VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

Neap s. r. o.

Štúrovo · Reštauračné činnosti

117 858 €tržby 2025 ▲ 281 %+24 639 €zisk 2025

aktívna 2 roky1 zamestnanec (2025)

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 13. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

117 858 €tržby 2025 ▲ 281 %
+24 639 €zisk 2025
  1. 24 : tržby 30 961 €, výsledok hospodárenia 6 774 €
  2. 25 : tržby 117 858 €, výsledok hospodárenia 24 639 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

Neap s. r. o. (IČO 56420587) mala v roku 2025 tržby 117 858 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci Neap

V roku 2025 mala Neap priemerne 1 zamestnanca, osobné náklady v tom roku boli 9 793 €.

Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč POD) v Registri účtovných závierok, zber 2. 10. 2026.

Konatelia Neap

Podľa Registra právnických osôb konajú za Neap 2 konatelia. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 13. 10. 2026.

Spoločníci Neap

V registri sú zapísaní 2 spoločníci.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 13. 10. 2026.

Tržby, zisk a majetok Neap

Za rok 2025 má Neap v závierke tržby 117 858 €, o 280,7 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +24 639 €. Závierky máme za 2 roky (2024 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2025: 117 858 €.

Tržby 2025118 tis. €▲ +280,7 % medziročne
Výsledok hospodárenia 202525 tis. €zisk
Majetok (aktíva) 202578 tis. €
Vlastné imanie 202537 tis. €
Záväzky 202542 tis. €53,1 % majetku
Pridaná hodnota 202532 tis. €
Zisková marža 2025+20,9 %medián odvetvia +2,9 %
Súčet výsledkov za 2 roky31 tis. €2024 až 2025

Výkaz ziskov a strát Neap

Súvaha Neap

Všetky čísla zo závierok Neap (2 roky)
Čísla zo závierok Neap po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
2025117 858 €24 639 €78 159 €36 647 €41 512 €31 842 €+20,9 %
202430 961 €6 774 €18 570 €11 774 €6 796 €12 067 €+21,9 %

Riziko: zaplatí Neap?

Peniaze od štátu: Neap

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy Neap

Dátum vzniku Neap je 31. 7. 2024, teda pred 2 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2024.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/63870/N
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2024tržby 30 961 € · majetok 18 570 €
  3. Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2122302996
  4. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 2, posledné tržby 117 858 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti Neap

  • Pohostinská činnosť a výroba hotových jedál určených na priamu spotrebu mimo prevádzkových priestorov
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
  • Prenájom, úschova a požičiavanie hnuteľných vecí
  • Čistiace a upratovacie služby
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
  • Reklamné, marketingové, fotografické a informačné služby, prieskum trhu a verejnej mienky
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
  • Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských, zábavných, športových zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 13. 10. 2026.

Neap v odvetví reštaurácie a pohostinstvá

Neap je v registri v odvetví Reštaurácie a pohostinstvá (SK NACE 56), činnosť reštauračné činnosti. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 78 707 € (6 727 závierok), Neap má 117 858 €, čo je 1,5-násobok mediánu. V okrese Nové Zámky je v tomto odvetví 556 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Neap 58. z 183.

V odvetví v okrese Nové Zámky556aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou6 727Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia79 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+2,9 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Neap, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Ubytovanie a stravovanie v okrese Nové Zámky ›

Sídlo Neap: Štúrovo

Neap sídli na adrese Petőfiho 934/96, 943 01 Štúrovo, okres Nové Zámky. V obci Štúrovo je 4 188 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 22 004. Na tej istej adrese je zapísaných 7 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Štúrovo4 188aktívnych
Subjektov v okrese Nové Zámky22 004aktívnych
V tom istom odvetví556okres Nové Zámky
Na tej istej adrese7aktívnych subjektov

Štúrovo: obyvatelia a dáta ›Okres Nové Zámky ›Adresár firiem v okrese Nové Zámky ›

Neap: IČO, sídlo a základné údaje

Neap s. r. o. (IČO 56420587) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Štúrovo, okres Nové Zámky. Dátum vzniku je 31. 7. 2024, na trhu je 2 roky a štatutármi sú Henrieta Dojčan a Peter Dojčan. Za rok 2025 sú v závierke tržby 117 858 € a výsledok hospodárenia +24 639 €, počet zamestnancov podľa registra je 5 až 9.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 13. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieReštauračné činnosti (SK NACE 5611)
Základné imanie5 000 €
Vznik31. 7. 2024
ObecŠtúrovo
OkresOkres Nové Zámky
Účtovných závierok v registri2

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví reštaurácie a pohostinstvá (SK NACE 56) Neap s. r. o. má vyššie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 117 858 €, typická firma odvetvia 78 707 € (medián z 6 727 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 13. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Nové Zámky ›Reštaurácie a pohostinstvá: tržby a mzdy ›Reštaurácie a pohostinstvá v Nitrianskom kraji ›Mzdy v okrese Nové Zámky ›

Sieť prepojení firmy Neap

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu Neap

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu Neap

  • Tendre12súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 196 tis. €
  • Granty a dotácie88výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 196 tis. €
  • Končiace zmluvy103zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 1 500 €
  • Výhry konkurentov77firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 35 tis. €
  • Diery na trhu0odvetví chýba v meste Štúrovo

Súvisiace firmy

Rovnaký konateľ alebo spoločník

Wertex s. r. o.

Najväčšie firmy v obci Štúrovo

Smurfit Westrock Slovakia, a. s.Monarflex s.r.o.Jet Stream Sales s.r.o.SPEED LINE, s.r.o.SKC foundry s. r. o.Všetky firmy v obci Štúrovo ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 56.10) v okrese Nové Zámky

INREX s. r. o.Gazdovský dvor Podhájska s.r.o.JELLA, spol. s r.o.MODYS s. r. o.SANTUR s.r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk