KONDELA holding, a.s.
Nižná · Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.
aktívna 2 roky
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 7. 11. 2026 Čo prezradí IČO a ako ho overiť ›
Tržby a zisk
KONDELA holding, a.s.: závierky v registri má, ale bez riadku s tržbami.
KONDELA holding, a.s. (IČO 56359004), sídlo Nižná, je v registri zapísaná od 16. 7. 2024 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 7. 11. 2026).
Prejsť na časť profilu 11
Zamestnanci KONDELA holding
V roku 2025 mala KONDELA holding priemerne 0 zamestnancov.
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2025 (PDF).
Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 3. 10. 2026.
Predstavenstvo KONDELA holding
Podľa Registra právnických osôb konajú za KONDELA holding 5 členov predstavenstva. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 7. 11. 2026.
Spoločníci KONDELA holding
V registri sú zapísaní 3 spoločníci.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 7. 11. 2026.
Kto firmu skutočne vlastní a kde nájsť konečného užívateľa výhod ›Tržby, zisk a majetok KONDELA holding
Závierky máme za 2 roky (2024 až 2025), riadok s tržbami v nich nie je vyplnený.
Výkaz ziskov a strát KONDELA holding
Zisk v 0 rokoch, strata v 2 rokoch z 2 roky. Súčet za celé obdobie: −76 535 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | −41 681 € |
| 2024 | −34 854 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha KONDELA holding
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 814 982 €, vlastné imanie −49 035 € a záväzky 864 017 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 814 982 € | −49 035 € | 864 017 € |
| 2024 | 27 500 € | −7 354 € | 34 854 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok KONDELA holding (2 roky)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | −41 681 € | 814 982 € | −49 035 € | 864 017 € | −40 006 € | — |
| 2024 | — | −34 854 € | 27 500 € | −7 354 € | 34 854 € | −34 854 € | — |
Riziko: zaplatí KONDELA holding?
Peniaze od štátu: KONDELA holding
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy KONDELA holding
Dátum vzniku KONDELA holding je 16. 7. 2024, teda pred 2 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2024.
- Vznik spoločnostiAkciová spoločnosť · Sa/11100/L
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2024majetok 27 500 €
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 2.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti KONDELA holding
- nadobúdanie účasti v obchodných spoločnostiach (holdingová činnosť)
- služby v oblasti administratívnej správy a služby organizačno-hospodárskej povahy
- kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výroby
- činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- poskytovanie úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôt
- prenájom, úschova a požičiavanie hnuteľných vecí
- prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 7. 11. 2026.
KONDELA holding v odvetví administratívne a kancelárske služby
KONDELA holding je v registri v odvetví Administratívne a kancelárske služby (SK NACE 82), činnosť ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.. V okrese Tvrdošín je v tomto odvetví 284 aktívnych subjektov.
Sídlo KONDELA holding: Nižná
KONDELA holding sídli na adrese Závodná 979, 027 43 Nižná, okres Tvrdošín. V obci Nižná je 609 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 6 752. Na tej istej adrese je zapísaných 8 aktívnych subjektov.
Nižná: obyvatelia a dáta ›Okres Tvrdošín ›Adresár firiem v okrese Tvrdošín ›
KONDELA holding: IČO, sídlo a základné údaje
KONDELA holding, a.s. (IČO 56359004) je akciová spoločnosť so sídlom v obci Nižná, okres Tvrdošín. Dátum vzniku je 16. 7. 2024, na trhu je 2 roky a štatutármi sú Aneta Kondelová, Filip Ferulík a 3 ďalší.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 7. 11. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Akciová spoločnosť |
|---|---|
| Odvetvie | Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n. (SK NACE 8299) |
| Základné imanie | 25 000 € |
| Vznik | 16. 7. 2024 |
| Obec | Nižná |
| Okres | Okres Tvrdošín |
| Účtovných závierok v registri | 4 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
Súvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
KONDELA s.r.o.nabbi, s.r.o.Tempo Nábytok s.r.o.FERKON s.r.o.Hyper Bravo s. r. o.
Najväčšie firmy v obci Nižná
EDM, s.r.o.STADREKO, s.r.o.Eurotron component, a.s.WOOD-PROFIL s.r.o.ALK TRANS, s. r. o.Všetky firmy v obci Nižná ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 82.99) v okrese Tvrdošín
Wilsondo s. r. o.HYDRO-ENERGY a.s.INTAP CENTRAL EUROPE spol. s r.o.PRESTIGE&CO s.r.o.Andopa Group s. r. o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.