Štatistiky Kompletné dáta o firme

Struct9 s. r. o.

Trnava · Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.

38 350 €tržby 2025 ▲ 116 %+7 130 €zisk 2025

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 5. 11. 2026 Čo prezradí IČO a ako ho overiť ›

Tržby a zisk rok po roku

38 350 €tržby 2025 ▲ 116 %
+7 130 €zisk 2025
  1. 24 : tržby 17 750 €, výsledok hospodárenia 6 501 €
  2. 25 : tržby 38 350 €, výsledok hospodárenia 7 130 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

Struct9 s. r. o. (IČO 56461755) mala v roku 2025 tržby 38 350 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 11

Zamestnanci Struct9

V roku 2025 mala Struct9 priemerne 0 zamestnancov.

Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026.

Konateľ Struct9

Podľa Registra právnických osôb koná za Struct9 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 5. 11. 2026.

Spoločník Struct9

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 5. 11. 2026.

Kto firmu skutočne vlastní a kde nájsť konečného užívateľa výhod ›

Tržby, zisk a majetok Struct9

Za rok 2025 má Struct9 v závierke tržby 38 350 €, o 116,1 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +7 130 €. Závierky máme za 2 roky (2024 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2025: 38 350 €.

Tržby 202538 tis. €▲ +116,1 % medziročne
Výsledok hospodárenia 20257 130 €zisk
Majetok (aktíva) 202518 tis. €
Vlastné imanie 202514 tis. €
Záväzky 20254 046 €22,0 % majetku
Pridaná hodnota 20258 085 €
Zisková marža 2025+18,6 %medián odvetvia +8,4 %
Súčet výsledkov za 2 roky14 tis. €2024 až 2025

Výkaz ziskov a strát Struct9

Súvaha Struct9

Všetky čísla zo závierok Struct9 (2 roky)
Čísla zo závierok Struct9 po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
202538 350 €7 130 €18 378 €14 332 €4 046 €8 085 €+18,6 %
202417 750 €6 501 €13 884 €11 501 €2 383 €7 682 €+36,6 %
Odkiaľ sú tržby a zisk a kedy pribudne závierka za ďalší rok ›

Riziko: zaplatí Struct9?

Struct9 a verejné zmluvy

V Centrálnom registri zmlúv je 1 zmluva s dodávateľom Struct9 z roku 2025.

Zmluvy so štátom1Centrálny register zmlúv
Prvá zmluva202525. 7. 2025

História firmy Struct9

Dátum vzniku Struct9 je 22. 8. 2024, teda pred 2 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2024.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/57394/T
  2. Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2122316130
  3. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2024tržby 17 750 € · majetok 13 884 €
  4. Prvú verejnú zmluvu uzavrela do roka od vznikuObjednávateľ Slovenská agentúra pre rozvoj investícií a obchodu (SARIO). Firma vznikla 22. 8. 2024.
  5. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 2, posledné tržby 38 350 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti Struct9

  • Vývoj digitálnych hier podľa autorského zákona
  • Vývoj softvéru a digitálnych aplikácií podľa autorského zákona
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
  • Reklamné, marketingové, fotografické a informačné služby, prieskum trhu a verejnej mienky
  • Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
  • Služby v oblasti administratívnej správy a služby organizačno- hospodárskej povahy
  • Mimoškolská vzdelávacia činnosť
  • Vydavateľská činnosť, polygrafická výroba a knihárske práce
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
  • Služby súvisiace s produkciou filmov, videozáznamov a zvukových nahrávok
  • Prenájom, úschova a požičiavanie hnuteľných vecí
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
  • Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu, prevádzkovanie výdajne stravy
  • Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí
  • Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských, zábavných, športových zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu
  • Výskum a vývoj v oblasti prírodných, technických, spoločenských a humanitných vied

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 5. 11. 2026.

Struct9 v odvetví administratívne a kancelárske služby

Struct9 je v registri v odvetví Administratívne a kancelárske služby (SK NACE 82), činnosť ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 42 000 € (24 402 závierok), Struct9 má 38 350 €, čo je 91 % mediánu. V okrese Trnava je v tomto odvetví 1 971 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Struct9 399. z 740.

V odvetví v okrese Trnava1 971aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou24 402Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia42 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+8,4 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Struct9, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Administratívne a podporné služby v okrese Trnava ›

Sídlo Struct9: Trnava

Struct9 sídli na adrese Cukrovarská ulica 10094/2, 917 01 Trnava, okres Trnava. V obci Trnava je 16 105 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 27 701. Na tej istej adrese je zapísaných 11 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Trnava16 105aktívnych
Subjektov v okrese Trnava27 701aktívnych
V tom istom odvetví1 971okres Trnava
Na tej istej adrese11aktívnych subjektov

Trnava: obyvatelia a dáta ›Okres Trnava ›Adresár firiem v okrese Trnava ›

Struct9: IČO, sídlo a základné údaje

Struct9 s. r. o. (IČO 56461755) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Trnava, okres Trnava. Dátum vzniku je 22. 8. 2024, na trhu je 2 roky a štatutárom je Matej Vančo. Za rok 2025 sú v závierke tržby 38 350 € a výsledok hospodárenia +7 130 €, počet zamestnancov podľa registra je 1.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 5. 11. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieOstatné pomocné obchodné činnosti i. n. (SK NACE 8299)
Základné imanie5 000 €
Vznik22. 8. 2024
ObecTrnava
OkresOkres Trnava
Účtovných závierok v registri2

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví administratívne a kancelárske služby (SK NACE 82) Struct9 s. r. o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 38 350 €, typická firma odvetvia 42 000 € (medián z 24 402 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 5. 11. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Trnava ›Administratívne a kancelárske služby: tržby a mzdy ›Administratívne a kancelárske služby v Trnavskom kraji ›Mzdy v okrese Trnava ›

Súvisiace firmy

Rovnaký konateľ alebo spoločník

MV Partners, s.r.o.

Najväčšie firmy v obci Trnava

PCA Slovakia, s.r.o.ZF Slovakia, a.s.INTERAGROS, a. s.BOGE Elastmetall Slovakia, a.s.Agropodnik a. s. TrnavaVšetky firmy v obci Trnava ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 82.99) v okrese Trnava

DHL Supply Chain (Slovakia) s. r. o.Marelli Global Business Services Europe s…Veacom SK s.r.o.NUTRIVA s. r. o.empea, s.r.o.

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.skDatahorses, kybernetická bezpečnosť