MAZO1 s.r.o.
Malinovo · Reštauračné činnosti
93 696 €tržby 2025 ▼ 5 %−28 884 €strata 2025aktívna 9 rokov3 zamestnanci (2025)
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 14. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 17 : tržby 17 587 €, výsledok hospodárenia -10 406 €
- 18 : tržby 85 084 €, výsledok hospodárenia 1 999 €
- 19 : tržby 79 150 €, výsledok hospodárenia 188 €
- 20 : tržby 51 819 €, výsledok hospodárenia -14 798 €
- 21 : tržby 42 182 €, výsledok hospodárenia -18 112 €
- 22 : tržby 57 219 €, výsledok hospodárenia -20 107 €
- 23 : tržby 89 332 €, výsledok hospodárenia -18 739 €
- 24 : tržby 98 794 €, výsledok hospodárenia -18 035 €
- 25 : tržby 93 696 €, výsledok hospodárenia -28 884 €
MAZO1 s.r.o. (IČO 50809164) mala v roku 2025 tržby 93 696 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci MAZO1
V roku 2025 mala MAZO1 priemerne 3 zamestnancov, osobné náklady v tom roku boli 17 669 €. Mzdové náklady na zamestnanca vychádzajú 347 € mesačne, priemerná hrubá mzda v odvetví Ubytovanie a stravovanie v okrese Senec bola v roku 2025 1 112 €.
- Počet zamestnancov
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2025 | 3 | 17 669 € | 12 492 € |
| 2024 | — | 16 123 € | 11 942 € |
| 2023 | — | 9 573 € | 7 194 € |
| 2022 | — | 9 280 € | 6 917 € |
| 2021 | — | 13 244 € | 9 769 € |
| 2020 | — | 16 674 € | 12 144 € |
| 2019 | — | 10 575 € | 7 872 € |
| 2018 | — | 14 998 € | 11 218 € |
| 2017 | — | 3 375 € | 2 613 € |
Mesačne na zamestnanca v roku 2025 a priemerná hrubá mzda
- MAZO1, mzdové náklady na zamestnanca347 €
- Ubytovanie a stravovanie v okrese Senec1 112 €
- Všetky odvetvia v okrese Senec1 866 €
- Ubytovanie a stravovanie na Slovensku1 129 €
Firma: mzdové náklady zo závierky (účty 521 a 522) delené priemerným počtom a 12 mesiacmi. Mzdy: ŠÚ SR, DATAcube np3110rr, rok 2025, zber 11. 9. 2026. Odbor podľa registra je Ubytovanie a stravovanie, porovnanie je preto orientačné.
Na čo išli osobné náklady v roku 2025
- Mzdy 71 % 12 492 €
- Odvody zamestnávateľa 25 % 4 485 €
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2025 (PDF), výkaz 2025 v RÚZ.
Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč POD) v Registri účtovných závierok, zber 3. 10. 2026.
Konateľ MAZO1
Podľa Registra právnických osôb koná za MAZO1 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026.
Spoločníci MAZO1
V registri sú zapísaní 2 spoločníci.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026.
Tržby, zisk a majetok MAZO1
Za rok 2025 má MAZO1 v závierke tržby 93 696 €, o 5,2 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia −28 884 €. Závierky máme za 9 rokov (2017 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2024: 98 794 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 960 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát MAZO1
Najvyššie tržby: rok 2024, 98 794 €. Najnižšie: rok 2017, 17 587 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 93 696 € |
| 2024 | 98 794 € |
| 2023 | 89 332 € |
| 2022 | 57 219 € |
| 2021 | 42 182 € |
| 2020 | 51 819 € |
| 2019 | 79 150 € |
| 2018 | 85 084 € |
| 2017 | 17 587 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 2 rokoch, strata v 7 rokoch z 9 rokov. Súčet za celé obdobie: −126 894 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | −28 884 € |
| 2024 | −18 035 € |
| 2023 | −18 739 € |
| 2022 | −20 107 € |
| 2021 | −18 112 € |
| 2020 | −14 798 € |
| 2019 | 188 € |
| 2018 | 1 999 € |
| 2017 | −10 406 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- MAZO1
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je −30,8 %, medián odvetvia +2,9 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | MAZO1 | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | −30,8 % | +2,9 % |
| 2024 | −18,3 % | +2,0 % |
| 2023 | −21,0 % | +1,0 % |
| 2022 | −35,1 % | −0,1 % |
| 2021 | −42,9 % | −2,5 % |
| 2020 | −28,6 % | −4,3 % |
| 2019 | +0,2 % | 0,0 % |
| 2018 | +2,3 % | 0,0 % |
| 2017 | −59,2 % | +0,3 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 4 z 8 rokov, najviac v roku 2018 (+383,8 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | −5,2 % |
| 2024 | +10,6 % |
| 2023 | +56,1 % |
| 2022 | +35,6 % |
| 2021 | −18,6 % |
| 2020 | −34,5 % |
| 2019 | −7,0 % |
| 2018 | +383,8 % |
| 2017 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha MAZO1
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 50 009 €, vlastné imanie 124 € a záväzky 49 885 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 50 009 € | 124 € | 49 885 € |
| 2024 | 54 761 € | 8 € | 54 753 € |
| 2023 | 64 624 € | 2 043 € | 62 581 € |
| 2022 | 77 318 € | −26 235 € | 103 553 € |
| 2021 | 31 256 € | −6 128 € | 37 384 € |
| 2020 | 28 092 € | 1 984 € | 26 108 € |
| 2019 | 35 889 € | 6 782 € | 29 107 € |
| 2018 | 28 532 € | 6 593 € | 21 939 € |
| 2017 | 30 895 € | −5 406 € | 36 301 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok MAZO1 (9 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 93 696 € | −28 884 € | 50 009 € | 124 € | 49 885 € | 6 657 € | −30,8 % |
| 2024 | 98 794 € | −18 035 € | 54 761 € | 8 € | 54 753 € | 15 116 € | −18,3 % |
| 2023 | 89 332 € | −18 739 € | 64 624 € | 2 043 € | 62 581 € | 4 025 € | −21,0 % |
| 2022 | 57 219 € | −20 107 € | 77 318 € | −26 235 € | 103 553 € | −5 123 € | −35,1 % |
| 2021 | 42 182 € | −18 112 € | 31 256 € | −6 128 € | 37 384 € | −13 303 € | −42,9 % |
| 2020 | 51 819 € | −14 798 € | 28 092 € | 1 984 € | 26 108 € | −2 888 € | −28,6 % |
| 2019 | 79 150 € | 188 € | 35 889 € | 6 782 € | 29 107 € | 12 810 € | +0,2 % |
| 2018 | 85 084 € | 1 999 € | 28 532 € | 6 593 € | 21 939 € | 4 811 € | +2,3 % |
| 2017 | 17 587 € | −10 406 € | 30 895 € | −5 406 € | 36 301 € | −7 636 € | −59,2 % |
Riziko: zaplatí MAZO1?
MAZO1 a verejné zmluvy
V Centrálnom registri zmlúv sú 3 zmluvy s dodávateľom MAZO1 z rokov 2020 až 2021.
Rok s najväčším objemom: 2020, 0 € v 2 zmluvách.
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmlúv | Objem |
|---|---|---|
| 2021 | 1 | 0 € |
| 2020 | 2 | 0 € |
Zdroj: Centrálny register zmlúv (crz.gov.sk); nezmyselné sumy vynechané, výpočet Štatistiky.sk.
História firmy MAZO1
Dátum vzniku MAZO1 je 11. 4. 2017, teda pred 9 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2017. Na časovej osi je spolu 10 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/118914/B
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2120492473
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2017tržby 17 587 € · majetok 30 895 €
- Nový štatutár: Zoltán RozsnyóKonateľ
- Nový spoločník: Zoltán RozsnyóSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Úrad práce sociálnych vecí a rodiny Pezinok. Firma vznikla 11. 4. 2017.
- Nový spoločník: Ing. Andrea RozsnyóováSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 9, posledné tržby 93 696 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti MAZO1
- Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu
- Poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiach
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026.
MAZO1 v odvetví reštaurácie a pohostinstvá
MAZO1 je v registri v odvetví Reštaurácie a pohostinstvá (SK NACE 56), činnosť reštauračné činnosti. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 78 685 € (6 740 závierok), MAZO1 má 93 696 €, čo je 1,2-násobok mediánu. V okrese Senec je v tomto odvetví 544 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je MAZO1 98. z 210.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 28 731 €, polovica do 78 685 €, tri štvrtiny do 274 546 €; 10 % firiem má viac než 682 043 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 7 694 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 28 731 € |
| medián | 78 685 € |
| horný kvartil | 274 546 € |
| 10 % firiem má viac než | 682 043 € |
| MAZO1 | 93 696 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 14. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- MAZO1
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby MAZO1 s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | MAZO1 | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 93 696 € | 78 685 € |
| 2024 | 98 794 € | 78 424 € |
| 2023 | 89 332 € | 71 990 € |
| 2022 | 57 219 € | 59 132 € |
| 2021 | 42 182 € | 44 924 € |
| 2020 | 51 819 € | 47 466 € |
| 2019 | 79 150 € | 59 884 € |
| 2018 | 85 084 € | 57 619 € |
| 2017 | 17 587 € | 54 567 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| MAZO1 | 93 696 € |
|---|---|
| medián okresu Senec | 81 656 € |
| medián kraja | 92 958 € |
| medián Slovenska | 78 685 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- MARIANNA family s. r. o.Stará Ľubovňa · tržby 208 664 € (2025)
- Beija Flor Group s.r.o.Tomášov · tržby 208 558 € (2025)
- DORIMAD s. r. o.Trnava · tržby 208 400 € (2025)
- MERY-B, s.r.o.Prešov · tržby 208 031 € (2024)
- The Best Food s. r. o.Tekovské Lužany · tržby 207 866 € (2025)
- Beer Market, s.r.o.Žiar nad Hronom · tržby 207 699 € (2025)
- ITEK, s.r.o.Bratislava - mestská časť Nové Mesto · tržby 207 411 € (2019)
- DELTA PIZZA s.r.o.Gbely · tržby 207 311 € (2025)
- OLEXON s. r. o.Bratislava - mestská časť Rača · tržby 207 303 € (2018)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb MAZO1, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo MAZO1: Malinovo
MAZO1 sídli na adrese Tri Vody III 1768/8, 900 45 Malinovo, okres Senec. V obci Malinovo je 907 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 24 592.
Malinovo: obyvatelia a dáta ›Okres Senec ›Adresár firiem v okrese Senec ›
MAZO1: IČO, sídlo a základné údaje
MAZO1 s.r.o. (IČO 50809164) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Malinovo, okres Senec. Dátum vzniku je 11. 4. 2017, na trhu je 9 rokov a štatutárom je Zoltán Rozsnyó. Za rok 2025 sú v závierke tržby 93 696 € a výsledok hospodárenia −28 884 €, počet zamestnancov podľa registra je 3 až 4.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Reštauračné činnosti (SK NACE 5611) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 11. 4. 2017 |
| Obec | Malinovo |
| Okres | Okres Senec |
| Vyrubená daň z príjmov | 960 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 9 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví reštaurácie a pohostinstvá (SK NACE 56) MAZO1 s.r.o. má vyššie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 93 696 €, typická firma odvetvia 78 685 € (medián z 6 740 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 14. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Senec ›Reštaurácie a pohostinstvá: tržby a mzdy ›Reštaurácie a pohostinstvá v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Senec ›
Sieť prepojení firmy MAZO1
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu MAZO1
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu MAZO1
- Tendre8súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 177 tis. €
- Granty a dotácie77výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 196 tis. €
- Končiace zmluvy104zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 1 400 €
- Výhry konkurentov78firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 35 tis. €
- Diery na trhu3odvetvia chýbajú v obci Malinovotypický nepokrytý dopyt 1,6 mil. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava983 zmlúv za 3 roky · 12 971 360 € · naposledy 11. 10. 2026Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.247 zmlúv za 3 roky · 403 467 € · naposledy 22. 9. 2026Hotelová akadémia Ľ. Wintera, Stromová 34, 921 01 Piešťany 1153 zmlúv za 3 roky · 174 € · naposledy 1. 9. 2026 Všetkých 1 333 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Malinovo
Virtusbonum, s. r. o.ARDC s. r. o.ELEKTRONIKA a.s.AKROM SK s. r. o.BpV Construction, s. r. o.Všetky firmy v obci Malinovo ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 56.10) v okrese Senec
DH Gastronomy s. r. o.SP TECHNIC s. r. o.FajneGastro, s.r.o.Komido s.r.o.SON HAI s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.