FireFlame Services s. r. o.
Bratislava - Ružinov · Všetky ostatné odborné, vedecké a technické činnosti i. n.
44 572 €tržby 2025+27 145 €zisk 2025Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 2. 11. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 25 : tržby 44 572 €, výsledok hospodárenia 27 145 €
FireFlame Services s. r. o. (IČO 57193487) mala v roku 2025 tržby 44 572 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 11
Zamestnanci FireFlame Services
V roku 2025 mala FireFlame Services priemerne 0 zamestnancov.
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2025 (PDF).
Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026.
Konateľ FireFlame Services
Podľa Registra právnických osôb koná za FireFlame Services 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 2. 11. 2026.
Spoločníci FireFlame Services
V registri sú zapísaní 2 spoločníci.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 2. 11. 2026.
Kto firmu skutočne vlastní a kde nájsť konečného užívateľa výhod ›Tržby, zisk a majetok FireFlame Services
Za rok 2025 má FireFlame Services v závierke tržby 44 572 €, a výsledok hospodárenia +27 145 €.
Všetky čísla zo závierok FireFlame Services (1 rok)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 44 572 € | 27 145 € | 35 161 € | 32 145 € | 3 016 € | 30 416 € | +60,9 % |
Riziko: zaplatí FireFlame Services?
Peniaze od štátu: FireFlame Services
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy FireFlame Services
Dátum vzniku FireFlame Services je 12. 9. 2025, teda pred 1 rokom. Závierky v registri máme od roku 2025.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/191454/B
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025tržby 44 572 € · majetok 35 161 €
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti FireFlame Services
- Technik požiarnej ochrany
- Činnosti na úseku požiarnej ochrany v rozsahu servis, oprava, kontrola, plnenie hasiacich prístrojov, požiarnych/požiarnotechnických zariadení
- Mimoškolská vzdelávacia činnosť
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- Reklamné a marketingové služby
- Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 2. 11. 2026.
FireFlame Services v odvetví ostatné odborné a technické činnosti
FireFlame Services je v registri v odvetví Ostatné odborné a technické činnosti (SK NACE 74), činnosť všetky ostatné odborné, vedecké a technické činnosti i. n.. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 42 000 € (3 757 závierok), FireFlame Services má 44 572 €, čo je 1,1-násobok mediánu. V okrese Bratislava II je v tomto odvetví 962 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je FireFlame Services 197. z 384.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 14 600 €, polovica do 42 000 €, tri štvrtiny do 100 894 €; 10 % firiem má viac než 385 482 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 4 200 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 14 600 € |
| medián | 42 000 € |
| horný kvartil | 100 894 € |
| 10 % firiem má viac než | 385 482 € |
| FireFlame Services | 44 572 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 1. 11. 2026; mierka je logaritmická.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| FireFlame Services | 44 572 € |
|---|---|
| medián okresu Bratislava II | 45 669 € |
| medián kraja | 42 343 € |
| medián Slovenska | 42 000 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- Security service s. r. o.Malacky · tržby 103 500 € (2025)
- ŠTRAUCH s.r.o.Bratislava - mestská časť Petržalka · tržby 103 396 € (2022)
- K&R Business s. r. o.Zvolen · tržby 102 627 € (2025)
- RICKH A.A.M s. r. o.Žilina · tržby 102 611 € (2025)
- PSYCH-MED s.r.o.Nitra · tržby 102 347 € (2025)
- Brindza Food Safety & Quality s.r.o.Čechynce · tržby 102 338 € (2025)
- Interfame, s. r. o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 102 007 € (2025)
- METEXO s. r. o.Blatné · tržby 101 894 € (2025)
- MM safety s. r. o.Senica · tržby 101 185 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb FireFlame Services, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Odborné, vedecké a technické činnosti v okrese Bratislava II ›
Sídlo FireFlame Services: Bratislava - Ružinov
FireFlame Services sídli na adrese Mierová 5842/36, 821 05 Bratislava - mestská časť Ružinov, okres Bratislava II. V obci Bratislava - Ružinov je 43 926 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 55 332. Na tej istej adrese je zapísaných 7 aktívnych subjektov.
Bratislava - Ružinov: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava II ›Adresár firiem v okrese Bratislava II ›
FireFlame Services: IČO, sídlo a základné údaje
FireFlame Services s. r. o. (IČO 57193487) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Ružinov, okres Bratislava II. Dátum vzniku je 12. 9. 2025, na trhu je 1 rok a štatutárom je Pavel Jurik. Za rok 2025 sú v závierke tržby 44 572 € a výsledok hospodárenia +27 145 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 2. 11. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Všetky ostatné odborné, vedecké a technické činnosti i. n. (SK NACE 7499) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 12. 9. 2025 |
| Obec | Bratislava - Ružinov |
| Okres | Okres Bratislava II |
| Účtovných závierok v registri | 1 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
V odvetví ostatné odborné a technické činnosti (SK NACE 74) FireFlame Services s. r. o. má vyššie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 44 572 €, typická firma odvetvia 42 000 € (medián z 3 757 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 1. 11. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Bratislava II ›Ostatné odborné a technické činnosti: tržby a mzdy ›Ostatné odborné a technické činnosti v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava II ›
Súvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
FireFlame, s. r. o.FireFlame Group s.r.o.FireFlame Plus s.r.o
Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Ružinov
SLOVNAFT, a.s.Slovenské elektrárne, a.s.Lidl Slovenská republika, s.r.o.Slovak Telekom, a.s.Alza.sk s. r. o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Ružinov ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 74.90) v okrese Bratislava II
NATUR-PACK, a.s.ESA Group s.r.o.3EC International a. s.SCHEIDEGGER TRAINING INSTITUTE EUROPE…3M Installationen s. r. o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.