RehAdvena s. r. o.
Levice · Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.
2 766 €tržby 2025−9 047 €strata 2025aktívna 1 rok1 zamestnanec
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 29. 9. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 25 : tržby 2 766 €, výsledok hospodárenia -9 047 €
RehAdvena s. r. o. (IČO 57034915) mala v roku 2025 tržby 2 766 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci RehAdvena
V roku 2025 mala RehAdvena priemerne 0 zamestnancov, osobné náklady v tom roku boli 270 €.
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2025 (PDF), výkaz 2025 v RÚZ.
Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 3. 10. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 8. 10. 2026.
Konatelia RehAdvena
Podľa Registra právnických osôb konajú za RehAdvena 2 konatelia. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 29. 9. 2026.
Spoločníci RehAdvena
V registri sú zapísaní 2 spoločníci.
- Oliver Rédli70,0 %
- Ivana Amersteinová30,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Oliver Rédliod 19. 6. 2025 | 3 500 € | 70,0 % |
| Ivana Amersteinováod 19. 6. 2025 | 1 500 € | 30,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok RehAdvena
Za rok 2025 má RehAdvena v závierke tržby 2 766 €, a výsledok hospodárenia −9 047 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 0 € podľa Finančnej správy SR.
Všetky čísla zo závierok RehAdvena (1 rok)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2 766 € | −9 047 € | 6 174 € | 103 € | 6 071 € | −8 738 € | −327,1 % |
Riziko: zaplatí RehAdvena?
Peniaze od štátu: RehAdvena
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy RehAdvena
Dátum vzniku RehAdvena je 19. 6. 2025, teda pred 1 rokom. Závierky v registri máme od roku 2025.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/66422/N
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025tržby 2 766 € · majetok 6 174 €
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti RehAdvena
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výroby
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Mimoškolská vzdelávacia činnosť
- Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských, zábavných, športových zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu
- Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí
- Prenájom, úschova a požičiavanie hnuteľných vecí
- Masérske služby
- Športová činnosť podľa § 3 písm. a) zákona č. 440/2015 Z.z. o športe
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 29. 9. 2026.
RehAdvena v odvetví administratívne a kancelárske služby
RehAdvena je v registri v odvetví Administratívne a kancelárske služby (SK NACE 82), činnosť ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 42 000 € (24 398 závierok), RehAdvena má 2 766 €, čo je 7 % mediánu. V okrese Levice je v tomto odvetví 779 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je RehAdvena 265. z 290.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 14 400 €, polovica do 42 000 €, tri štvrtiny do 106 591 €; 10 % firiem má viac než 393 459 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 3 697 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 14 400 € |
| medián | 42 000 € |
| horný kvartil | 106 591 € |
| 10 % firiem má viac než | 393 459 € |
| RehAdvena | 2 766 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 18. 10. 2026; mierka je logaritmická.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| RehAdvena | 2 766 € |
|---|---|
| medián okresu Levice | 45 737 € |
| medián kraja | 40 634 € |
| medián Slovenska | 42 000 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- MM Unistav s.r.o.Zvolen · tržby 6 341 € (2025)
- AS one s. r. o.Kosorín · tržby 6 338 € (2025)
- TVORÍME.ART s.r.o.Veľké Rovné · tržby 6 334 € (2024)
- LIMAZ s. r. o.Kostolná pri Dunaji · tržby 6 331 € (2025)
- SUDOK s.r.o.Michalovce · tržby 6 331 € (2024)
- Trendy Travel, s.r.o.Brezovica · tržby 6 330 € (2025)
- JLB-PS s. r. o.Kúty · tržby 6 330 € (2025)
- FINVEST SK s.r.o.Zvolen · tržby 6 330 € (2020)
- ANUBIS DCA s.r.o.Dubnica nad Váhom · tržby 6 330 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb RehAdvena, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo RehAdvena: Levice
RehAdvena sídli na adrese Hlboká ul. 20, 934 01 Levice, okres Levice. V obci Levice je 6 018 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 16 638.
Levice: obyvatelia a dáta ›Okres Levice ›Adresár firiem v okrese Levice ›
RehAdvena: IČO, sídlo a základné údaje
RehAdvena s. r. o. (IČO 57034915) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Levice, okres Levice. Dátum vzniku je 19. 6. 2025, na trhu je 1 rok a štatutármi sú Ivana Amersteinová a Oliver Rédli. Za rok 2025 sú v závierke tržby 2 766 € a výsledok hospodárenia −9 047 €, počet zamestnancov podľa registra je 1.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 29. 9. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n. (SK NACE 8299) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 19. 6. 2025 |
| Obec | Levice |
| Okres | Okres Levice |
| Vyrubená daň z príjmov | 0 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 1 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
V odvetví administratívne a kancelárske služby (SK NACE 82) RehAdvena s. r. o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 2 766 €, typická firma odvetvia 42 000 € (medián z 24 398 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 18. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Levice ›Administratívne a kancelárske služby: tržby a mzdy ›Administratívne a kancelárske služby v Nitrianskom kraji ›Mzdy v okrese Levice ›
Sieť prepojení firmy RehAdvena
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu RehAdvena
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu RehAdvena
- Tendre6súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 2 700 €
- Granty a dotácie82výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 198 tis. €
- Končiace zmluvy386zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 3 700 €
- Výhry konkurentov73firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 4 000 €
- Diery na trhu12odvetví chýba v meste Levicetypický nepokrytý dopyt 1,1 mil. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.2 271 zmlúv za 3 roky · 5 825 287 € · naposledy 7. 10. 2026Dopravný podnik mesta Košice, akciová spoločnosť1 190 zmlúv za 3 roky · 4 708 983 € · naposledy 16. 10. 2026Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava761 zmlúv za 3 roky · 35 884 634 € · naposledy 16. 10. 2026 Všetkých 3 917 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Levice
Haleon Levice, s.r.o.Veľkoobchodný družstevný podnik, akciová…Cloetta Slovakia s.r.o.Camfil s.r.o.ŠPED-TRANS Levice, a.s.Všetky firmy v obci Levice ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 82.99) v okrese Levice
Nordic Power Service s.r.o.Maxximus Commerce Company s.r.o., skrátený…BMC Electric Europe s. r. o.Fitshaker s.r.o.Tankers Varga s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.