VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

Coffee and wine s.r.o.

Liptovský Mikuláš

46 217 €tržby 2014+161 €zisk 2014

Fakturačné údaje

Pozor: subjekt je v registri zrušený ku dňu 23. 8. 2014. Údaje sú posledné zapísané, na doklad ich brať netreba.

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 17. 10. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 14. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

46 217 €tržby 2014
+161 €zisk 2014
  1. 14 : tržby 46 217 €, výsledok hospodárenia 161 €

Coffee and wine s.r.o. (IČO 47604280), sídlo Liptovský Mikuláš, je v registri zapísaná od 1. 1. 2014 do 23. 8. 2014 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 14. 10. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2014.

Prejsť na časť profilu 10

Ľudia a vlastníci Coffee and wine

Kto je pri firme zapísaný v registri, v koľkých ďalších firmách pôsobí a ako sú tie firmy prepojené.

Tržby, zisk a majetok Coffee and wine

Za rok 2014 má Coffee and wine v závierke tržby 46 217 €, a výsledok hospodárenia +161 €.

Tržby 201446 tis. €
Výsledok hospodárenia 2014161 €zisk
Majetok (aktíva) 20145 206 €
Vlastné imanie 20145 161 €
Záväzky 201445 €0,9 % majetku
Pridaná hodnota 2014307 €
Zisková marža 2014+0,3 %výsledok k tržbám
Všetky čísla zo závierok Coffee and wine (1 rok)
Čísla zo závierok Coffee and wine po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
201446 217 €161 €5 206 €5 161 €45 €307 €+0,3 %

Riziko: zaplatí Coffee and wine?

Peniaze od štátu: Coffee and wine

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy Coffee and wine

Dátum vzniku Coffee and wine je 1. 1. 2014. Závierky v registri máme od roku 2014.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/61514/L
  2. Zápis zánikuOd tohto dňa subjekt v registri nežije.
  3. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2014tržby 46 217 € · majetok 5 206 €

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Coffee and wine v odvetví reštaurácie a pohostinstvá

Coffee and wine je v registri v odvetví Reštaurácie a pohostinstvá (SK NACE 56). V okrese Liptovský Mikuláš je v tomto odvetví 307 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Coffee and wine 65. z 105.

V odvetví v okrese Liptovský Mikuláš307aktívnych subjektov

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Coffee and wine, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Ubytovanie a stravovanie v okrese Liptovský Mikuláš ›

Sídlo Coffee and wine: Liptovský Mikuláš

Coffee and wine sídli na adrese Hollého 4456/1, 031 01 Liptovský Mikuláš, okres Liptovský Mikuláš. V obci Liptovský Mikuláš je 6 098 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 13 396. Na tej istej adrese je zapísaných 10 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Liptovský Mikuláš6 098aktívnych
Subjektov v okrese Liptovský Mikuláš13 396aktívnych
V tom istom odvetví307okres Liptovský Mikuláš
Na tej istej adrese10aktívnych subjektov

Liptovský Mikuláš: obyvatelia a dáta ›Okres Liptovský Mikuláš ›Adresár firiem v okrese Liptovský Mikuláš ›

Coffee and wine: IČO, sídlo a základné údaje

Coffee and wine s.r.o. (IČO 47604280) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Liptovský Mikuláš, okres Liptovský Mikuláš. Dátum vzniku je 1. 1. 2014, zánik je v registri zapísaný ku dňu 23. 8. 2014, necelý rok po vzniku. Za rok 2014 sú v závierke tržby 46 217 € a výsledok hospodárenia +161 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieSK NACE 56101
Vznik1. 1. 2014
Zánik23. 8. 2014
ObecLiptovský Mikuláš
OkresOkres Liptovský Mikuláš
Účtovných závierok v registri1

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.

Sieť prepojení firmy Coffee and wine

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu Coffee and wine

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu Coffee and wine

  • Tendre6súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 183 tis. €
  • Granty a dotácie77výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 196 tis. €
  • Končiace zmluvy103zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 1 500 €
  • Výhry konkurentov77firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 35 tis. €
  • Diery na trhu8odvetví chýba v meste Liptovský Mikuláštypický nepokrytý dopyt 9,3 mil. €

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v obci Liptovský Mikuláš

Tatry mountain resorts, a.s.COOP Jednota Liptovský Mikuláš, spotrebné…CBA VEREX, a.s.COOP LC SEVER, a.s.Savencia Fromage & Dairy SK, a. s.Všetky firmy v obci Liptovský Mikuláš ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 56.10) v okrese Liptovský Mikuláš

S.K. - Liptov, s.r.o.NVB Invest, a. s.DUGE CATERING, s. r. o.Bonsai s.r.o.GAPA GASTRO s.r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk