Štatistiky Kompletné dáta o firme

P.G. Trade, s.r.o.

Ratnovce · Ostatný nešpecializovaný maloobchod

169 841 €tržby 2025 ▼ 22 %+2 356 €zisk 2025

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 1. 11. 2026 Čo prezradí IČO a ako ho overiť ›

Tržby a zisk rok po roku

169 841 €tržby 2025 ▼ 22 %
+2 356 €zisk 2025
  1. 13 : tržby 202 401 €, výsledok hospodárenia 110 314 €
  2. 14 : tržby 96 761 €, výsledok hospodárenia 41 858 €
  3. 15 : tržby 137 868 €, výsledok hospodárenia 1 135 €
  4. 16 : tržby 91 904 €, výsledok hospodárenia -8 456 €
  5. 17 : tržby 139 708 €, výsledok hospodárenia 48 337 €
  6. 18 : tržby 157 073 €, výsledok hospodárenia 52 388 €
  7. 19 : tržby 178 857 €, výsledok hospodárenia 56 865 €
  8. 20 : tržby 42 872 €, výsledok hospodárenia 15 133 €
  9. 21 : tržby 50 474 €, výsledok hospodárenia 12 629 €
  10. 22 : tržby 154 408 €, výsledok hospodárenia 48 968 €
  11. 23 : tržby 169 672 €, výsledok hospodárenia 46 813 €
  12. 24 : tržby 218 543 €, výsledok hospodárenia 66 065 €
  13. 25 : tržby 169 841 €, výsledok hospodárenia 2 356 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

P.G. Trade, s.r.o. (IČO 36243744) mala v roku 2025 tržby 169 841 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 11

Zamestnanci P.G. Trade

V roku 2025 mala P.G. Trade priemerne 1 zamestnanca, osobné náklady v tom roku boli 15 991 €.

Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč POD) v Registri účtovných závierok, zber 30. 9. 2026.

Konatelia P.G. Trade

Podľa Registra právnických osôb konajú za P.G. Trade 2 konatelia. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 1. 11. 2026.

Spoločník P.G. Trade

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch P.G. Trade
Podiely spoločníkov na vkladoch P.G. Trade Ing. Peter Gliba 100,0 %. Spolu 6 639 €. Ing. Peter Gliba: 6 639 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • Ing. Peter Gliba100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Ing. Peter Glibaod 23. 6. 2010 6 639 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Kto firmu skutočne vlastní a kde nájsť konečného užívateľa výhod ›

Tržby, zisk a majetok P.G. Trade

Za rok 2025 má P.G. Trade v závierke tržby 169 841 €, o 22,3 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +2 356 €. Závierky máme za 13 rokov (2013 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2024: 218 543 €.

Tržby 2025170 tis. €▼ −22,3 % medziročne
Výsledok hospodárenia 20252 356 €zisk
Majetok (aktíva) 202582 tis. €
Vlastné imanie 202576 tis. €
Záväzky 20256 110 €7,4 % majetku
Pridaná hodnota 202525 tis. €
Zisková marža 2025+1,4 %medián odvetvia +2,3 %
Súčet výsledkov za 13 rokov494 tis. €2013 až 2025

Výkaz ziskov a strát P.G. Trade

Súvaha P.G. Trade

Všetky čísla zo závierok P.G. Trade (13 rokov)
Čísla zo závierok P.G. Trade po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
2025169 841 €2 356 €82 079 €75 724 €6 110 €25 320 €+1,4 %
2024218 543 €66 065 €102 505 €73 368 €28 362 €96 496 €+30,2 %
2023169 672 €46 813 €88 801 €54 116 €34 045 €74 544 €+27,6 %
2022154 408 €48 968 €83 498 €56 271 €26 774 €75 515 €+31,7 %
202150 474 €12 629 €33 764 €19 932 €13 500 €23 254 €+25,0 %
202042 872 €15 133 €82 323 €79 301 €2 888 €21 671 €+35,3 %
2019178 857 €56 865 €82 126 €64 168 €16 892 €92 956 €+31,8 %
2018157 073 €52 388 €68 026 €59 691 €7 605 €86 470 €+33,4 %
2017139 708 €48 337 €95 483 €87 184 €7 540 €79 809 €+34,6 %
201691 904 €−8 456 €41 419 €38 847 €1 891 €64 217 €−9,2 %
2015137 868 €1 135 €105 913 €8 438 €96 888 €84 455 €+0,8 %
201496 761 €41 858 €101 781 €49 161 €52 122 €64 457 €+43,3 %
2013202 401 €110 314 €143 465 €118 870 €24 087 €155 537 €+54,5 %
Odkiaľ sú tržby a zisk a kedy pribudne závierka za ďalší rok ›

Riziko: zaplatí P.G. Trade?

P.G. Trade a verejné zmluvy

V Centrálnom registri zmlúv je 1 zmluva s dodávateľom P.G. Trade z roku 2020.

Zmluvy so štátom1Centrálny register zmlúv
Prvá zmluva20206. 11. 2020

História firmy P.G. Trade

Dátum vzniku P.G. Trade je 21. 5. 2001, teda pred 25 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2013. Na časovej osi je spolu 10 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/12802/T
  2. Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2021579098
  3. Nový štatutár: Ing. Peter GlibaKonateľ
  4. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2013tržby 202 401 € · majetok 143 465 €
  5. Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Piešťany. Firma vznikla 21. 5. 2001.
  6. Nový štatutár: Ing. Tomasz GlibaKonateľ
  7. Nový spoločník: Ing. Peter GlibaSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  8. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 13, posledné tržby 169 841 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti P.G. Trade

  • Kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľných živností
  • Kúpa tovaru za účelom predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľných živností
  • Sprostredkovateľská činnosť / s výnimkou činností vylúčených z pôsobnosti živnostenského zákona /
  • Poradesnká činnosť v oblasti protikoróznej ochrany
  • Stavba nemotorových športových a rekreačných lodí
  • Stavba motorových športových a rekreačných lodí
  • Výrobná činnosť v strojárstve v odbore dopravná a manipulačná technika, zameranie lode
  • technická expertízna činnosť v oblasti protikoróznej ochrany a služby s tým spojené v rozsahu voľných živností

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 1. 11. 2026.

P.G. Trade v odvetví maloobchod

P.G. Trade je v registri v odvetví Maloobchod (SK NACE 47), činnosť ostatný nešpecializovaný maloobchod. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 97 585 € (17 956 závierok), P.G. Trade má 169 841 €, čo je 1,7-násobok mediánu. V okrese Piešťany je v tomto odvetví 768 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je P.G. Trade 65. z 170.

V odvetví v okrese Piešťany768aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou17 956Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia98 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+2,3 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb P.G. Trade, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Veľkoobchod a maloobchod, oprava vozidiel v okrese Piešťany ›

Sídlo P.G. Trade: Ratnovce

P.G. Trade sídli na adrese 123, 922 31 Ratnovce, okres Piešťany. V obci Ratnovce je 139 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 10 570.

Subjektov v obci Ratnovce139aktívnych
Subjektov v okrese Piešťany10 570aktívnych
V tom istom odvetví768okres Piešťany

Ratnovce: obyvatelia a dáta ›Okres Piešťany ›Adresár firiem v okrese Piešťany ›

P.G. Trade: IČO, sídlo a základné údaje

P.G. Trade, s.r.o. (IČO 36243744) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Ratnovce, okres Piešťany. Dátum vzniku je 21. 5. 2001, na trhu je 25 rokov a štatutármi sú Ing. Peter Gliba a Ing. Tomasz Gliba. Za rok 2025 sú v závierke tržby 169 841 € a výsledok hospodárenia +2 356 €, počet zamestnancov podľa registra je 1.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 1. 11. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieOstatný nešpecializovaný maloobchod (SK NACE 4712)
Základné imanie6 639 €
Vznik21. 5. 2001
ObecRatnovce
OkresOkres Piešťany
Účtovných závierok v registri12

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví maloobchod (SK NACE 47) P.G. Trade, s.r.o. má vyššie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 169 841 €, typická firma odvetvia 97 585 € (medián z 17 956 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 3. 11. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Piešťany ›Maloobchod: tržby a mzdy ›Maloobchod v Trnavskom kraji ›Mzdy v okrese Piešťany ›

Súvisiace firmy

Rovnaký konateľ alebo spoločník

IT Crowd Technology s. r. o.

Najväčšie firmy v obci Ratnovce

EGAMED, spol. s r.o.TIGRISA PLUS, s.r.o.GABO s.r.o.ATHENA group s.r.o.HIPL, s.r.o.Všetky firmy v obci Ratnovce ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 47.19) v okrese Piešťany

MONTYCON gastro SK, a.s.TECHNOCOM SK s. r. o.ARKS, s. r. o.ORIM LIMIT s.r.o.WAJDA WINE, s.r.o.

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.skDatahorses, kybernetická bezpečnosť