Štatistiky Kompletné dáta o firme

Dahan s. r. o.

Teplička nad Váhom · Výroba surového železa, ocele a ferozliatin

42 912 €tržby 2025 ▲ 15 %+4 023 €zisk 2025

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 27. 10. 2026 Čo prezradí IČO a ako ho overiť ›

Tržby a zisk rok po roku

42 912 €tržby 2025 ▲ 15 %
+4 023 €zisk 2025
  1. 18 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia neuvedený
  2. 19 : tržby 34 643 €, výsledok hospodárenia 12 096 €
  3. 20 : tržby 16 991 €, výsledok hospodárenia -2 081 €
  4. 21 : tržby 4 663 €, výsledok hospodárenia -9 542 €
  5. 22 : tržby 11 378 €, výsledok hospodárenia -2 283 €
  6. 23 : tržby 17 972 €, výsledok hospodárenia 140 €
  7. 24 : tržby 37 214 €, výsledok hospodárenia 2 913 €
  8. 25 : tržby 42 912 €, výsledok hospodárenia 4 023 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

Dahan s. r. o. (IČO 52225348) mala v roku 2025 tržby 42 912 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 11

Zamestnanci Dahan

Dahan má podľa Registra organizácií ŠÚ SR 1 zamestnancov, osobné náklady v roku 2025 boli 7 423 €.

Pásmo: Register organizácií ŠÚ SR. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 4. 10. 2026.

Konateľ Dahan

Podľa Registra právnických osôb koná za Dahan 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 27. 10. 2026.

Spoločník Dahan

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch Dahan
Podiely spoločníkov na vkladoch Dahan Daniel Hanuliak 100,0 %. Spolu 5 000 €. Daniel Hanuliak: 5 000 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • Daniel Hanuliak100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Daniel Hanuliakod 11. 7. 2024 5 000 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Kto firmu skutočne vlastní a kde nájsť konečného užívateľa výhod ›

Tržby, zisk a majetok Dahan

Za rok 2025 má Dahan v závierke tržby 42 912 €, o 15,3 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +4 023 €. Závierky máme za 8 rokov (2018 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2025: 42 912 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 340 € podľa Finančnej správy SR.

Tržby 202543 tis. €▲ +15,3 % medziročne
Výsledok hospodárenia 20254 023 €zisk
Majetok (aktíva) 202547 tis. €
Vlastné imanie 20259 974 €
Záväzky 202537 tis. €78,6 % majetku
Pridaná hodnota 202524 tis. €
Zisková marža 2025+9,4 %medián odvetvia +2,2 %
Súčet výsledkov za 8 rokov5 266 €2018 až 2025
Vyrubená daň z príjmov340 €obdobie do 31. 12. 2025

Výkaz ziskov a strát Dahan

Súvaha Dahan

Všetky čísla zo závierok Dahan (8 rokov)
Čísla zo závierok Dahan po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
202542 912 €4 023 €46 663 €9 974 €36 689 €23 795 €+9,4 %
202437 214 €2 913 €16 083 €5 951 €10 132 €18 970 €+7,8 %
202317 972 €140 €22 816 €3 038 €19 778 €11 753 €+0,8 %
202211 378 €−2 283 €16 935 €2 899 €14 036 €8 741 €−20,1 %
20214 663 €−9 542 €19 932 €5 181 €14 751 €2 550 €−204,6 %
202016 991 €−2 081 €25 619 €15 015 €10 604 €14 241 €−12,2 %
201934 643 €12 096 €24 641 €17 096 €7 545 €23 828 €+34,9 %
2018——5 000 €5 000 €———
Odkiaľ sú tržby a zisk a kedy pribudne závierka za ďalší rok ›

Riziko: zaplatí Dahan?

Peniaze od štátu: Dahan

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy Dahan

Dátum vzniku Dahan je 21. 3. 2019, teda pred 7 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2018. Na časovej osi je spolu 7 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2018majetok 5 000 €
  2. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/71906/L
  3. Nový spoločník: Daniel HanuliakSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  4. Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2120968641
  5. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 8, posledné tržby 42 912 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti Dahan

  • Výroba a hutnícke spracovanie kovov
  • Poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctve
  • Výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovu
  • Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
  • Sťahovacie služby
  • Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
  • Vedenie účtovníctva
  • Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
  • Prenájom hnuteľných vecí
  • Čistiace a upratovacie služby
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
  • Prípravné práce k realizácii stavby
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
  • Administratívne služby
  • Oprava osobných potrieb a potrieb pre domácnosť
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
  • Povolenie na výkon povolania prevádzkovateľa nákladnej cestnej dopravy s počtom vozidiel s hmotnosťou nad 3,5 t: 1
  • Poskytovanie služieb pre poľnohospodárstvo, záhradníctvo, rybárstvo, lesníctvo a poľovníctvo
  • Opracovanie drevnej hmoty, výroba komponentov z dreva a výroba jednoduchých výrobkov z dreva, korku, slamy

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 27. 10. 2026.

Dahan v odvetví výroba a spracovanie kovov

Dahan je v registri v odvetví Výroba a spracovanie kovov (SK NACE 24), činnosť výroba surového železa, ocele a ferozliatin. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 136 265 € (374 závierok), Dahan má 42 912 €, čo je 31 % mediánu. V okrese Žilina je v tomto odvetví 134 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Dahan 16. z 21.

V odvetví v okrese Žilina134aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou374Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia136 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+2,2 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Dahan, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Priemyselná výroba v okrese Žilina ›

Sídlo Dahan: Teplička nad Váhom

Dahan sídli na adrese Južná 284/10, 013 01 Teplička nad Váhom, okres Žilina. V obci Teplička nad Váhom je 781 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 34 932.

Subjektov v obci Teplička nad Váhom781aktívnych
Subjektov v okrese Žilina34 932aktívnych
V tom istom odvetví134okres Žilina

Teplička nad Váhom: obyvatelia a dáta ›Okres Žilina ›Adresár firiem v okrese Žilina ›

Dahan: IČO, sídlo a základné údaje

Dahan s. r. o. (IČO 52225348) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Teplička nad Váhom, okres Žilina. Dátum vzniku je 21. 3. 2019, na trhu je 7 rokov a štatutárom je Daniel Hanuliak. Za rok 2025 sú v závierke tržby 42 912 € a výsledok hospodárenia +4 023 €, počet zamestnancov podľa registra je 1.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 27. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieVýroba surového železa, ocele a ferozliatin (SK NACE 2410)
Základné imanie5 000 €
Vznik21. 3. 2019
ObecTeplička nad Váhom
OkresOkres Žilina
Vyrubená daň z príjmov340 € (za obdobie do 31. 12. 2025)
Účtovných závierok v registri7

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví výroba a spracovanie kovov (SK NACE 24) Dahan s. r. o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 42 912 €, typická firma odvetvia 136 265 € (medián z 374 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 2. 11. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Žilina ›Výroba a spracovanie kovov: tržby a mzdy ›Výroba a spracovanie kovov v Žilinskom kraji ›Mzdy v okrese Žilina ›

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v obci Teplička nad Váhom

Kia Slovakia s. r. o.SMC Priemyselná automatizácia, spol. s r.o.Unistav Teplička, s. r. o.MIKRASTAV elektro, s. r. o.MIKRASTAV DE, s. r. o.Všetky firmy v obci Teplička nad Váhom ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 24.10) v okrese Žilina

VLV Servis s.r.o.GA-RO s.r.o.T I A, s. r. o.JOPA BAU s.r.o.MJMholding, s. r. o.

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.skDatahorses, kybernetická bezpečnosť