APS 15 invest s. r. o.
Nitra · Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia
86 700 €tržby 2025 ▲ 69 %+10 797 €zisk 2025aktívna 2 roky1 zamestnanec (2025)
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 2. 11. 2026 Čo prezradí IČO a ako ho overiť ›
Tržby a zisk rok po roku
- 24 : tržby 51 200 €, výsledok hospodárenia 8 953 €
- 25 : tržby 86 700 €, výsledok hospodárenia 10 797 €
APS 15 invest s. r. o. (IČO 56545983) mala v roku 2025 tržby 86 700 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 11
Zamestnanci APS 15 invest
V roku 2025 mala APS 15 invest priemerne 1 zamestnanca, osobné náklady v tom roku boli 16 708 €.
- Počet zamestnancov
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2025 | 1 | 16 708 € | — |
| 2024 | — | 1 442 € | — |
Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer na zamestnanca neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2025 (PDF), výkaz 2025 v RÚZ.
Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 3. 10. 2026.
Konateľ APS 15 invest
Podľa Registra právnických osôb koná za APS 15 invest 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 2. 11. 2026.
Spoločník APS 15 invest
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Pierpaolo Spolador100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Pierpaolo Spoladorod 9. 10. 2024 | 5 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok APS 15 invest
Za rok 2025 má APS 15 invest v závierke tržby 86 700 €, o 69,3 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +10 797 €. Závierky máme za 2 roky (2024 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2025: 86 700 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 1 210 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát APS 15 invest
Najvyššie tržby: rok 2025, 86 700 €. Najnižšie: rok 2024, 51 200 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 86 700 € |
| 2024 | 51 200 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 2 rokoch, strata v 0 rokoch z 2 roky. Súčet za celé obdobie: 19 750 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 10 797 € |
| 2024 | 8 953 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- APS 15 invest
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +12,5 %, medián odvetvia +10,2 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | APS 15 invest | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +12,5 % | +10,2 % |
| 2024 | +17,5 % | +6,5 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha APS 15 invest
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 82 945 €, vlastné imanie 24 750 € a záväzky 58 195 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 82 945 € | 24 750 € | 58 195 € |
| 2024 | 55 590 € | 13 953 € | 41 637 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok APS 15 invest (2 roky)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 86 700 € | 10 797 € | 82 945 € | 24 750 € | 58 195 € | 32 882 € | +12,5 % |
| 2024 | 51 200 € | 8 953 € | 55 590 € | 13 953 € | 41 637 € | 11 975 € | +17,5 % |
Riziko: zaplatí APS 15 invest?
Peniaze od štátu: APS 15 invest
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy APS 15 invest
Dátum vzniku APS 15 invest je 9. 10. 2024, teda pred 2 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2024.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/64333/N
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2122343091
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2024tržby 51 200 € · majetok 55 590 €
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 2, posledné tržby 86 700 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti APS 15 invest
- Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výroby
- Služby v oblasti administratívnej správy a služby organizačno-hospodárskej povahy
- Inžinierske činnosti, technické testovanie a analýzy
- Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
- Prenájom, úschova a požičiavanie hnuteľných vecí
- Čistiace a upratovacie služby
- Vedenie účtovníctva
- Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
- Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
- Prípravné práce k realizácii stavby
- Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 2. 11. 2026.
APS 15 invest v odvetví vedenie firiem a poradenstvo v riadení
APS 15 invest je v registri v odvetví Vedenie firiem a poradenstvo v riadení (SK NACE 70), činnosť poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 46 755 € (13 622 závierok), APS 15 invest má 86 700 €, čo je 1,9-násobok mediánu. V okrese Nitra je v tomto odvetví 1 207 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je APS 15 invest 168. z 571.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 17 075 €, polovica do 46 755 €, tri štvrtiny do 116 089 €; 10 % firiem má viac než 406 936 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 4 490 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 17 075 € |
| medián | 46 755 € |
| horný kvartil | 116 089 € |
| 10 % firiem má viac než | 406 936 € |
| APS 15 invest | 86 700 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 4. 11. 2026; mierka je logaritmická.
- APS 15 invest
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby APS 15 invest s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | APS 15 invest | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 86 700 € | 46 755 € |
| 2024 | 51 200 € | 42 195 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| APS 15 invest | 86 700 € |
|---|---|
| medián okresu Nitra | 46 160 € |
| medián kraja | 45 747 € |
| medián Slovenska | 46 755 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- Centrum GARA s. r. o.Dubnica nad Váhom · tržby 208 718 € (2025)
- EnerGG, s. r. o.Ružomberok · tržby 208 547 € (2025)
- ZAS s.r.o.Lužianky · tržby 208 460 € (2025)
- KM Flight Research and Training, s.r.o.Banská Bystrica · tržby 208 327 € (2025)
- K&K Real Estate I. s. r. o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 208 068 € (2025)
- Martin Kinček s.r.o.Bošany · tržby 208 015 € (2025)
- CHC Slovakia s.r.o.Banská Bystrica · tržby 207 956 € (2022)
- PARNICK POWER s.r.o.Nitra · tržby 207 927 € (2022)
- Jedds, s.r.o.Pavčina Lehota · tržby 207 538 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb APS 15 invest, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo APS 15 invest: Nitra
APS 15 invest sídli na adrese Ďurková 12, 949 01 Nitra, okres Nitra. V obci Nitra je 19 307 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 31 545. Na tej istej adrese je zapísaných 10 aktívnych subjektov.
Nitra: obyvatelia a dáta ›Okres Nitra ›Adresár firiem v okrese Nitra ›
APS 15 invest: IČO, sídlo a základné údaje
APS 15 invest s. r. o. (IČO 56545983) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Nitra, okres Nitra. Dátum vzniku je 9. 10. 2024, na trhu je 2 roky a štatutárom je Pierpaolo Spolador. Za rok 2025 sú v závierke tržby 86 700 € a výsledok hospodárenia +10 797 €, počet zamestnancov podľa registra je 1.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 2. 11. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia (SK NACE 7020) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 9. 10. 2024 |
| Obec | Nitra |
| Okres | Okres Nitra |
| Vyrubená daň z príjmov | 1 210 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 3 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví vedenie firiem a poradenstvo v riadení (SK NACE 70) APS 15 invest s. r. o. má vyššie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 86 700 €, typická firma odvetvia 46 755 € (medián z 13 622 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 4. 11. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Nitra ›Vedenie firiem a poradenstvo v riadení: tržby a mzdy ›Vedenie firiem a poradenstvo v riadení v Nitrianskom kraji ›Mzdy v okrese Nitra ›
Súvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
NUOVA VENEZIA, s.r.o. v likvidácii
Najväčšie firmy v obci Nitra
MED - ART, spol. s r.o.Foxconn Slovakia, spol. s r.o.M+M s.r.o.HAGARD: HAL, spol. s r.o.ENERGY TRADING COMPANY, j. s. a.Všetky firmy v obci Nitra ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 70.22) v okrese Nitra
SE Bordnetze - Slovakia s.r.o.MOLIX, SETL Trade, s.r.o.TRISOMYtest, s. r. o.GQsystems, a.s.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.