VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

Moment cafe s. r. o.

Handlová · Služby pohostinstiev

76 005 €tržby 2025+6 272 €zisk 2025

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 15. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

76 005 €tržby 2025
+6 272 €zisk 2025
  1. 25 : tržby 76 005 €, výsledok hospodárenia 6 272 €

Moment cafe s. r. o. (IČO 56907354) mala v roku 2025 tržby 76 005 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci Moment cafe

Moment cafe má podľa Registra organizácií ŠÚ SR 2 zamestnancov, osobné náklady v roku 2025 boli 7 954 €.

Pásmo: Register organizácií ŠÚ SR. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 3. 10. 2026.

Konatelia Moment cafe

Podľa Registra právnických osôb konajú za Moment cafe 2 konatelia. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026.

Spoločníci Moment cafe

V registri sú zapísaní 2 spoločníci.

Podiely spoločníkov na vkladoch Moment cafe
Podiely spoločníkov na vkladoch Moment cafe Alexandra Lukyová 50,0 %, Lukáš Lichý 50,0 %. Spolu 5 000 €. Alexandra Lukyová: 2 500 €, 50,0 %Lukáš Lichý: 2 500 €, 50,0 %50,0 % najväčší podiel
  • Alexandra Lukyová50,0 %
  • Lukáš Lichý50,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Alexandra Lukyováod 11. 4. 2026 2 500 €50,0 %
Lukáš Lichýod 11. 4. 2026 2 500 €50,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok Moment cafe

Za rok 2025 má Moment cafe v závierke tržby 76 005 €, a výsledok hospodárenia +6 272 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 765 € podľa Finančnej správy SR.

Tržby 202576 tis. €
Výsledok hospodárenia 20256 272 €zisk
Majetok (aktíva) 202558 tis. €
Vlastné imanie 202511 tis. €
Záväzky 202547 tis. €80,7 % majetku
Pridaná hodnota 202519 tis. €
Zisková marža 2025+8,3 %medián odvetvia +2,9 %
Vyrubená daň z príjmov765 €obdobie do 31. 12. 2025
Všetky čísla zo závierok Moment cafe (1 rok)
Čísla zo závierok Moment cafe po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
202576 005 €6 272 €58 476 €11 272 €47 204 €19 260 €+8,3 %

Riziko: zaplatí Moment cafe?

Peniaze od štátu: Moment cafe

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy Moment cafe

Dátum vzniku Moment cafe je 5. 4. 2025, teda pred 1 rokom. Závierky v registri máme od roku 2025. Na časovej osi je spolu 5 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/55738/R
  2. Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2122491184
  3. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025tržby 76 005 € · majetok 58 476 €

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti Moment cafe

  • Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu, prevádzkovanie výdajne stravy
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí
  • Výroba potravinárskych a škrobových výrobkov
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026.

Moment cafe v odvetví reštaurácie a pohostinstvá

Moment cafe je v registri v odvetví Reštaurácie a pohostinstvá (SK NACE 56), činnosť služby pohostinstiev. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 78 685 € (6 740 závierok), Moment cafe má 76 005 €, čo je 97 % mediánu. V okrese Prievidza je v tomto odvetví 509 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Moment cafe 75. z 154.

V odvetví v okrese Prievidza509aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou6 740Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia79 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+2,9 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Moment cafe, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Ubytovanie a stravovanie v okrese Prievidza ›

Sídlo Moment cafe: Handlová

Moment cafe sídli na adrese Morovnianska cesta 1795/10, 972 51 Handlová, okres Prievidza. V obci Handlová je 1 499 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 17 832.

Subjektov v obci Handlová1 499aktívnych
Subjektov v okrese Prievidza17 832aktívnych
V tom istom odvetví509okres Prievidza

Handlová: obyvatelia a dáta ›Okres Prievidza ›Adresár firiem v okrese Prievidza ›

Moment cafe: IČO, sídlo a základné údaje

Moment cafe s. r. o. (IČO 56907354) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Handlová, okres Prievidza. Dátum vzniku je 5. 4. 2025, na trhu je 1 rok a štatutármi sú Alexandra Lukyová a Lukáš Lichý. Za rok 2025 sú v závierke tržby 76 005 € a výsledok hospodárenia +6 272 €, počet zamestnancov podľa registra je 2.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieSlužby pohostinstiev (SK NACE 5630)
Základné imanie5 000 €
Vznik5. 4. 2025
ObecHandlová
OkresOkres Prievidza
Vyrubená daň z príjmov765 € (za obdobie do 31. 12. 2025)
Účtovných závierok v registri1

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví reštaurácie a pohostinstvá (SK NACE 56) Moment cafe s. r. o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 76 005 €, typická firma odvetvia 78 685 € (medián z 6 740 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 15. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Prievidza ›Reštaurácie a pohostinstvá: tržby a mzdy ›Reštaurácie a pohostinstvá v Trenčianskom kraji ›Mzdy v okrese Prievidza ›

Sieť prepojení firmy Moment cafe

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu Moment cafe

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu Moment cafe

  • Tendre8súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 177 tis. €
  • Granty a dotácie78výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 196 tis. €
  • Končiace zmluvy52zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 3 800 €
  • Výhry konkurentov77firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 35 tis. €
  • Diery na trhu24odvetví chýba v meste Handlovátypický nepokrytý dopyt 1,5 mil. €

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v obci Handlová

HUTIRA Slovakia s.r.o.Nemocnica AGEL Handlová s.r.o.HATER - HANDLOVÁ spol. s r.o.APEX GAMING SK s.r.o.HANDLOVSKÁ ENERGETIKA, s.r.o.Všetky firmy v obci Handlová ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 56.30) v okrese Prievidza

Reštaurácia Meridiana s.r.o.CP Service, s. r. o.CASA MIA 16 s.r.o.B&Š HoReCa, s. r. o.Drime s. r. o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk