Projekt Gamma s.r.o.
Žilina · Predaj plynu prepravovaného potrubím
214 043 €tržby 2025 ▼ 5 %+15 026 €zisk 2025aktívna 17 rokov1 zamestnanec
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 18. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 12 : tržby 31 388 €, výsledok hospodárenia 18 211 €
- 13 : tržby 4 244 €, výsledok hospodárenia 211 474 €
- 14 : tržby 9 913 €, výsledok hospodárenia 17 307 €
- 15 : tržby 664 €, výsledok hospodárenia 24 720 €
- 16 : tržby 1 544 €, výsledok hospodárenia -41 933 €
- 17 : tržby 112 €, výsledok hospodárenia -46 996 €
- 18 : tržby 20 179 €, výsledok hospodárenia -51 015 €
- 19 : tržby 50 088 €, výsledok hospodárenia -2 014 €
- 20 : tržby 92 899 €, výsledok hospodárenia -1 151 €
- 21 : tržby 174 930 €, výsledok hospodárenia 19 739 €
- 22 : tržby 323 117 €, výsledok hospodárenia 20 420 €
- 23 : tržby 234 302 €, výsledok hospodárenia 6 940 €
- 24 : tržby 225 301 €, výsledok hospodárenia 7 885 €
- 25 : tržby 214 043 €, výsledok hospodárenia 15 026 €
Projekt Gamma s.r.o. (IČO 44883749) mala v roku 2025 tržby 214 043 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci Projekt Gamma
Projekt Gamma má podľa Registra organizácií ŠÚ SR 1 zamestnancov, osobné náklady v roku 2025 boli 744 €.
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2025 | — | 744 € | 559 € |
| 2024 | — | 713 € | 535 € |
| 2023 | — | 645 € | 488 € |
| 2022 | — | 609 € | 461 € |
| 2021 | — | 662 € | 502 € |
| 2020 | — | 633 € | 480 € |
| 2019 | — | 630 € | 480 € |
| 2018 | — | 525 € | 400 € |
| 2012 | — | 3 522 € | 3 485 € |
Na čo išli osobné náklady v roku 2025
- Mzdy 75 % 559 €
- Odvody zamestnávateľa 24 % 182 €
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: výkaz 2025 v RÚZ.
Pásmo: Register organizácií ŠÚ SR. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč POD) v Registri účtovných závierok, zber 30. 9. 2026.
Konateľ Projekt Gamma
Podľa Registra právnických osôb koná za Projekt Gamma 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 18. 10. 2026.
Spoločník Projekt Gamma
V registri je zapísaný 1 spoločník.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 18. 10. 2026.
Tržby, zisk a majetok Projekt Gamma
Za rok 2025 má Projekt Gamma v závierke tržby 214 043 €, o 5,0 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +15 026 €. Závierky máme za 14 rokov (2012 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2022: 323 117 €.
Výkaz ziskov a strát Projekt Gamma
Najvyššie tržby: rok 2022, 323 117 €. Najnižšie: rok 2017, 112 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 214 043 € |
| 2024 | 225 301 € |
| 2023 | 234 302 € |
| 2022 | 323 117 € |
| 2021 | 174 930 € |
| 2020 | 92 899 € |
| 2019 | 50 088 € |
| 2018 | 20 179 € |
| 2017 | 112 € |
| 2016 | 1 544 € |
| 2015 | 664 € |
| 2014 | 9 913 € |
| 2013 | 4 244 € |
| 2012 | 31 388 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 9 rokoch, strata v 5 rokoch z 14 rokov. Súčet za celé obdobie: 198 613 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 15 026 € |
| 2024 | 7 885 € |
| 2023 | 6 940 € |
| 2022 | 20 420 € |
| 2021 | 19 739 € |
| 2020 | −1 151 € |
| 2019 | −2 014 € |
| 2018 | −51 015 € |
| 2017 | −46 996 € |
| 2016 | −41 933 € |
| 2015 | 24 720 € |
| 2014 | 17 307 € |
| 2013 | 211 474 € |
| 2012 | 18 211 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- Projekt Gamma
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +7,0 %, medián odvetvia +3,3 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | Projekt Gamma | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +7,0 % | +3,3 % |
| 2024 | +3,5 % | +4,0 % |
| 2023 | +3,0 % | +4,9 % |
| 2022 | +6,3 % | +1,9 % |
| 2021 | +11,3 % | +5,3 % |
| 2020 | −1,2 % | +5,5 % |
| 2019 | −4,0 % | +3,9 % |
| 2018 | — | +4,1 % |
| 2017 | — | +4,7 % |
| 2016 | — | +3,9 % |
| 2015 | — | +1,8 % |
| 2014 | — | — |
| 2013 | — | — |
| 2012 | +58,0 % | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 6 z 12 rokov, najviac v roku 2019 (+148,2 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | −5,0 % |
| 2024 | −3,8 % |
| 2023 | −27,5 % |
| 2022 | +84,7 % |
| 2021 | +88,3 % |
| 2020 | +85,5 % |
| 2019 | +148,2 % |
| 2018 | +17 917,0 % |
| 2017 | −92,7 % |
| 2016 | +132,5 % |
| 2015 | −93,3 % |
| 2014 | +133,6 % |
| 2013 | −86,5 % |
| 2012 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha Projekt Gamma
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 679 262 €, vlastné imanie 200 884 € a záväzky 472 814 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 679 262 € | 200 884 € | 472 814 € |
| 2024 | 704 002 € | 185 858 € | 502 962 € |
| 2023 | 660 233 € | 177 973 € | 457 459 € |
| 2022 | 724 035 € | 177 998 € | 511 618 € |
| 2021 | 701 567 € | 157 578 € | 499 952 € |
| 2020 | 648 712 € | 137 609 € | 459 640 € |
| 2019 | 552 645 € | 138 759 € | 413 886 € |
| 2018 | 593 713 € | 140 773 € | 452 940 € |
| 2017 | 624 125 € | 191 788 € | 432 337 € |
| 2016 | 680 690 € | 6 261 € | 674 429 € |
| 2015 | 979 012 € | 48 194 € | 930 818 € |
| 2014 | 1 342 782 € | 23 474 € | 1 318 727 € |
| 2013 | 1 681 334 € | 6 167 € | 1 674 296 € |
| 2012 | 2 766 054 € | −205 307 € | 2 971 361 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok Projekt Gamma (14 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 214 043 € | 15 026 € | 679 262 € | 200 884 € | 472 814 € | 57 330 € | +7,0 % |
| 2024 | 225 301 € | 7 885 € | 704 002 € | 185 858 € | 502 962 € | 53 005 € | +3,5 % |
| 2023 | 234 302 € | 6 940 € | 660 233 € | 177 973 € | 457 459 € | 51 889 € | +3,0 % |
| 2022 | 323 117 € | 20 420 € | 724 035 € | 177 998 € | 511 618 € | 65 372 € | +6,3 % |
| 2021 | 174 930 € | 19 739 € | 701 567 € | 157 578 € | 499 952 € | 66 284 € | +11,3 % |
| 2020 | 92 899 € | −1 151 € | 648 712 € | 137 609 € | 459 640 € | 3 029 € | −1,2 % |
| 2019 | 50 088 € | −2 014 € | 552 645 € | 138 759 € | 413 886 € | 11 116 € | −4,0 % |
| 2018 | 20 179 € | −51 015 € | 593 713 € | 140 773 € | 452 940 € | −8 253 € | −252,8 % |
| 2017 | 112 € | −46 996 € | 624 125 € | 191 788 € | 432 337 € | −1 267 € | −41 960,7 % |
| 2016 | 1 544 € | −41 933 € | 680 690 € | 6 261 € | 674 429 € | −10 450 € | −2 715,9 % |
| 2015 | 664 € | 24 720 € | 979 012 € | 48 194 € | 930 818 € | −109 735 € | +3 722,9 % |
| 2014 | 9 913 € | 17 307 € | 1 342 782 € | 23 474 € | 1 318 727 € | −65 879 € | +174,6 % |
| 2013 | 4 244 € | 211 474 € | 1 681 334 € | 6 167 € | 1 674 296 € | −125 797 € | +4 982,9 % |
| 2012 | 31 388 € | 18 211 € | 2 766 054 € | −205 307 € | 2 971 361 € | −56 620 € | +58,0 % |
Riziko: zaplatí Projekt Gamma?
Peniaze od štátu: Projekt Gamma
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy Projekt Gamma
Dátum vzniku Projekt Gamma je 23. 7. 2009, teda pred 17 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 9 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/51609/L
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2022864360
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 31 388 € · majetok 2 766 054 €
- Nový štatutár: Ing. Michal KozáčekKonateľ
- Nový spoločník: Ing. Michal KozáčekSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 14, posledné tržby 214 043 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti Projekt Gamma
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
- kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- reklamné a marketingové služby
- finančný leasing
- vydávanie periodických a neperiodických publikácií
- organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí
- organizovanie kurzov, školení a seminárov
- činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- prieskum trhu a verejnej mienky
- prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
- prenájom hnuteľných vecí
- faktoring a forfaiting
- počítačové služby
- služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
- plynárenstvo
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 18. 10. 2026.
Projekt Gamma v odvetví dodávka elektriny, plynu a pary
Projekt Gamma je v registri v odvetví Dodávka elektriny, plynu a pary (SK NACE 35), činnosť predaj plynu prepravovaného potrubím. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 336 424 € (511 závierok), Projekt Gamma má 214 043 €, čo je 64 % mediánu. V okrese Žilina je v tomto odvetví 57 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Projekt Gamma 23. z 27.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 195 704 €, polovica do 336 424 €, tri štvrtiny do 2 816 345 €; 10 % firiem má viac než 14 893 236 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 35 272 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 195 704 € |
| medián | 336 424 € |
| horný kvartil | 2 816 345 € |
| 10 % firiem má viac než | 14 893 236 € |
| Projekt Gamma | 214 043 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 18. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- Projekt Gamma
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby Projekt Gamma s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | Projekt Gamma | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 214 043 € | 336 424 € |
| 2024 | 225 301 € | 333 144 € |
| 2023 | 234 302 € | 335 355 € |
| 2022 | 323 117 € | 354 574 € |
| 2021 | 174 930 € | 497 813 € |
| 2020 | 92 899 € | 492 560 € |
| 2019 | 50 088 € | 508 993 € |
| 2018 | 20 179 € | 487 602 € |
| 2017 | 112 € | 492 001 € |
| 2016 | 1 544 € | 474 860 € |
| 2015 | 664 € | 473 725 € |
| 2014 | 9 913 € | — |
| 2013 | 4 244 € | — |
| 2012 | 31 388 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| Projekt Gamma | 214 043 € |
|---|---|
| medián okresu Žilina | 1 701 301 € |
| medián kraja | 464 108 € |
| medián Slovenska | 336 424 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- SOLARICA one, spol. s r.o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 481 384 € (2025)
- SPV ĽADOVO 3, s.r.o.Košice - mestská časť Staré Mesto · tržby 463 908 € (2025)
- ADAKOB, s.r.o.Košice - mestská časť Staré Mesto · tržby 456 868 € (2025)
- CAMASE, a.s.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 433 620 € (2025)
- BA Trade, s. r. o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 431 904 € (2025)
- Eko – Bio Budča s.r.o.Budča · tržby 424 645 € (2025)
- BPS Sintava, s. r. o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 407 285 € (2021)
- ENERGETIKA - JUMI, s.r.o.Košice - mestská časť Sídlisko KVP · tržby 405 038 € (2025)
- MEETING, s.r.o.Košice - mestská časť Juh · tržby 392 805 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Projekt Gamma, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo Projekt Gamma: Žilina
Projekt Gamma sídli na adrese Juraja Závodského 453/49, 010 04 Žilina, okres Žilina. V obci Žilina je 21 478 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 34 948. Na tej istej adrese je zapísaných 21 aktívnych subjektov.
Žilina: obyvatelia a dáta ›Okres Žilina ›Adresár firiem v okrese Žilina ›
Projekt Gamma: IČO, sídlo a základné údaje
Projekt Gamma s.r.o. (IČO 44883749) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Žilina, okres Žilina. Dátum vzniku je 23. 7. 2009, na trhu je 17 rokov a štatutárom je Ing. Michal Kozáček. Za rok 2025 sú v závierke tržby 214 043 € a výsledok hospodárenia +15 026 €, počet zamestnancov podľa registra je 1.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 18. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Predaj plynu prepravovaného potrubím (SK NACE 3523) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 23. 7. 2009 |
| Obec | Žilina |
| Okres | Okres Žilina |
| Účtovných závierok v registri | 14 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví dodávka elektriny, plynu a pary (SK NACE 35) Projekt Gamma s.r.o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 214 043 €, typická firma odvetvia 336 424 € (medián z 511 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 18. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Žilina ›Dodávka elektriny, plynu a pary: tržby a mzdy ›Dodávka elektriny, plynu a pary v Žilinskom kraji ›Mzdy v okrese Žilina ›
Sieť prepojení firmy Projekt Gamma
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu Projekt Gamma
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu Projekt Gamma
- Tendre13súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 902 tis. €
- Granty a dotácie78výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 1,4 mil. €
- Končiace zmluvy157zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 1 300 €
- Výhry konkurentov45firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 29 tis. €
- Diery na trhu3odvetvia chýbajú v meste Žilinatypický nepokrytý dopyt 1,2 mil. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Obec Fintice, Grófske nádvorie 210/1, 082 16 Fintice53 zmlúv za 3 roky · 6 864 € · naposledy 19. 8. 2025Mesto Púchov43 zmlúv za 3 roky · · naposledy 10. 2. 2026Bratislavská spoločnosť pre správu majetku, s.r.o.30 zmlúv za 3 roky · 58 876 € · naposledy 10. 7. 2026 Všetkých 3 371 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
KLM real estate a.s.OPTIMA bytové domy a.s.Optima consulting s. r. o.OC-W s.r.o.KLM FM s.r.o.
Najväčšie firmy v obci Žilina
Stredoslovenská energetika, a. s.SUNGWOO HITECH Slovakia s.r.o.Stredoslovenská distribučná, a.s.TIPSPORT SK, a.s.Hyundai Transys Slovakia s. r. o.Všetky firmy v obci Žilina ›
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.