MLKubáň, s.r.o. v likvidácii
Liptovský Mikuláš
2 668 €tržby 2018 ▲ 4 %+151 €zisk 2018zaniknutá 5. 12. 2024
Fakturačné údaje
Pozor: subjekt je v registri zrušený ku dňu 5. 12. 2024. Údaje sú posledné zapísané, na doklad ich brať netreba.
RPO ŠÚ SR a FS, 15. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 17 : tržby 2 568 €, výsledok hospodárenia -1 217 €
- 18 : tržby 2 668 €, výsledok hospodárenia 151 €
- 19 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 0 €
- 20 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 0 €
- 21 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 0 €
- 22 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 0 €
- 23 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 0 €
- 24 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 0 €
MLKubáň, s.r.o. v likvidácii (IČO 50939459), sídlo Liptovský Mikuláš, je v registri zapísaná od 21. 6. 2017 do 5. 12. 2024 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 15. 10. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2018.
Prejsť na časť profilu 11
Zamestnanci MLKubáň, s.r.o.
osobné náklady v roku 2018 boli 561 €.
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2018 | — | 561 € | — |
| 2017 | — | 674 € | — |
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: výkaz 2018 v RÚZ.
Náklady: výkaz ziskov a strát 2018 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 18. 10. 2026.
Ľudia a vlastníci MLKubáň, s.r.o.
Kto je pri firme zapísaný v registri, v koľkých ďalších firmách pôsobí a ako sú tie firmy prepojené.
Tržby, zisk a majetok MLKubáň, s.r.o.
Za rok 2018 má MLKubáň, s.r.o. v závierke tržby 2 668 €, o 3,9 % viac než v roku 2017, a výsledok hospodárenia +151 €. Závierky máme za 8 rokov (2017 až 2024), najvyššie tržby sú z roku 2018: 2 668 €.
Výkaz ziskov a strát MLKubáň, s.r.o.
Najvyššie tržby: rok 2018, 2 668 €. Najnižšie: rok 2017, 2 568 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2024 | — |
| 2023 | — |
| 2022 | — |
| 2021 | — |
| 2020 | — |
| 2019 | — |
| 2018 | 2 668 € |
| 2017 | 2 568 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 1 roku, strata v 1 roku z 8 rokov. Súčet za celé obdobie: −1 066 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2024 | 0 € |
| 2023 | 0 € |
| 2022 | 0 € |
| 2021 | 0 € |
| 2020 | 0 € |
| 2019 | 0 € |
| 2018 | 151 € |
| 2017 | −1 217 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- MLKubáň, s.r.o.
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +5,7 %, medián odvetvia 0,0 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | MLKubáň, s.r.o. | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2024 | — | +2,0 % |
| 2023 | — | +1,0 % |
| 2022 | — | −0,1 % |
| 2021 | — | −2,5 % |
| 2020 | — | −4,3 % |
| 2019 | — | 0,0 % |
| 2018 | +5,7 % | 0,0 % |
| 2017 | −47,4 % | +0,3 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha MLKubáň, s.r.o.
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2024 mala súvaha majetok 3 934 €, vlastné imanie 3 934 € a záväzky —.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2024 | 3 934 € | 3 934 € | — |
| 2023 | 3 939 € | 3 934 € | 5 € |
| 2022 | 3 939 € | 3 934 € | 5 € |
| 2021 | 3 939 € | 3 934 € | 5 € |
| 2020 | 3 939 € | 3 934 € | 5 € |
| 2019 | 3 939 € | 3 934 € | 5 € |
| 2018 | 3 939 € | 3 934 € | 5 € |
| 2017 | 4 021 € | 3 783 € | 238 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok MLKubáň, s.r.o. (8 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | — | 0 € | 3 934 € | 3 934 € | — | — | — |
| 2023 | — | 0 € | 3 939 € | 3 934 € | 5 € | — | — |
| 2022 | — | 0 € | 3 939 € | 3 934 € | 5 € | — | — |
| 2021 | — | 0 € | 3 939 € | 3 934 € | 5 € | — | — |
| 2020 | — | 0 € | 3 939 € | 3 934 € | 5 € | — | — |
| 2019 | — | 0 € | 3 939 € | 3 934 € | 5 € | — | — |
| 2018 | 2 668 € | 151 € | 3 939 € | 3 934 € | 5 € | 737 € | +5,7 % |
| 2017 | 2 568 € | −1 217 € | 4 021 € | 3 783 € | 238 € | −493 € | −47,4 % |
Riziko: zaplatí MLKubáň, s.r.o.?
Peniaze od štátu: MLKubáň, s.r.o.
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy MLKubáň, s.r.o.
Dátum vzniku MLKubáň, s.r.o. je 21. 6. 2017. Závierky v registri máme od roku 2017.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/68025/L
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2017tržby 2 568 € · majetok 4 021 €
- Zápis zánikuOd tohto dňa subjekt v registri nežije.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2024Závierok máme 8.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
MLKubáň, s.r.o. v odvetví reštaurácie a pohostinstvá
MLKubáň, s.r.o. je v registri v odvetví Reštaurácie a pohostinstvá (SK NACE 56). Medián tržieb odvetvia za rok 2018 je 57 649 € (5 433 závierok), MLKubáň, s.r.o. má 2 668 €, čo je 5 % mediánu. V okrese Liptovský Mikuláš je v tomto odvetví 307 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je MLKubáň, s.r.o. 103. z 105.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 23 100 €, polovica do 57 649 €, tri štvrtiny do 178 413 €; 10 % firiem má viac než 450 215 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 6 351 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 23 100 € |
| medián | 57 649 € |
| horný kvartil | 178 413 € |
| 10 % firiem má viac než | 450 215 € |
| MLKubáň, s.r.o. | 2 668 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 18. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- MLKubáň, s.r.o.
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby MLKubáň, s.r.o. s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | MLKubáň, s.r.o. | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2024 | — | 78 545 € |
| 2023 | — | 72 013 € |
| 2022 | — | 59 159 € |
| 2021 | — | 44 926 € |
| 2020 | — | 47 476 € |
| 2019 | — | 59 993 € |
| 2018 | 2 668 € | 57 649 € |
| 2017 | 2 568 € | 54 652 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2018.
Čísla v tabuľke
| MLKubáň, s.r.o. | 2 668 € |
|---|---|
| medián okresu Liptovský Mikuláš | 75 170 € |
| medián kraja | 52 998 € |
| medián Slovenska | 57 649 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- LAVENDER SUN, s.r.o.Topoľníky · tržby 6 315 € (2025)
- Zeppelin company, s. r. o.Bratislava - mestská časť Vrakuňa · tržby 6 315 € (2025)
- MVP Company s. r. o.Piešťany · tržby 6 304 € (2025)
- FinPay Services s. r. o.Bratislava - mestská časť Rača · tržby 6 300 € (2025)
- ALISTAR, s.r.o.Spišská Stará Ves · tržby 6 300 € (2025)
- MARKOS SLOVAKIA s.r.o.Kaluža · tržby 6 290 € (2025)
- Kachliarstvo Hudec s. r. o.Vištuk · tržby 6 264 € (2025)
- IVOKU s.r.o.Banská Bystrica · tržby 6 250 € (2025)
- B13 s. r. o.Košice - mestská časť Západ · tržby 6 224 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb MLKubáň, s.r.o., posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo MLKubáň, s.r.o.: Liptovský Mikuláš
MLKubáň, s.r.o. sídli na adrese Tranovského 1682/26, 031 01 Liptovský Mikuláš, okres Liptovský Mikuláš. V obci Liptovský Mikuláš je 6 098 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 13 396.
Liptovský Mikuláš: obyvatelia a dáta ›Okres Liptovský Mikuláš ›Adresár firiem v okrese Liptovský Mikuláš ›
MLKubáň, s.r.o.: IČO, sídlo a základné údaje
MLKubáň, s.r.o. v likvidácii (IČO 50939459) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Liptovský Mikuláš, okres Liptovský Mikuláš. Dátum vzniku je 21. 6. 2017, zánik je v registri zapísaný ku dňu 5. 12. 2024, po 7 rokoch. Za rok 2018 sú v závierke tržby 2 668 € a výsledok hospodárenia +151 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | SK NACE 56101 |
| Vznik | 21. 6. 2017 |
| Zánik | 5. 12. 2024 |
| Obec | Liptovský Mikuláš |
| Okres | Okres Liptovský Mikuláš |
| Účtovných závierok v registri | 9 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
Sieť prepojení firmy MLKubáň, s.r.o.
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu MLKubáň, s.r.o.
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu MLKubáň, s.r.o.
- Tendre6súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 183 tis. €
- Granty a dotácie78výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 196 tis. €
- Končiace zmluvy103zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 1 500 €
- Výhry konkurentov77firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 35 tis. €
- Diery na trhu8odvetví chýba v meste Liptovský Mikuláštypický nepokrytý dopyt 9,3 mil. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava1 000 zmlúv za 3 roky · 13 585 144 € · naposledy 14. 10. 2026Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.250 zmlúv za 3 roky · 407 517 € · naposledy 22. 9. 2026Hotelová akadémia Ľ. Wintera, Stromová 34, 921 01 Piešťany 1153 zmlúv za 3 roky · 174 € · naposledy 1. 9. 2026 Všetkých 1 336 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Liptovský Mikuláš
Tatry mountain resorts, a.s.COOP Jednota Liptovský Mikuláš, spotrebné…CBA VEREX, a.s.COOP LC SEVER, a.s.Savencia Fromage & Dairy SK, a. s.Všetky firmy v obci Liptovský Mikuláš ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 56.10) v okrese Liptovský Mikuláš
S.K. - Liptov, s.r.o.NVB Invest, a. s.DUGE CATERING, s. r. o.Bonsai s.r.o.GAPA GASTRO s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.