Štatistiky Kompletné dáta o firme

AGRIVILLAM plus s. r. o.

Brestovany · Služby súvisiace s pestovaním plodín

Fakturačné údaje

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 6. 11. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 6. 11. 2026 Čo prezradí IČO a ako ho overiť ›

Tržby a zisk

AGRIVILLAM plus s. r. o.: závierky v registri má, ale bez riadku s tržbami.

na trhu1 rok
zmluvy so štátom0

AGRIVILLAM plus s. r. o. (IČO 57274321), sídlo Brestovany, je v registri zapísaná od 22. 10. 2025 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 6. 11. 2026).

Prejsť na časť profilu 11

Zamestnanci AGRIVILLAM plus

V roku 2025 mala AGRIVILLAM plus priemerne 10 zamestnancov.

Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 3. 10. 2026.

Konateľ AGRIVILLAM plus

Podľa Registra právnických osôb koná za AGRIVILLAM plus 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Ing. Andrej Kamenickýkonateľ, spoločník v.o.s. / s.r.o.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 6. 11. 2026.

Spoločníci AGRIVILLAM plus

V registri sú zapísaní 2 spoločníci.

Podiely spoločníkov na vkladoch AGRIVILLAM plus
Podiely spoločníkov na vkladoch AGRIVILLAM plus AGRIVILLAM s. r. o. 85,0 %, Ing. Andrej Kamenický 15,0 %. Spolu 5 000 €. AGRIVILLAM s. r. o.: 4 250 €, 85,0 %Ing. Andrej Kamenický: 750 €, 15,0 %85,0 % najväčší podiel
  • AGRIVILLAM s. r. o.85,0 %
  • Ing. Andrej Kamenický15,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
AGRIVILLAM s. r. o.od 22. 10. 2025 4 250 €85,0 %
Ing. Andrej Kamenickýod 22. 10. 2025 750 €15,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Kto firmu skutočne vlastní a kde nájsť konečného užívateľa výhod ›

Tržby, zisk a majetok AGRIVILLAM plus

Závierky máme za 1 rok (2025 až 2025), riadok s tržbami v nich nie je vyplnený.

Majetok (aktíva) 20255 000 €
Vlastné imanie 20254 800 €
Záväzky 2025200 €4,0 % majetku
Pridaná hodnota 2025−200 €
Všetky čísla zo závierok AGRIVILLAM plus (1 rok)
Čísla zo závierok AGRIVILLAM plus po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
2025—−200 €5 000 €4 800 €200 €−200 €—
Odkiaľ sú tržby a zisk a kedy pribudne závierka za ďalší rok ›

Riziko: zaplatí AGRIVILLAM plus?

Peniaze od štátu: AGRIVILLAM plus

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy AGRIVILLAM plus

Dátum vzniku AGRIVILLAM plus je 22. 10. 2025, teda pred 1 rokom. Závierky v registri máme od roku 2025.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/60991/T
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025majetok 5 000 €

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti AGRIVILLAM plus

  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výroby
  • Poskytovanie služieb pre poľnohospodárstvo, záhradníctvo, rybárstvo, lesníctvo a poľovníctvo
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
  • Prenájom, úschova a požičiavanie hnuteľných vecí
  • Čistiace a upratovacie služby
  • Inžinierske činnosti, technické testovanie a analýzy
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
  • Skladové, pomocné a prepravné služby v doprave
  • Skladovanie
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
  • Príprava práce k realizácii stavby
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
  • Služby v oblasti administratívnej správy a služby organizačno-hospodárskej povahy
  • Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
  • Verejné obstarávanie
  • Výskum a vývoj v oblasti prírodných, technických, spoločenských a humanitných vied

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 6. 11. 2026.

AGRIVILLAM plus v odvetví pestovanie plodín a chov zvierat

AGRIVILLAM plus je v registri v odvetví Pestovanie plodín a chov zvierat (SK NACE 01), činnosť služby súvisiace s pestovaním plodín. V okrese Trnava je v tomto odvetví 447 aktívnych subjektov.

V odvetví v okrese Trnava447aktívnych subjektov

Poľnohospodárstvo, lesníctvo a rybolov v okrese Trnava ›

Sídlo AGRIVILLAM plus: Brestovany

AGRIVILLAM plus sídli na adrese Vinohrady 194/34, 919 27 Brestovany, okres Trnava. V obci Brestovany je 340 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 27 701. Na tej istej adrese je zapísaných 2 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Brestovany340aktívnych
Subjektov v okrese Trnava27 701aktívnych
V tom istom odvetví447okres Trnava
Na tej istej adrese2aktívnych subjektov

Brestovany: obyvatelia a dáta ›Okres Trnava ›Adresár firiem v okrese Trnava ›

AGRIVILLAM plus: IČO, sídlo a základné údaje

AGRIVILLAM plus s. r. o. (IČO 57274321) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Brestovany, okres Trnava. Dátum vzniku je 22. 10. 2025, na trhu je 1 rok a štatutárom je Ing. Andrej Kamenický.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 6. 11. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieSlužby súvisiace s pestovaním plodín (SK NACE 0161)
Základné imanie5 000 €
Vznik22. 10. 2025
ObecBrestovany
OkresOkres Trnava
Účtovných závierok v registri1

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.

Súvisiace firmy

Rovnaký konateľ alebo spoločník

ZALLERR s. r. o.ARTNET s.r.o.Stavbuild, s.r.o.AB pivovar, a.s.AGRIVILLAM s. r. o.

Najväčšie firmy v obci Brestovany

Mplot, s.r.o.VWD, s.r.o.FABROS drevostavby, a.s.SMART Wave s.r.o.Euro Group Trnava s.r.o.Všetky firmy v obci Brestovany ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 01.61) v okrese Trnava

Donau farm Semat, s. r. o.Záhradníctvo BEGA s.r.o.Zelený Boleráz, družstvoJARNÁ s.r.o.DAAT, s.r.o.

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.skDatahorses, kybernetická bezpečnosť