Štatistiky Kompletné dáta o firme

ELYSIAN PARTNERS s. r. o.

Svidník · Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.

Fakturačné údaje

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 6. 11. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 3. 11. 2026 Čo prezradí IČO a ako ho overiť ›

Tržby a zisk

ELYSIAN PARTNERS s. r. o.: závierky v registri má, ale bez riadku s tržbami.

na trhu1 rok
zmluvy so štátom0

ELYSIAN PARTNERS s. r. o. (IČO 57278024), sídlo Svidník, je v registri zapísaná od 30. 10. 2025 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 3. 11. 2026).

Prejsť na časť profilu 10

Konatelia ELYSIAN PARTNERS

Podľa Registra právnických osôb konajú za ELYSIAN PARTNERS 2 konatelia. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Ing. arch. Stanislav Cehelskýkonateľ, spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Miriam Majdákovákonateľ, spoločník v.o.s. / s.r.o.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 3. 11. 2026.

Spoločníci ELYSIAN PARTNERS

V registri sú zapísaní 2 spoločníci.

Podiely spoločníkov na vkladoch ELYSIAN PARTNERS
Podiely spoločníkov na vkladoch ELYSIAN PARTNERS Ing. Miriam Majdáková 50,0 %, Ing. arch. Stanislav Cehelský 50,0 %. Spolu 13 278 €. Ing. Miriam Majdáková: 6 640 €, 50,0 %Ing. arch. Stanislav Cehelský: 6 638 €, 50,0 %50,0 % najväčší podiel
  • Ing. Miriam Majdáková50,0 %
  • Ing. arch. Stanislav Cehelský50,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Ing. Miriam Majdákováod 11. 12. 2025 6 640 €50,0 %
Ing. arch. Stanislav Cehelskýod 11. 12. 2025 6 638 €50,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Kto firmu skutočne vlastní a kde nájsť konečného užívateľa výhod ›

Tržby, zisk a majetok ELYSIAN PARTNERS

Závierky máme za 1 rok (2025 až 2025), riadok s tržbami v nich nie je vyplnený. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 0 € podľa Finančnej správy SR.

Majetok (aktíva) 202513 tis. €
Vlastné imanie 202513 tis. €
Pridaná hodnota 2025−589 €
Vyrubená daň z príjmov0 €obdobie do 31. 12. 2025
Všetky čísla zo závierok ELYSIAN PARTNERS (1 rok)
Čísla zo závierok ELYSIAN PARTNERS po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
2025—−589 €12 689 €12 689 €—−589 €—
Odkiaľ sú tržby a zisk a kedy pribudne závierka za ďalší rok ›

Riziko: zaplatí ELYSIAN PARTNERS?

Peniaze od štátu: ELYSIAN PARTNERS

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy ELYSIAN PARTNERS

Dátum vzniku ELYSIAN PARTNERS je 30. 10. 2025, teda pred 1 rokom. Závierky v registri máme od roku 2025.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/50941/P
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025majetok 12 689 €

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti ELYSIAN PARTNERS

  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výroby
  • Prenájom, úschova a požičiavanie hnuteľných vecí
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
  • Služby v oblasti administratívnej správy a služby organizačno-hospodárskej povahy

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 3. 11. 2026.

ELYSIAN PARTNERS v odvetví administratívne a kancelárske služby

ELYSIAN PARTNERS je v registri v odvetví Administratívne a kancelárske služby (SK NACE 82), činnosť ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.. V okrese Svidník je v tomto odvetví 167 aktívnych subjektov.

V odvetví v okrese Svidník167aktívnych subjektov

Administratívne a podporné služby v okrese Svidník ›

Sídlo ELYSIAN PARTNERS: Svidník

ELYSIAN PARTNERS sídli na adrese Festivalova 802/9, 089 01 Svidník, okres Svidník. V obci Svidník je 2 013 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 5 371. Na tej istej adrese je zapísaných 3 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Svidník2 013aktívnych
Subjektov v okrese Svidník5 371aktívnych
V tom istom odvetví167okres Svidník
Na tej istej adrese3aktívnych subjektov

Svidník: obyvatelia a dáta ›Okres Svidník ›Adresár firiem v okrese Svidník ›

ELYSIAN PARTNERS: IČO, sídlo a základné údaje

ELYSIAN PARTNERS s. r. o. (IČO 57278024) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Svidník, okres Svidník. Dátum vzniku je 30. 10. 2025, na trhu je 1 rok a štatutármi sú Ing. arch. Stanislav Cehelský a Ing. Miriam Majdáková.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 3. 11. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieOstatné pomocné obchodné činnosti i. n. (SK NACE 8299)
Základné imanie13 278 €
Vznik30. 10. 2025
ObecSvidník
OkresOkres Svidník
Vyrubená daň z príjmov0 € (za obdobie do 31. 12. 2025)
Účtovných závierok v registri1

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.

Súvisiace firmy

Rovnaký konateľ alebo spoločník

TELECO, s.r.o.VAN - Svidník, s.r.o.MSM - Pack, s.r.o. PrešovVENDITOR s.r.o.ZPA KŘIŽÍK, a.s.

Najväčšie firmy v obci Svidník

GAME PLATFORMA s. r. o.Nemocnica arm. generála L. Svobodu Svidník…IC - AUMONT, s.r.o.Gras SK s.r.o.PSS SVIDNÍK, a.s.Všetky firmy v obci Svidník ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 82.99) v okrese Svidník

Taleda s. r. o.ĽK-energomont s. r. o.ŠimaTrans s.r.o.VerMart s.r.o.haoyun s.r.o.

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.skDatahorses, kybernetická bezpečnosť