Štatistiky Kompletné dáta o firme

MJMholding, s. r. o.

Žilina · Výroba surového železa, ocele a ferozliatin

419 282 €tržby 2025 ▼ 22 %+32 358 €zisk 2025

aktívna 5 rokov1 zamestnanec (2025)

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 7. 11. 2026 Čo prezradí IČO a ako ho overiť ›

Tržby a zisk rok po roku

419 282 €tržby 2025 ▼ 22 %
+32 358 €zisk 2025
  1. 21 : tržby 126 452 €, výsledok hospodárenia 34 023 €
  2. 22 : tržby 629 829 €, výsledok hospodárenia 9 803 €
  3. 23 : tržby 568 159 €, výsledok hospodárenia 29 585 €
  4. 24 : tržby 536 576 €, výsledok hospodárenia 28 020 €
  5. 25 : tržby 419 282 €, výsledok hospodárenia 32 358 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

MJMholding, s. r. o. (IČO 54051347) mala v roku 2025 tržby 419 282 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 11

Zamestnanci MJMholding

V roku 2025 mala MJMholding priemerne 1 zamestnanca, osobné náklady v tom roku boli 17 624 €.

Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 28. 9. 2026.

Konatelia MJMholding

Podľa Registra právnických osôb konajú za MJMholding 2 konatelia. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Ing. Jozef Dúbravkakonateľ, spoločník v.o.s. / s.r.o.
Martin Dúbravkakonateľ, spoločník v.o.s. / s.r.o.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 7. 11. 2026.

Spoločníci MJMholding

V registri sú zapísaní 3 spoločníci.

Martin Dúbravkaspoločník
Miroslav Kurejspoločník
Ing. Jozef Dúbravkaspoločník

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 7. 11. 2026.

Kto firmu skutočne vlastní a kde nájsť konečného užívateľa výhod ›

Tržby, zisk a majetok MJMholding

Za rok 2025 má MJMholding v závierke tržby 419 282 €, o 21,9 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +32 358 €. Závierky máme za 5 rokov (2021 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2022: 629 829 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 5 648 € podľa Finančnej správy SR.

Tržby 2025419 tis. €▼ −21,9 % medziročne
Výsledok hospodárenia 202532 tis. €zisk
Majetok (aktíva) 20252,04 mil. €
Vlastné imanie 2025140 tis. €
Záväzky 20251,90 mil. €93,2 % majetku
Pridaná hodnota 20257 836 €
Zisková marža 2025+7,7 %medián odvetvia +2,1 %
Súčet výsledkov za 5 rokov134 tis. €2021 až 2025
Vyrubená daň z príjmov5 648 €obdobie do 31. 12. 2025

Výkaz ziskov a strát MJMholding

Súvaha MJMholding

Všetky čísla zo závierok MJMholding (5 rokov)
Čísla zo závierok MJMholding po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
2025419 282 €32 358 €2 042 125 €139 789 €1 902 336 €7 836 €+7,7 %
2024536 576 €28 020 €1 413 230 €107 431 €1 305 799 €148 918 €+5,2 %
2023568 159 €29 585 €1 363 442 €79 411 €1 284 031 €81 601 €+5,2 %
2022629 829 €9 803 €958 784 €49 826 €908 958 €55 555 €+1,6 %
2021126 452 €34 023 €847 556 €40 023 €807 533 €48 407 €+26,9 %
Odkiaľ sú tržby a zisk a kedy pribudne závierka za ďalší rok ›

Riziko: zaplatí MJMholding?

Peniaze od štátu: MJMholding

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy MJMholding

Dátum vzniku MJMholding je 3. 9. 2021, teda pred 5 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2021. Na časovej osi je spolu 6 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/77973/L
  2. Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2121554952
  3. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2021tržby 126 452 € · majetok 847 556 €
  4. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 5, posledné tržby 419 282 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti MJMholding

  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Administratívne služby
  • Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
  • Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
  • Organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí
  • Prenájom hnuteľných vecí
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
  • Prípravné práce k realizácii stavby
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
  • Sťahovacie služby
  • Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností
  • Ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžok
  • Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu
  • Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení
  • Čistiace a upratovacie služby
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
  • Poskytovanie sociálnych služieb
  • Inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadení
  • Výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovu
  • Informatívne testovanie, meranie, analýzy a kontroly
  • Odevná výroba
  • Výroba motorových vozidiel, motorov, dopravných prostriedkov, dielov a príslušenstva pre motorové vozidlá a iné dopravné prostriedky
  • Poskytovanie prepravných služieb nemotorovými vozidlami
  • Služby požičovní
  • Činnosti na úseku požiarnej ochrany v rozsahu servis, oprava, kontrola, plnenie hasiacich prístrojov, požiarnych/požiarnotechnických zariadení
  • Prevádzkovanie športových zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
  • Výroba a hutnícke spracovanie kovov

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 7. 11. 2026.

MJMholding v odvetví výroba a spracovanie kovov

MJMholding je v registri v odvetví Výroba a spracovanie kovov (SK NACE 24), činnosť výroba surového železa, ocele a ferozliatin. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 135 340 € (376 závierok), MJMholding má 419 282 €, čo je 3,1-násobok mediánu. V okrese Žilina je v tomto odvetví 134 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je MJMholding 6. z 21.

V odvetví v okrese Žilina134aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou376Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia135 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+2,1 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb MJMholding, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Priemyselná výroba v okrese Žilina ›

Sídlo MJMholding: Žilina

MJMholding sídli na adrese Veľký Diel 3323, 010 08 Žilina, okres Žilina. V obci Žilina je 21 494 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 34 916. Na tej istej adrese je zapísaných 12 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Žilina21 494aktívnych
Subjektov v okrese Žilina34 916aktívnych
V tom istom odvetví134okres Žilina
Na tej istej adrese12aktívnych subjektov

Žilina: obyvatelia a dáta ›Okres Žilina ›Adresár firiem v okrese Žilina ›

MJMholding: IČO, sídlo a základné údaje

MJMholding, s. r. o. (IČO 54051347) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Žilina, okres Žilina. Dátum vzniku je 3. 9. 2021, na trhu je 5 rokov a štatutármi sú Ing. Jozef Dúbravka a Martin Dúbravka. Za rok 2025 sú v závierke tržby 419 282 € a výsledok hospodárenia +32 358 €, počet zamestnancov podľa registra je 1.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 7. 11. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieVýroba surového železa, ocele a ferozliatin (SK NACE 2410)
Základné imanie6 000 €
Vznik3. 9. 2021
ObecŽilina
OkresOkres Žilina
Vyrubená daň z príjmov5 648 € (za obdobie do 31. 12. 2025)
Účtovných závierok v registri6

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví výroba a spracovanie kovov (SK NACE 24) MJMholding, s. r. o. má vyššie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 419 282 €, typická firma odvetvia 135 340 €, čo je 3,1-násobok mediánu (medián z 376 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 7. 11. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Žilina ›Výroba a spracovanie kovov: tržby a mzdy ›Výroba a spracovanie kovov v Žilinskom kraji ›Mzdy v okrese Žilina ›

Súvisiace firmy

Rovnaký konateľ alebo spoločník

MK CAR, s.r.o.MK PROPERTY, s. r. o.SLOVIMEX - TRADING, s.r.o.IBV Slnečná, s.r.o.IMMOBILIA, spol. s r.o.

Najväčšie firmy v obci Žilina

Stredoslovenská energetika, a. s.SUNGWOO HITECH Slovakia s.r.o.Stredoslovenská distribučná, a.s.TIPSPORT SK, a.s.Hyundai Transys Slovakia s. r. o.Všetky firmy v obci Žilina ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 24.10) v okrese Žilina

VLV Servis s.r.o.GA-RO s.r.o.T I A, s. r. o.JOPA BAU s.r.o.JANSTAN SK, s. r. o.

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.skDatahorses, kybernetická bezpečnosť