VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

MEDS s. r. o.

Levice · Inžinierske činnosti a súvisiace technické poradenstvo

890 675 €tržby 2025 ▲ 74 %+81 583 €zisk 2025

aktívna 3 roky1 zamestnanec (2025)

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 6. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

890 675 €tržby 2025 ▲ 74 %
+81 583 €zisk 2025
  1. 23 : tržby 25 200 €, výsledok hospodárenia 11 150 €
  2. 24 : tržby 510 862 €, výsledok hospodárenia 33 699 €
  3. 25 : tržby 890 675 €, výsledok hospodárenia 81 583 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

MEDS s. r. o. (IČO 55321810) mala v roku 2025 tržby 890 675 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci MEDS

V roku 2025 mala MEDS priemerne 1 zamestnanca, osobné náklady v tom roku boli 62 726 €.

Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč POD) v Registri účtovných závierok, zber 28. 9. 2026.

Konateľ MEDS

Podľa Registra právnických osôb koná za MEDS 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 6. 10. 2026.

Spoločníci MEDS

V registri sú zapísaní 2 spoločníci.

Podiely spoločníkov na vkladoch MEDS
Podiely spoločníkov na vkladoch MEDS Dominika Školníková 90,0 %, PV MONT, s.r.o. 10,0 %. Spolu 7 500 €. Dominika Školníková: 6 750 €, 90,0 %PV MONT, s.r.o.: 750 €, 10,0 %90,0 % najväčší podiel
  • Dominika Školníková90,0 %
  • PV MONT, s.r.o.10,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Dominika Školníkováod 5. 5. 2026 6 750 €90,0 %
PV MONT, s.r.o.od 5. 5. 2026 750 €10,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok MEDS

Za rok 2025 má MEDS v závierke tržby 890 675 €, o 74,3 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +81 583 €. Závierky máme za 3 roky (2023 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2025: 890 675 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 23 803 € podľa Finančnej správy SR.

Tržby 2025891 tis. €▲ +74,3 % medziročne
Výsledok hospodárenia 202582 tis. €zisk
Majetok (aktíva) 2025974 tis. €
Vlastné imanie 2025127 tis. €
Záväzky 2025846 tis. €86,9 % majetku
Pridaná hodnota 2025184 tis. €
Zisková marža 2025+9,2 %medián odvetvia +9,1 %
Súčet výsledkov za 3 roky126 tis. €2023 až 2025
Vyrubená daň z príjmov24 tis. €obdobie do 31. 12. 2025

Výkaz ziskov a strát MEDS

Súvaha MEDS

Všetky čísla zo závierok MEDS (3 roky)
Čísla zo závierok MEDS po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
2025890 675 €81 583 €973 667 €126 932 €846 433 €183 673 €+9,2 %
2024510 862 €33 699 €254 520 €49 849 €204 671 €59 926 €+6,6 %
202325 200 €11 150 €102 364 €16 150 €86 214 €14 047 €+44,2 %

Riziko: zaplatí MEDS?

Peniaze od štátu: MEDS

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy MEDS

Dátum vzniku MEDS je 15. 3. 2023, teda pred 3 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2023. Na časovej osi je spolu 6 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/59868/N
  2. Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2121958553
  3. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2023tržby 25 200 € · majetok 102 364 €
  4. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 3, posledné tržby 890 675 €.
  5. Nový spoločník: PV MONT, s.r.o.Spoločník v.o.s. / s.r.o.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti MEDS

  • Inžinierske činnosti, technické testovanie a analýzy
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
  • Výroba a hutnícke spracovanie kovov, výroba a opracovanie jednoduchých kovových výrobkov
  • Výroba strojov a zariadení pre všeobecné účely
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Služby v oblasti administratívnej správy a služby organizačno-hospodárskej povahy
  • Výskum a vývoj v oblasti prírodných, technických, spoločenských a humanitných vied
  • Reklamné, marketingové, fotografické a informačné služby, prieskum trhu a verejnej mienky
  • Prenájom, úschova a požičiavanie hnuteľných vecí
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
  • Prípravné práce k realizácii stavby
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 6. 10. 2026.

MEDS v odvetví architektonické a inžinierske činnosti

MEDS je v registri v odvetví Architektonické a inžinierske činnosti (SK NACE 71), činnosť inžinierske činnosti a súvisiace technické poradenstvo. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 51 363 € (7 331 závierok), MEDS má 890 675 €, čo je 17-násobok mediánu. V okrese Levice je v tomto odvetví 763 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je MEDS 10. z 110.

V odvetví v okrese Levice763aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou7 331Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia51 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+9,1 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb MEDS, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Odborné, vedecké a technické činnosti v okrese Levice ›

Sídlo MEDS: Levice

MEDS sídli na adrese Gaštanová ul. 6679/20, 934 01 Levice, okres Levice. V obci Levice je 6 018 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 16 638.

Subjektov v obci Levice6 018aktívnych
Subjektov v okrese Levice16 638aktívnych
V tom istom odvetví763okres Levice

Levice: obyvatelia a dáta ›Okres Levice ›Adresár firiem v okrese Levice ›

MEDS: IČO, sídlo a základné údaje

MEDS s. r. o. (IČO 55321810) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Levice, okres Levice. Dátum vzniku je 15. 3. 2023, na trhu je 3 roky a štatutárom je Dominika Školníková. Za rok 2025 sú v závierke tržby 890 675 € a výsledok hospodárenia +81 583 €, počet zamestnancov podľa registra je 3 až 4.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 6. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieInžinierske činnosti a súvisiace technické poradenstvo (SK NACE 7112)
Základné imanie7 500 €
Vznik15. 3. 2023
ObecLevice
OkresOkres Levice
Vyrubená daň z príjmov23 803 € (za obdobie do 31. 12. 2025)
Účtovných závierok v registri3

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví architektonické a inžinierske činnosti (SK NACE 71) MEDS s. r. o. patrí tržbami medzi 10 % najväčších firiem: za rok 2025 mala 890 675 €, typická firma odvetvia 51 363 €, čo je 17-násobok mediánu (medián z 7 331 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 17. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Levice ›Architektonické a inžinierske činnosti: tržby a mzdy ›Architektonické a inžinierske činnosti v Nitrianskom kraji ›Mzdy v okrese Levice ›

Sieť prepojení firmy MEDS

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu MEDS

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu MEDS

  • Tendre9súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 2,1 mil. €
  • Granty a dotácie81výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 149 tis. €
  • Končiace zmluvy140zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 15 tis. €
  • Výhry konkurentov103firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 23 tis. €
  • Diery na trhu12odvetví chýba v meste Levicetypický nepokrytý dopyt 1,1 mil. €

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v obci Levice

Haleon Levice, s.r.o.Veľkoobchodný družstevný podnik, akciová…Cloetta Slovakia s.r.o.Camfil s.r.o.ŠPED-TRANS Levice, a.s.Všetky firmy v obci Levice ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 71.12) v okrese Levice

Kanadevia Inova Slovensko s.r.o.VÚEZ, a.s.Steel OK, spol. s r.o.ROEZ R&D s.r.o.Power & Boiler Engineering, s.r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk