VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

BEZINKA, spol. s r.o.

Bratislava - Ružinov

94 363 €tržby 2020 ▼ 71 %−142 692 €strata 2020

Fakturačné údaje

Pozor: subjekt je v registri zrušený ku dňu 23. 11. 2021. Údaje sú posledné zapísané, na doklad ich brať netreba.

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 17. 10. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 29. 9. 2026

Tržby a zisk rok po roku

94 363 €tržby 2020 ▼ 71 %
−142 692 €strata 2020
  1. 12 : tržby 306 824 €, výsledok hospodárenia -32 148 €
  2. 13 : tržby 159 150 €, výsledok hospodárenia -276 244 €
  3. 14 : tržby 159 213 €, výsledok hospodárenia -209 919 €
  4. 15 : tržby 212 236 €, výsledok hospodárenia -150 386 €
  5. 16 : tržby 219 432 €, výsledok hospodárenia -142 568 €
  6. 17 : tržby 190 415 €, výsledok hospodárenia -163 945 €
  7. 18 : tržby 275 737 €, výsledok hospodárenia -139 697 €
  8. 19 : tržby 322 496 €, výsledok hospodárenia -150 822 €
  9. 20 : tržby 94 363 €, výsledok hospodárenia -142 692 €
  10. 21 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 5 681 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

BEZINKA, spol. s r.o. (IČO 35757507), sídlo Bratislava - mestská časť Ružinov, je v registri zapísaná od 4. 12. 1998 do 23. 11. 2021 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 29. 9. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2020.

Prejsť na časť profilu 11

Zamestnanci BEZINKA

osobné náklady v roku 2021 boli 19 422 €.

Náklady: výkaz ziskov a strát 2021 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 9. 10. 2026.

Ľudia a vlastníci BEZINKA

Kto je pri firme zapísaný v registri, v koľkých ďalších firmách pôsobí a ako sú tie firmy prepojené.

Tržby, zisk a majetok BEZINKA

Za rok 2020 má BEZINKA v závierke tržby 94 363 €, o 70,7 % menej než v roku 2019, a výsledok hospodárenia −142 692 €. Závierky máme za 10 rokov (2012 až 2021), najvyššie tržby sú z roku 2019: 322 496 €.

Tržby 202094 tis. €▼ −70,7 % medziročne
Výsledok hospodárenia 2020−143 tis. €strata
Majetok (aktíva) 20213 941 €
Vlastné imanie 2021−296 tis. €
Záväzky 2021299 tis. €7 598,2 % majetku
Pridaná hodnota 2021−1 841 €
Zisková marža 2020−151,2 %medián odvetvia −4,3 %
Súčet výsledkov za 10 rokov−1,40 mil. €2012 až 2021

Výkaz ziskov a strát BEZINKA

Súvaha BEZINKA

Všetky čísla zo závierok BEZINKA (10 rokov)
Čísla zo závierok BEZINKA po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
2021—5 681 €3 941 €−295 506 €299 447 €−1 841 €—
202094 363 €−142 692 €27 954 €−298 645 €326 599 €−58 305 €−151,2 %
2019322 496 €−150 822 €−97 064 €−447 989 €350 925 €9 931 €−46,8 %
2018275 737 €−139 697 €21 069 €−297 003 €318 072 €−14 669 €−50,7 %
2017190 415 €−163 945 €33 341 €−157 306 €190 647 €−23 717 €−86,1 %
2016219 432 €−142 568 €29 259 €−762 171 €791 430 €−10 158 €−65,0 %
2015212 236 €−150 386 €24 715 €−619 603 €644 318 €−27 416 €−70,9 %
2014159 213 €−209 919 €27 000 €−469 217 €496 217 €−93 309 €−131,8 %
2013159 150 €−276 244 €37 058 €−269 605 €303 582 €−162 915 €−173,6 %
2012306 824 €−32 148 €85 672 €−615 926 €698 517 €102 457 €−10,5 %

Riziko: zaplatí BEZINKA?

BEZINKA a verejné zmluvy

V Centrálnom registri zmlúv sú 2 zmluvy s dodávateľom BEZINKA z roku 2020.

Zmluvy so štátom2Centrálny register zmlúv
Prvá zmluva20201. 5. 2020

História firmy BEZINKA

Dátum vzniku BEZINKA je 4. 12. 1998. Závierky v registri máme od roku 2012.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/18261/B
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 306 824 € · majetok 85 672 €
  3. Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava. Firma vznikla 4. 12. 1998.
  4. Zápis zánikuOd tohto dňa subjekt v registri nežije.
  5. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2021Závierok máme 10.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

BEZINKA v odvetví reštaurácie a pohostinstvá

BEZINKA je v registri v odvetví Reštaurácie a pohostinstvá (SK NACE 56). Medián tržieb odvetvia za rok 2020 je 47 466 € (5 974 závierok), BEZINKA má 94 363 €, čo je 2,0-násobok mediánu. V okrese Bratislava II je v tomto odvetví 1 119 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je BEZINKA 256. z 551.

V odvetví v okrese Bratislava II1 119aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou5 974Slovensko, rok 2020
Medián tržieb odvetvia47 tis. €rok 2020
Medián ziskovej marže−4,3 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb BEZINKA, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Ubytovanie a stravovanie v okrese Bratislava II ›

Sídlo BEZINKA: Bratislava - Ružinov

BEZINKA sídli na adrese Záhradnícka 95, 821 03 Bratislava - mestská časť Ružinov, okres Bratislava II. V obci Bratislava - Ružinov je 43 865 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 55 356. Na tej istej adrese je zapísaných 15 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Bratislava - Ružinov43 865aktívnych
Subjektov v okrese Bratislava II55 356aktívnych
V tom istom odvetví1 119okres Bratislava II
Na tej istej adrese15aktívnych subjektov

Bratislava - Ružinov: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava II ›Adresár firiem v okrese Bratislava II ›

BEZINKA: IČO, sídlo a základné údaje

BEZINKA, spol. s r.o. (IČO 35757507) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Ružinov, okres Bratislava II. Dátum vzniku je 4. 12. 1998, zánik je v registri zapísaný ku dňu 23. 11. 2021, po 22 rokoch. Za rok 2020 sú v závierke tržby 94 363 € a výsledok hospodárenia −142 692 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 29. 9. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieSK NACE 56300
Vznik4. 12. 1998
Zánik23. 11. 2021
ObecBratislava - Ružinov
OkresOkres Bratislava II
Účtovných závierok v registri9

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.

Sieť prepojení firmy BEZINKA

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu BEZINKA

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu BEZINKA

  • Tendre6súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 183 tis. €
  • Granty a dotácie69výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 196 tis. €
  • Končiace zmluvy52zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 3 800 €
  • Výhry konkurentov77firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 35 tis. €
  • Diery na trhu0odvetví chýba v meste Bratislava - Ružinov

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Ružinov

SLOVNAFT, a.s.Slovenské elektrárne, a.s.Lidl Slovenská republika, s.r.o.Slovak Telekom, a.s.Alza.sk s. r. o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Ružinov ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 56.30) v okrese Bratislava II

O.H.L s.r.o.Sport & Art spol. s r.o.DREW23 s.r.o.Gurmán Group s. r. o.Val.Com.Slovakia, spol. s r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk