VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

MIJO Komplet Stav s. r. o.

Štiavnik · Zemné práce

364 414 €tržby 2025 ▲ 280 %+6 736 €zisk 2025

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 13. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

364 414 €tržby 2025 ▲ 280 %
+6 736 €zisk 2025
  1. 24 : tržby 95 842 €, výsledok hospodárenia 2 184 €
  2. 25 : tržby 364 414 €, výsledok hospodárenia 6 736 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

MIJO Komplet Stav s. r. o. (IČO 56349262) mala v roku 2025 tržby 364 414 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci MIJO Komplet Stav

MIJO Komplet Stav má podľa Registra organizácií ŠÚ SR 2 zamestnancov, osobné náklady v roku 2025 boli 18 937 €.

Pásmo: Register organizácií ŠÚ SR. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 28. 9. 2026.

Konateľ MIJO Komplet Stav

Podľa Registra právnických osôb koná za MIJO Komplet Stav 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 13. 10. 2026.

Spoločník MIJO Komplet Stav

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch MIJO Komplet Stav
Podiely spoločníkov na vkladoch MIJO Komplet Stav Jozef Mišejka 100,0 %. Spolu 5 000 €. Jozef Mišejka: 5 000 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • Jozef Mišejka100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Jozef Mišejkaod 21. 6. 2024 5 000 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok MIJO Komplet Stav

Za rok 2025 má MIJO Komplet Stav v závierke tržby 364 414 €, o 280,2 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +6 736 €. Závierky máme za 2 roky (2024 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2025: 364 414 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 1 920 € podľa Finančnej správy SR.

Tržby 2025364 tis. €▲ +280,2 % medziročne
Výsledok hospodárenia 20256 736 €zisk
Majetok (aktíva) 202582 tis. €
Vlastné imanie 202514 tis. €
Záväzky 202568 tis. €83,0 % majetku
Pridaná hodnota 202534 tis. €
Zisková marža 2025+1,8 %medián odvetvia +4,2 %
Súčet výsledkov za 2 roky8 920 €2024 až 2025
Vyrubená daň z príjmov1 920 €obdobie do 31. 12. 2025

Výkaz ziskov a strát MIJO Komplet Stav

Súvaha MIJO Komplet Stav

Všetky čísla zo závierok MIJO Komplet Stav (2 roky)
Čísla zo závierok MIJO Komplet Stav po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
2025364 414 €6 736 €81 721 €13 920 €67 801 €34 333 €+1,8 %
202495 842 €2 184 €13 890 €7 184 €6 706 €9 472 €+2,3 %

Riziko: zaplatí MIJO Komplet Stav?

MIJO Komplet Stav a verejné zmluvy

V Centrálnom registri zmlúv sú 4 zmluvy s dodávateľom MIJO Komplet Stav v objeme 43 778 € z rokov 2024 až 2026. Najväčší objem je s odberateľom Obec Dolné Kočkovce: 43 778 € v 4 zmluvách.

Zmluvy so štátom4Centrálny register zmlúv
Objem zmlúv44 tis. €spolu za všetky roky
Prvá zmluva20241. 10. 2024

História firmy MIJO Komplet Stav

Dátum vzniku MIJO Komplet Stav je 21. 6. 2024, teda pred 2 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2024.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/85332/L
  2. Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2122279852
  3. Prvú verejnú zmluvu uzavrela do roka od vznikuObjednávateľ Obec Dolné Kočkovce, hodnota zmluvy 4 315 €. Firma vznikla 21. 6. 2024.
  4. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2024tržby 95 842 € · majetok 13 890 €
  5. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 2, posledné tržby 364 414 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti MIJO Komplet Stav

  • Prípravné práce k realizácii stavby
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
  • Montáž, rekonštrukcia a údržba vyhradených technických zariadení - elektrických
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
  • Prenájom, úschova a požičiavanie hnuteľných vecí
  • Opracovanie drevnej hmoty, výroba komponentov z dreva a výroba jednoduchých výrobkov z dreva, korku, slamy
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
  • Čistiace a upratovacie služby
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
  • Skladové, pomocné a prepravné služby v doprave

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 13. 10. 2026.

MIJO Komplet Stav v odvetví špecializované stavebné práce

MIJO Komplet Stav je v registri v odvetví Špecializované stavebné práce (SK NACE 43), činnosť zemné práce. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 71 977 € (14 568 závierok), MIJO Komplet Stav má 364 414 €, čo je 5,1-násobok mediánu. V okrese Bytča je v tomto odvetví 1 203 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je MIJO Komplet Stav 19. z 109.

V odvetví v okrese Bytča1 203aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou14 568Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia72 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+4,2 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb MIJO Komplet Stav, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Stavebníctvo v okrese Bytča ›

Sídlo MIJO Komplet Stav: Štiavnik

MIJO Komplet Stav sídli na adrese Višňové 1108, 013 55 Štiavnik, okres Bytča. V obci Štiavnik je 504 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 4 523. Na tej istej adrese je zapísaných 2 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Štiavnik504aktívnych
Subjektov v okrese Bytča4 523aktívnych
V tom istom odvetví1 203okres Bytča
Na tej istej adrese2aktívnych subjektov

Štiavnik: obyvatelia a dáta ›Okres Bytča ›Adresár firiem v okrese Bytča ›

MIJO Komplet Stav: IČO, sídlo a základné údaje

MIJO Komplet Stav s. r. o. (IČO 56349262) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Štiavnik, okres Bytča. Dátum vzniku je 21. 6. 2024, na trhu je 2 roky a štatutárom je Jozef Mišejka. Za rok 2025 sú v závierke tržby 364 414 € a výsledok hospodárenia +6 736 €, počet zamestnancov podľa registra je 2.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 13. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieZemné práce (SK NACE 4312)
Základné imanie5 000 €
Vznik21. 6. 2024
ObecŠtiavnik
OkresOkres Bytča
Vyrubená daň z príjmov1 920 € (za obdobie do 31. 12. 2025)
Účtovných závierok v registri2

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví špecializované stavebné práce (SK NACE 43) MIJO Komplet Stav s. r. o. patrí tržbami do štvrtiny najväčších firiem: za rok 2025 mala 364 414 €, typická firma odvetvia 71 977 €, čo je 5,1-násobok mediánu (medián z 14 568 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 14. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Bytča ›Špecializované stavebné práce: tržby a mzdy ›Špecializované stavebné práce v Žilinskom kraji ›Mzdy v okrese Bytča ›

Sieť prepojení firmy MIJO Komplet Stav

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu MIJO Komplet Stav

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu MIJO Komplet Stav

  • Tendre142súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1,1 mil. €
  • Granty a dotácie80výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 184 tis. €
  • Končiace zmluvy71zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 11 tis. €
  • Výhry konkurentov503firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 220 tis. €
  • Diery na trhu18odvetví chýba v obci Štiavniktypický nepokrytý dopyt 291 tis. €

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v obci Štiavnik

Lesné spoločenstvo Štiavnik, s.r.o.PK-Spol s. r. o.VH - elmont s.r.o.Forstbetrieb Slovakia s. r. o.Cie.L s. r. o.Všetky firmy v obci Štiavnik ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 43.12) v okrese Bytča

STAVBÁRI s.r.o.SEMA stav, s. r. o.Instav Team s. r. o.Terraprem, s. r. o.TRNKOSTAV s.r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk