SA reality s. r. o.
Levice · Sprostredkovateľské služby v oblasti nehnuteľností
2 500 €tržby 2025−414 €strata 2025Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 9. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 25 : tržby 2 500 €, výsledok hospodárenia -414 €
SA reality s. r. o. (IČO 57196940) mala v roku 2025 tržby 2 500 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci SA reality
V roku 2025 mala SA reality priemerne 0 zamestnancov.
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2025 (PDF).
Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 3. 10. 2026.
Konateľ SA reality
Podľa Registra právnických osôb koná za SA reality 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 9. 10. 2026.
Spoločník SA reality
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Alena Schweierová100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Alena Schweierováod 13. 9. 2025 | 5 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok SA reality
Za rok 2025 má SA reality v závierke tržby 2 500 €, a výsledok hospodárenia −414 €.
Všetky čísla zo závierok SA reality (1 rok)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2 500 € | −414 € | 5 031 € | 4 586 € | 445 € | −304 € | −16,6 % |
Riziko: zaplatí SA reality?
Peniaze od štátu: SA reality
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy SA reality
Dátum vzniku SA reality je 13. 9. 2025, teda pred 1 rokom. Závierky v registri máme od roku 2025.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/67105/N
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025tržby 2 500 € · majetok 5 031 €
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti SA reality
- Sprostredkovanie predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností (realitná činnosť)
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výroby
- Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
- Prenájom, úschova a požičiavanie hnuteľných vecí
- Čistiace a upratovacie služby
- Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských, zábavných, športových zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu
- Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 9. 10. 2026.
SA reality v odvetví činnosti v oblasti nehnuteľností
SA reality je v registri v odvetví Činnosti v oblasti nehnuteľností (SK NACE 68), činnosť sprostredkovateľské služby v oblasti nehnuteľností. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 45 462 € (16 660 závierok), SA reality má 2 500 €, čo je 5 % mediánu. V okrese Levice je v tomto odvetví 389 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je SA reality 161. z 173.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 16 100 €, polovica do 45 462 €, tri štvrtiny do 129 595 €; 10 % firiem má viac než 506 611 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 4 039 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 16 100 € |
| medián | 45 462 € |
| horný kvartil | 129 595 € |
| 10 % firiem má viac než | 506 611 € |
| SA reality | 2 500 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 16. 10. 2026; mierka je logaritmická.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| SA reality | 2 500 € |
|---|---|
| medián okresu Levice | 48 330 € |
| medián kraja | 46 211 € |
| medián Slovenska | 45 462 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- JP - SERVICES s. r. o.Trebišov · tržby 5 506 € (2025)
- KESEL, s.r.o.Bardejov · tržby 5 506 € (2025)
- MEARES REAL s. r. o.Prievidza · tržby 5 500 € (2025)
- KATI, s.r.o.Piešťany · tržby 5 500 € (2025)
- Like Reality 2 s. r. o.Považská Bystrica · tržby 5 500 € (2025)
- ASK Reality Bory, s.r.o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 5 500 € (2025)
- Bresburg collis, s. r. o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 5 484 € (2025)
- B & PRP, s.r.o.Košice - mestská časť Sídlisko KVP · tržby 5 480 € (2025)
- REALITKA.SK, s. r. o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 5 480 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb SA reality, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo SA reality: Levice
SA reality sídli na adrese Kalinčiakovo 526, 934 01 Levice, okres Levice. V obci Levice je 6 019 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 16 638. Na tej istej adrese je zapísaných 2 aktívnych subjektov.
Levice: obyvatelia a dáta ›Okres Levice ›Adresár firiem v okrese Levice ›
SA reality: IČO, sídlo a základné údaje
SA reality s. r. o. (IČO 57196940) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Levice, okres Levice. Dátum vzniku je 13. 9. 2025, na trhu je 1 rok a štatutárom je Alena Schweierová. Za rok 2025 sú v závierke tržby 2 500 € a výsledok hospodárenia −414 €, počet zamestnancov podľa registra je 0.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 9. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Sprostredkovateľské služby v oblasti nehnuteľností (SK NACE 6831) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 13. 9. 2025 |
| Obec | Levice |
| Okres | Okres Levice |
| Účtovných závierok v registri | 1 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
V odvetví činnosti v oblasti nehnuteľností (SK NACE 68) SA reality s. r. o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 2 500 €, typická firma odvetvia 45 462 € (medián z 16 660 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 16. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Levice ›Činnosti v oblasti nehnuteľností: tržby a mzdy ›Činnosti v oblasti nehnuteľností v Nitrianskom kraji ›Mzdy v okrese Levice ›
Sieť prepojení firmy SA reality
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu SA reality
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu SA reality
- Tendre112súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1,4 mil. €
- Granty a dotácie75výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 416 tis. €
- Končiace zmluvy25zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 19 tis. €
- Výhry konkurentov531firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 319 tis. €
- Diery na trhu12odvetví chýba v meste Levicetypický nepokrytý dopyt 1,1 mil. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Západoslovenská vodárenská spoločnosť, a.s.200 zmlúv za 3 roky · 3 262 € · naposledy 5. 10. 2026Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava194 zmlúv za 3 roky · 1 559 915 € · naposledy 14. 10. 2026Hlavné mesto SR Bratislava83 zmlúv za 3 roky · 21 294 319 € · naposledy 9. 10. 2026 Všetkých 593 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Levice
Haleon Levice, s.r.o.Veľkoobchodný družstevný podnik, akciová…Cloetta Slovakia s.r.o.Camfil s.r.o.ŠPED-TRANS Levice, a.s.Všetky firmy v obci Levice ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 68.31) v okrese Levice
HK invest s.r.o.COR INVEST s.r.o.INVEST LEVICE 11 s.r.o.SV-INVEST s.r.o.LK PLUS, s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.