Kóduj s nami s. r. o.
Bratislava - Ružinov · Ostatné vzdelávanie i. n.
70 970 €tržby 2025 ▲ 45 %+11 308 €zisk 2025aktívna 2 roky1 zamestnanec
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 27. 10. 2026 Čo prezradí IČO a ako ho overiť ›
Tržby a zisk rok po roku
- 24 : tržby 48 827 €, výsledok hospodárenia 32 889 €
- 25 : tržby 70 970 €, výsledok hospodárenia 11 308 €
Kóduj s nami s. r. o. (IČO 56598513) mala v roku 2025 tržby 70 970 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 11
Zamestnanci Kóduj s nami
V roku 2025 mala Kóduj s nami priemerne 0 zamestnancov, osobné náklady v tom roku boli 19 926 €.
- Počet zamestnancov
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2025 | 0 | 19 926 € | — |
| 2024 | — | 1 922 € | — |
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2025 (PDF), výkaz 2025 v RÚZ.
Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 3. 10. 2026.
Konateľ Kóduj s nami
Podľa Registra právnických osôb koná za Kóduj s nami 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 27. 10. 2026.
Spoločníci Kóduj s nami
V registri sú zapísaní 3 spoločníci.
- Ing. Ján Kožuško50,0 %
- Programko s. r. o.50,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Ing. Ján Kožuškood 1. 11. 2024 | 2 500 € | 50,0 % |
| Programko s. r. o.od 1. 11. 2024 | 2 500 € | 50,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok Kóduj s nami
Za rok 2025 má Kóduj s nami v závierke tržby 70 970 €, o 45,3 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +11 308 €. Závierky máme za 2 roky (2024 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2025: 70 970 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 1 438 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát Kóduj s nami
Najvyššie tržby: rok 2025, 70 970 €. Najnižšie: rok 2024, 48 827 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 70 970 € |
| 2024 | 48 827 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 2 rokoch, strata v 0 rokoch z 2 roky. Súčet za celé obdobie: 44 197 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 11 308 € |
| 2024 | 32 889 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- Kóduj s nami
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +15,9 %, medián odvetvia +8,6 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | Kóduj s nami | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +15,9 % | +8,6 % |
| 2024 | +67,4 % | +6,0 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha Kóduj s nami
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 47 040 €, vlastné imanie 44 244 € a záväzky 2 796 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 47 040 € | 44 244 € | 2 796 € |
| 2024 | 39 295 € | 37 889 € | 1 406 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok Kóduj s nami (2 roky)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 70 970 € | 11 308 € | 47 040 € | 44 244 € | 2 796 € | 33 888 € | +15,9 % |
| 2024 | 48 827 € | 32 889 € | 39 295 € | 37 889 € | 1 406 € | 34 841 € | +67,4 % |
Riziko: zaplatí Kóduj s nami?
Kóduj s nami a verejné zmluvy
V Centrálnom registri zmlúv je 1 zmluva s dodávateľom Kóduj s nami v objeme 225 € z roku 2025. Najväčší objem je s odberateľom Základná škola s materskou školou, Riazanská 75, Bratislava: 225 € v 1 zmluve.
História firmy Kóduj s nami
Dátum vzniku Kóduj s nami je 1. 11. 2024, teda pred 2 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2024.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/182593/B
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2024tržby 48 827 € · majetok 39 295 €
- Prvú verejnú zmluvu uzavrela do roka od vznikuObjednávateľ Základná škola s materskou školou, Riazanská 75, Bratislava, hodnota zmluvy 225 €. Firma vznikla 1. 11. 2024.
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2122358491
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 2, posledné tržby 70 970 €.
- Nový spoločník: Ing. Ján KožuškoSpoločník v.o.s. / s.r.o.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti Kóduj s nami
- Mimoškolská vzdelávacia činnosť
- Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
- Reklamné, marketingové, fotografické a informačné služby, prieskum trhu a verejnej mienky
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
- Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských, zábavných, športových zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu
- Vydavateľská činnosť, polygrafická výroba a knihárske práce
- Služby súvisiace s produkciou filmov, videozáznamov a zvukových nahrávok
- Služby v oblasti administratívnej správy a služby organizačno- hospodárskej povahy
- Vedenie účtovníctva
- Činnosťˇ podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- Prenájom, úschova a požičiavanie hnuteľných vecí
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 27. 10. 2026.
Kóduj s nami v odvetví vzdelávanie
Kóduj s nami je v registri v odvetví Vzdelávanie (SK NACE 85), činnosť ostatné vzdelávanie i. n.. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 39 930 € (4 557 závierok), Kóduj s nami má 70 970 €, čo je 1,8-násobok mediánu. V okrese Bratislava II je v tomto odvetví 1 037 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Kóduj s nami 145. z 428.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 12 870 €, polovica do 39 930 €, tri štvrtiny do 98 782 €; 10 % firiem má viac než 260 918 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 3 080 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 12 870 € |
| medián | 39 930 € |
| horný kvartil | 98 782 € |
| 10 % firiem má viac než | 260 918 € |
| Kóduj s nami | 70 970 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 3. 11. 2026; mierka je logaritmická.
- Kóduj s nami
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby Kóduj s nami s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | Kóduj s nami | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 70 970 € | 39 930 € |
| 2024 | 48 827 € | 36 944 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| Kóduj s nami | 70 970 € |
|---|---|
| medián okresu Bratislava II | 46 856 € |
| medián kraja | 40 403 € |
| medián Slovenska | 39 930 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- MUDr. Mária Prablesková s.r.o.Nitra · tržby 157 716 € (2025)
- MerKaBa s. r. o.Banská Bystrica · tržby 157 370 € (2025)
- Základná škola, Šrobárova 20, PrešovPrešov · tržby 157 259 € (2013)
- Súkromné centrum poradenstva a prevencie Inštitút detskej reči, Železničiarska 13, BratislavaBratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 157 212 € (2025)
- TeRI - dent s. r. o.Šaľa · tržby 157 016 € (2025)
- FIMATEK s. r. o.Chocholná-Velčice · tržby 156 958 € (2025)
- SpectoEU s.r.o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 156 881 € (2025)
- Základná škola s materskou školou Štefana Moysesa, Nám.Štefana Moysesa 23, Banská BystricaBanská Bystrica · tržby 156 856 € (2023)
- Základná škola, Bystrická cesta 14, RužomberokRužomberok · tržby 156 752 € (2013)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Kóduj s nami, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo Kóduj s nami: Bratislava - Ružinov
Kóduj s nami sídli na adrese Miletičova 568/32, 821 08 Bratislava - mestská časť Ružinov, okres Bratislava II. V obci Bratislava - Ružinov je 43 927 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 55 332. Na tej istej adrese je zapísaných 4 aktívnych subjektov.
Bratislava - Ružinov: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava II ›Adresár firiem v okrese Bratislava II ›
Kóduj s nami: IČO, sídlo a základné údaje
Kóduj s nami s. r. o. (IČO 56598513) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Ružinov, okres Bratislava II. Dátum vzniku je 1. 11. 2024, na trhu je 2 roky a štatutárom je Ing. Ján Kožuško. Za rok 2025 sú v závierke tržby 70 970 € a výsledok hospodárenia +11 308 €, počet zamestnancov podľa registra je 1.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 27. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Ostatné vzdelávanie i. n. (SK NACE 8559) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 1. 11. 2024 |
| Obec | Bratislava - Ružinov |
| Okres | Okres Bratislava II |
| Vyrubená daň z príjmov | 1 438 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 2 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví vzdelávanie (SK NACE 85) Kóduj s nami s. r. o. má vyššie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 70 970 €, typická firma odvetvia 39 930 € (medián z 4 557 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 3. 11. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Bratislava II ›Vzdelávanie: tržby a mzdy ›Vzdelávanie v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava II ›
Súvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
Programko s. r. o.IT vzdelávanie s. r. o.JK academy s. r. o.Začni s IT s. r. o.IT - svet mladých, o.z.
Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Ružinov
SLOVNAFT, a.s.Slovenské elektrárne, a.s.Lidl Slovenská republika, s.r.o.Slovak Telekom, a.s.Alza.sk s. r. o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Ružinov ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 85.59) v okrese Bratislava II
FF Technologies s. r. o.Topdental Slovensko, s.r.o.ELU Medical s.r.o.GALILEO SCHOOL, s.r.o.Shirtago s. r. o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.