Anna Dravecká
Aktívny · Levoča · podniká od 2013 · 13 rokov
Čo robí
- Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Poskytovanie služby vedenia cudzieho motorového vozidla
Fakturačné údaje
Dá sa mu veriť?
- Podniká aktívne od 2013Register právnických osôb ŠÚ SR, overené 19. 10. 2026 o 05:19
- Zoznamy dlžníkov overte priamo u úradovSociálna poisťovňa · VšZP · Dôvera · Union · Finančná správa
RPO ŠÚ SR a FS, 19. 10. 2026
Tržby a zisk
Anna Dravecká: živnostník tržby v registri nezverejňuje.
V registri má 12 výkazov, graf sa ukáže, keď ich stiahneme.
Anna Dravecká (IČO 46991409), sídlo Levoča, je v registri zapísaný od 9. 1. 2013 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 19. 10. 2026).
Mzdy v odbore Ubytovanie a stravovanie v okrese Levoča
Priemerná hrubá mesačná mzda zamestnanca, 2025
- Ubytovanie a stravovanie, Prešovský kraj1 139 €
- Všetky odvetvia v okrese Levoča1 537 €
- Ubytovanie a stravovanie na Slovensku1 129 €
Zdroj: ŠÚ SR, DATAcube np3110rr, rok 2025, zber 11. 9. 2026. Mzdy sú priemery za zamestnancov firiem v odbore, nie údaj o tomto živnostníkovi.
Financie a závierky Anna Dravecká
Živnostník účtovnú závierku v registri nezverejňuje, ukazujeme, čo o ňom vieme.
Riziko: zaplatí Anna Dravecká?
Anna Dravecká a verejné zmluvy
V Centrálnom registri zmlúv je 1 zmluva s dodávateľom Anna Dravecká z roku 2020.
História Anna Dravecká
Dátum vzniku Anna Dravecká je 9. 1. 2013, teda pred 13 rokmi.
- Začiatok podnikaniaPodnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri · 740-28539
- Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Poprad. Firma vznikla 9. 1. 2013.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti Anna Dravecká
- Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Poskytovanie služby vedenia cudzieho motorového vozidla
- Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení
- Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí
- Čistiace a upratovacie služby
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 19. 10. 2026.
Anna Dravecká v odvetví reštaurácie a pohostinstvá
Anna Dravecká je v registri v odvetví Reštaurácie a pohostinstvá (SK NACE 56), činnosť reštauračné činnosti. V okrese Levoča je v tomto odvetví 79 aktívnych subjektov.
Miesto podnikania: Levoča
Anna Dravecká má miesto podnikania v obci Levoča, okres Levoča. V obci Levoča je 1 725 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 4 254.
Levoča: obyvatelia a dáta ›Okres Levoča ›Adresár firiem v okrese Levoča ›
Anna Dravecká: IČO, sídlo a základné údaje
Anna Dravecká (IČO 46991409) je živnostník, teda fyzická osoba podnikateľ z obce Levoča, okres Levoča. Začiatok podnikania je 9. 1. 2013, podniká 13 rokov.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 19. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri |
|---|---|
| Odvetvie | Reštauračné činnosti (SK NACE 5611) |
| Vznik | 9. 1. 2013 |
| Obec | Levoča |
| Okres | Okres Levoča |
| Účtovných závierok v registri | 12 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
Sieť prepojení firmy Anna Dravecká
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Ďalšie časti profilu
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu Anna Dravecká
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu Anna Dravecká
- Tendre6súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 183 tis. €
- Granty a dotácie39výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 196 tis. €
- Končiace zmluvy103zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 1 500 €
- Výhry konkurentov77firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 35 tis. €
- Diery na trhu24odvetví chýba v meste Levočatypický nepokrytý dopyt 1,1 mil. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava1 000 zmlúv za 3 roky · 13 585 144 € · naposledy 14. 10. 2026Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.250 zmlúv za 3 roky · 407 517 € · naposledy 22. 9. 2026Hotelová akadémia Ľ. Wintera, Stromová 34, 921 01 Piešťany 1153 zmlúv za 3 roky · 174 € · naposledy 1. 9. 2026 Všetkých 1 336 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Levoča
Nemocnica AGEL Levoča a.s.BETON PUMPY SPIŠ, s.r.o.ESKol s.r.o.ZELENÁ LEKÁREŇ LEVOČA, s.r.o.LEVOTEC s.r.o.Všetky firmy v obci Levoča ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 56.10) v okrese Levoča
SUPERMIX, spol. s r.o.KUPECKÁ BAŠTA s.r.o.FERENCSTAV s.r.o.BREJKO s.r.o.FišMatt, s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.