼ 11 %−63 763 €strata 2025

aktívna 9 rokov4 zamestnanci (2025)

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 2. 11. 2026 Čo prezradí IČO a ako ho overiť ›

Tržby a zisk rok po roku

2 253 529 €tržby 2025 ▼ 11 %
−63 763 €strata 2025
  1. 17 : tržby 500 €, výsledok hospodárenia 177 €
  2. 18 : tržby 533 039 €, výsledok hospodárenia 54 741 €
  3. 19 : tržby 1 059 024 €, výsledok hospodárenia 67 943 €
  4. 20 : tržby 1 811 455 €, výsledok hospodárenia 35 851 €
  5. 21 : tržby 2 643 513 €, výsledok hospodárenia 35 065 €
  6. 22 : tržby 3 342 152 €, výsledok hospodárenia 204 353 €
  7. 23 : tržby 2 473 628 €, výsledok hospodárenia 64 562 €
  8. 24 : tržby 2 528 200 €, výsledok hospodárenia 22 477 €
  9. 25 : tržby 2 253 529 €, výsledok hospodárenia -63 763 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

Stavebniny DoRe, s.r.o. (IČO 51179245) mala v roku 2025 tržby 2 253 529 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 11

Zamestnanci Stavebniny DoRe

V roku 2025 mala Stavebniny DoRe priemerne 4 zamestnancov, osobné náklady v tom roku boli 66 822 €. Mzdové náklady na zamestnanca vychádzajú 965 € mesačne, priemerná hrubá mzda v odvetví Veľkoobchod a maloobchod v okrese Galanta bola v roku 2025 1 561 €.

Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč POD) v Registri účtovných závierok, zber 28. 9. 2026.

Konatelia Stavebniny DoRe

Podľa Registra právnických osôb konajú za Stavebniny DoRe 2 konatelia. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 2. 11. 2026.

Spoločníci Stavebniny DoRe

V registri sú zapísaní 2 spoločníci.

Podiely spoločníkov na vkladoch Stavebniny DoRe
Podiely spoločníkov na vkladoch Stavebniny DoRe Monika Szabó 50,0 %, Zoltán Szabó 50,0 %. Spolu 5 000 €. Monika Szabó: 2 500 €, 50,0 %Zoltán Szabó: 2 500 €, 50,0 %50,0 % najväčší podiel
  • Monika Szabó50,0 %
  • Zoltán Szabó50,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Monika Szabóod 27. 10. 2017 2 500 €50,0 %
Zoltán Szabóod 27. 10. 2017 2 500 €50,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Kto firmu skutočne vlastní a kde nájsť konečného užívateľa výhod ›

Tržby, zisk a majetok Stavebniny DoRe

Za rok 2025 má Stavebniny DoRe v závierke tržby 2 253 529 €, o 10,9 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia −63 763 €. Závierky máme za 9 rokov (2017 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2022: 3 342 152 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 4 146 € podľa Finančnej správy SR.

Tržby 20252,25 mil. €▼ −10,9 % medziročne
Výsledok hospodárenia 2025−64 tis. €strata
Majetok (aktíva) 20251,09 mil. €
Vlastné imanie 2025484 tis. €
Záväzky 2025610 tis. €55,8 % majetku
Pridaná hodnota 2025147 tis. €
Zisková marža 2025−2,8 %medián odvetvia +2,3 %
Súčet výsledkov za 9 rokov421 tis. €2017 až 2025
Vyrubená daň z príjmov4 146 €obdobie do 31. 12. 2025

Výkaz ziskov a strát Stavebniny DoRe

Súvaha Stavebniny DoRe

Všetky čísla zo závierok Stavebniny DoRe (9 rokov)
Čísla zo závierok Stavebniny DoRe po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
20252 253 529 €−63 763 €1 093 947 €483 886 €610 061 €146 735 €−2,8 %
20242 528 200 €22 477 €1 126 680 €547 649 €579 031 €155 688 €+0,9 %
20232 473 628 €64 562 €975 685 €525 172 €450 513 €265 446 €+2,6 %
20223 342 152 €204 353 €1 017 732 €460 610 €557 122 €387 590 €+6,1 %
20212 643 513 €35 065 €818 206 €251 257 €566 949 €153 011 €+1,3 %
20201 811 455 €35 851 €647 098 €216 192 €430 906 €110 908 €+2,0 %
20191 059 024 €67 943 €475 277 €180 341 €294 936 €115 552 €+6,4 %
2018533 039 €54 741 €247 627 €109 898 €137 729 €70 572 €+10,3 %
2017500 €177 €5 469 €5 177 €292 €231 €+35,4 %
Odkiaľ sú tržby a zisk a kedy pribudne závierka za ďalší rok ›

Riziko: zaplatí Stavebniny DoRe?

Peniaze od štátu: Stavebniny DoRe

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy Stavebniny DoRe

Dátum vzniku Stavebniny DoRe je 27. 10. 2017, teda pred 9 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2017. Na časovej osi je spolu 8 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/41000/T
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2017tržby 500 € · majetok 5 469 €
  3. Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2120617015
  4. Nový spoločník: Monika SzabóSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  5. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 9, posledné tržby 2 253 529 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti Stavebniny DoRe

  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
  • Prenájom hnuteľných vecí
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
  • Prípravné práce k realizácii stavby
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
  • Skladovanie a pomocné činnosti v doprave
  • Vedenie účtovníctva
  • Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
  • Administratívne služby
  • Čistiace a upratovacie služby
  • Dizajnérske činnosti
  • Fotografické služby

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 2. 11. 2026.

Stavebniny DoRe v odvetví maloobchod

Stavebniny DoRe je v registri v odvetví Maloobchod (SK NACE 47), činnosť ostatný nešpecializovaný maloobchod. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 97 585 € (17 956 závierok), Stavebniny DoRe má 2 253 529 €, čo je 23-násobok mediánu. V okrese Galanta je v tomto odvetví 1 184 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Stavebniny DoRe 10. z 254.

V odvetví v okrese Galanta1 184aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou17 956Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia98 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+2,3 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Stavebniny DoRe, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Veľkoobchod a maloobchod, oprava vozidiel v okrese Galanta ›

Sídlo Stavebniny DoRe: Dolné Saliby

Stavebniny DoRe sídli na adrese 764, 925 02 Dolné Saliby, okres Galanta. V obci Dolné Saliby je 284 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 16 307.

Subjektov v obci Dolné Saliby284aktívnych
Subjektov v okrese Galanta16 307aktívnych
V tom istom odvetví1 184okres Galanta

Dolné Saliby: obyvatelia a dáta ›Okres Galanta ›Adresár firiem v okrese Galanta ›

Stavebniny DoRe: IČO, sídlo a základné údaje

Stavebniny DoRe, s.r.o. (IČO 51179245) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Dolné Saliby, okres Galanta. Dátum vzniku je 27. 10. 2017, na trhu je 9 rokov a štatutármi sú Monika Szabó a Zoltán Szabó. Za rok 2025 sú v závierke tržby 2 253 529 € a výsledok hospodárenia −63 763 €, počet zamestnancov podľa registra je 5 až 9.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 2. 11. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieOstatný nešpecializovaný maloobchod (SK NACE 4712)
Základné imanie5 000 €
Vznik27. 10. 2017
ObecDolné Saliby
OkresOkres Galanta
Vyrubená daň z príjmov4 146 € (za obdobie do 31. 12. 2025)
Účtovných závierok v registri9

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví maloobchod (SK NACE 47) Stavebniny DoRe, s.r.o. patrí tržbami medzi 10 % najväčších firiem: za rok 2025 mala 2 253 529 €, typická firma odvetvia 97 585 €, čo je 23-násobok mediánu (medián z 17 956 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 2. 11. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Galanta ›Maloobchod: tržby a mzdy ›Maloobchod v Trnavskom kraji ›Mzdy v okrese Galanta ›

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v obci Dolné Saliby

V-TETAG, s.r.o.PES Team s.r.o.Poľnohospodárska spoločnosť Dolné Saliby…Poľnohospodárske družstvo HrušovPónya a syn s.r.o.Všetky firmy v obci Dolné Saliby ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 47.19) v okrese Galanta

PEAKSTON SLOVAKIA s.r.o.Milan Chlebík - Dráčik s.r.o.PREMIER CLP spol. s r.o.ELMONOP, s.r.o.Farby - laky Lapoš, s.r.o.

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.skDatahorses, kybernetická bezpečnosť