Besthaus s. r. o.
Medzilaborce · Reštauračné činnosti
257 260 €tržby 2020 ▲ 1 088 %−901 €strata 2020aktívna 9 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 31. 10. 2026 Čo prezradí IČO a ako ho overiť ›
Tržby a zisk rok po roku
- 17 : tržby 6 616 €, výsledok hospodárenia 3 303 €
- 18 : tržby 74 944 €, výsledok hospodárenia 178 €
- 19 : tržby 21 664 €, výsledok hospodárenia -363 €
- 20 : tržby 257 260 €, výsledok hospodárenia -901 €
Besthaus s. r. o. (IČO 51124246), sídlo Medzilaborce, je v registri zapísaná od 5. 10. 2017 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 31. 10. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2020.
Prejsť na časť profilu 10
Konateľ Besthaus
Podľa Registra právnických osôb koná za Besthaus 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 31. 10. 2026.
Spoločník Besthaus
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- József Nagy100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| József Nagyod 10. 5. 2022 | 5 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok Besthaus
Za rok 2020 má Besthaus v závierke tržby 257 260 €, o 1 087,5 % viac než v roku 2019, a výsledok hospodárenia −901 €. Závierky máme za 4 roky (2017 až 2020), najvyššie tržby sú z roku 2020: 257 260 €.
Výkaz ziskov a strát Besthaus
Najvyššie tržby: rok 2020, 257 260 €. Najnižšie: rok 2017, 6 616 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2020 | 257 260 € |
| 2019 | 21 664 € |
| 2018 | 74 944 € |
| 2017 | 6 616 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 2 rokoch, strata v 2 rokoch z 4 roky. Súčet za celé obdobie: 2 217 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2020 | −901 € |
| 2019 | −363 € |
| 2018 | 178 € |
| 2017 | 3 303 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- Besthaus
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je −0,4 %, medián odvetvia −4,2 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | Besthaus | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2020 | −0,4 % | −4,2 % |
| 2019 | −1,7 % | 0,0 % |
| 2018 | +0,2 % | 0,0 % |
| 2017 | +49,9 % | +0,3 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha Besthaus
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2020 mala súvaha majetok 4 918 €, vlastné imanie 4 099 € a záväzky 819 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2020 | 4 918 € | 4 099 € | 819 € |
| 2019 | 21 553 € | 7 940 € | 13 613 € |
| 2018 | 9 627 € | 8 481 € | 1 146 € |
| 2017 | 10 215 € | 8 303 € | 1 912 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok Besthaus (4 roky)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2020 | 257 260 € | −901 € | 4 918 € | 4 099 € | 819 € | −901 € | −0,4 % |
| 2019 | 21 664 € | −363 € | 21 553 € | 7 940 € | 13 613 € | −142 € | −1,7 % |
| 2018 | 74 944 € | 178 € | 9 627 € | 8 481 € | 1 146 € | 270 € | +0,2 % |
| 2017 | 6 616 € | 3 303 € | 10 215 € | 8 303 € | 1 912 € | 1 919 € | +49,9 % |
Riziko: zaplatí Besthaus?
Peniaze od štátu: Besthaus
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy Besthaus
Dátum vzniku Besthaus je 5. 10. 2017, teda pred 9 rokmi. Skoršie obchodné meno: DH Slovakia s. r. o.. Závierky v registri máme od roku 2017. Na časovej osi je spolu 8 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/35266/P
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2017tržby 6 616 € · majetok 10 215 €
- Zmena obchodného menaPredtým DH Slovakia s. r. o., odvtedy Besthaus s. r. o.
- Nový štatutár: József NagyKonateľ
- Nový spoločník: József NagySpoločník v.o.s. / s.r.o.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti Besthaus
- Pečenie mrazených pekárenských polotovarov (fornetti)
- Predaj na priamu konzumáciu po domácky vyrobeného vína a s ním spojený predaj sezónnych jedál na priamu konzumáciu, ak sa nevykonáva viac ako 4 mesiace v roku
- Predaj cukrárenských výrobkov na priamu konzumáciu
- Príprava a predaj na priamu konzumáciu nealkoholických a priemyselne vyrábaných mliečnych nápojov, koktailov, piva, vína a destilátov
- Príprava a predaj na priamu konzumáciu tepelne rýchlo upravovaných mäsových výrobkov a obvyklých príloh, ako aj bezmäsitých jedál
- Príprava a predaj na priamu konzumáciu zmrzliny, ak sa na jej prípravu použijú priemyselne vyrábané koncentráty a mrazené krémy
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
- Výroba jednoduchých drevárskych výrobkov, zostavovanie stolárskych dielcov alebo súčastí z dreva do finálnych produktov, oprava, údržba, renovácia nábytku vrátane čalúnnictva
- Výroba výrobkov z gumy a výrobkov z plastov
- Prípravné práce k realizácii stavby
- Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
- Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 31. 10. 2026.
Besthaus v odvetví reštaurácie a pohostinstvá
Besthaus je v registri v odvetví Reštaurácie a pohostinstvá (SK NACE 56), činnosť reštauračné činnosti. Medián tržieb odvetvia za rok 2020 je 47 466 € (5 980 závierok), Besthaus má 257 260 €, čo je 5,4-násobok mediánu. V okrese Medzilaborce je v tomto odvetví 31 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Besthaus 2. z 5.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 17 539 €, polovica do 47 466 €, tri štvrtiny do 139 869 €; 10 % firiem má viac než 332 517 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 4 607 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 17 539 € |
| medián | 47 466 € |
| horný kvartil | 139 869 € |
| 10 % firiem má viac než | 332 517 € |
| Besthaus | 257 260 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 2. 11. 2026; mierka je logaritmická.
- Besthaus
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby Besthaus s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | Besthaus | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2020 | 257 260 € | 47 466 € |
| 2019 | 21 664 € | 59 884 € |
| 2018 | 74 944 € | 57 746 € |
| 2017 | 6 616 € | 54 674 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2020.
Čísla v tabuľke
| Besthaus | 257 260 € |
|---|---|
| medián kraja | 52 475 € |
| medián Slovenska | 47 466 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- Liptov stavoinvest s. r. o.Liptovský Mikuláš · tržby 638 304 € (2025)
- DRÁČIK s.r.o.Prievidza · tržby 636 980 € (2025)
- Pizza Me s. r. o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 636 756 € (2025)
- SLOVRESTAV, spol. s r.o.Nitra · tržby 636 634 € (2025)
- Pomodorino s. r. o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 635 998 € (2025)
- RANČÍK, s. r. o.Bratislava - mestská časť Petržalka · tržby 635 392 € (2025)
- GS group company s.r.oBratislava - mestská časť Ružinov · tržby 634 316 € (2025)
- KAFEHAUS s.r.o.Banská Bystrica · tržby 633 853 € (2025)
- G&F Rail services s.r.o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 632 891 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Besthaus, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo Besthaus: Medzilaborce
Besthaus sídli na adrese Mierová 329/10, 068 01 Medzilaborce, okres Medzilaborce. V obci Medzilaborce je 838 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 1 487. Na tej istej adrese je zapísaných 4 aktívnych subjektov.
Medzilaborce: obyvatelia a dáta ›Okres Medzilaborce ›Adresár firiem v okrese Medzilaborce ›
Besthaus: IČO, sídlo a základné údaje
Besthaus s. r. o. (IČO 51124246) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Medzilaborce, okres Medzilaborce. Dátum vzniku je 5. 10. 2017, na trhu je 9 rokov a štatutárom je József Nagy. Za rok 2020 sú v závierke tržby 257 260 € a výsledok hospodárenia −901 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 31. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Reštauračné činnosti (SK NACE 5611) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 5. 10. 2017 |
| Skoršie názvy | DH Slovakia s. r. o. |
| Obec | Medzilaborce |
| Okres | Okres Medzilaborce |
| Účtovných závierok v registri | 4 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví reštaurácie a pohostinstvá (SK NACE 56) Besthaus s. r. o. patrí tržbami do štvrtiny najväčších firiem: za rok 2020 mala 257 260 €, typická firma odvetvia 47 466 €, čo je 5,4-násobok mediánu (medián z 5 980 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 2. 11. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Medzilaborce ›Reštaurácie a pohostinstvá: tržby a mzdy ›Reštaurácie a pohostinstvá v Prešovskom kraji ›Mzdy v okrese Medzilaborce ›
Súvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
Najväčšie firmy v obci Medzilaborce
STROJLAB, s.r.o.TRETMENT s.r.o., Medzilaborceesi Medzilaborce s. r. o.Eurotrend, n.o.EKO-POINT, s.r.o.Všetky firmy v obci Medzilaborce ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 56.10) v okrese Medzilaborce
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.