Štatistiky Kompletné dáta o firme

Broker IN s. r. o.

Bratislava - Ružinov · Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia

67 249 €tržby 2025 ▲ 134 %+1 551 €zisk 2025

aktívna 2 roky10 až 19 zamestnancov

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 7. 11. 2026 Čo prezradí IČO a ako ho overiť ›

Tržby a zisk rok po roku

67 249 €tržby 2025 ▲ 134 %
+1 551 €zisk 2025
  1. 24 : tržby 28 738 €, výsledok hospodárenia 12 530 €
  2. 25 : tržby 67 249 €, výsledok hospodárenia 1 551 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

Broker IN s. r. o. (IČO 56184689) mala v roku 2025 tržby 67 249 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 11

Zamestnanci Broker IN

Broker IN má podľa Registra organizácií ŠÚ SR 10 až 19 zamestnancov, osobné náklady v roku 2025 boli 7 170 €.

Pásmo: Register organizácií ŠÚ SR. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 3. 10. 2026.

Konateľ Broker IN

Podľa Registra právnických osôb koná za Broker IN 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Mgr. Jozef Belko, MBA., LL.M.konateľ, spoločník v.o.s. / s.r.o.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 7. 11. 2026.

Spoločník Broker IN

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch Broker IN
Podiely spoločníkov na vkladoch Broker IN Mgr. Jozef Belko, MBA., LL.M. 100,0 %. Spolu 5 000 €. Mgr. Jozef Belko, MBA., LL.M.: 5 000 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • Mgr. Jozef Belko, MBA., LL.M.100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Mgr. Jozef Belko, MBA., LL.M.od 3. 4. 2024 5 000 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Kto firmu skutočne vlastní a kde nájsť konečného užívateľa výhod ›

Tržby, zisk a majetok Broker IN

Za rok 2025 má Broker IN v závierke tržby 67 249 €, o 134,0 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +1 551 €. Závierky máme za 2 roky (2024 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2025: 67 249 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 960 € podľa Finančnej správy SR.

Tržby 202567 tis. €▲ +134,0 % medziročne
Výsledok hospodárenia 20251 551 €zisk
Majetok (aktíva) 202510 tis. €
Vlastné imanie 20257 051 €
Záväzky 20252 953 €29,5 % majetku
Pridaná hodnota 20259 800 €
Zisková marža 2025+2,3 %medián odvetvia +10,2 %
Súčet výsledkov za 2 roky14 tis. €2024 až 2025
Vyrubená daň z príjmov960 €obdobie do 31. 12. 2025

Výkaz ziskov a strát Broker IN

Súvaha Broker IN

Všetky čísla zo závierok Broker IN (2 roky)
Čísla zo závierok Broker IN po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
202567 249 €1 551 €10 004 €7 051 €2 953 €9 800 €+2,3 %
202428 738 €12 530 €20 369 €17 530 €2 839 €17 545 €+43,6 %
Odkiaľ sú tržby a zisk a kedy pribudne závierka za ďalší rok ›

Riziko: zaplatí Broker IN?

Peniaze od štátu: Broker IN

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy Broker IN

Dátum vzniku Broker IN je 3. 4. 2024, teda pred 2 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2024.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/177473/B
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2024tržby 28 738 € · majetok 20 369 €
  3. Nový spoločník: Mgr. Jozef Belko, MBA., LL.M.Spoločník v.o.s. / s.r.o.
  4. Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2122229912
  5. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 2, posledné tržby 67 249 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti Broker IN

  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
  • Mimoškolská vzdelávacia činnosť
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
  • Reklamné, marketingové, fotografické a informačné služby, prieskum trhu a verejnej mienky
  • Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
  • Vydavateľská činnosť, polygrafická výroba a knihárske práce
  • Vedenie účtovníctva
  • Sprostredkovanie poskytovania úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôt

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 7. 11. 2026.

Broker IN v odvetví vedenie firiem a poradenstvo v riadení

Broker IN je v registri v odvetví Vedenie firiem a poradenstvo v riadení (SK NACE 70), činnosť poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 46 737 € (13 620 závierok), Broker IN má 67 249 €, čo je 1,4-násobok mediánu. V okrese Bratislava II je v tomto odvetví 4 236 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Broker IN 906. z 2 040.

V odvetví v okrese Bratislava II4 236aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou13 620Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia47 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+10,2 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Broker IN, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Odborné, vedecké a technické činnosti v okrese Bratislava II ›

Sídlo Broker IN: Bratislava - Ružinov

Broker IN sídli na adrese Slowackého 5494/5A, 821 04 Bratislava - mestská časť Ružinov, okres Bratislava II. V obci Bratislava - Ružinov je 43 935 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 55 315. Na tej istej adrese je zapísaných 17 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Bratislava - Ružinov43 935aktívnych
Subjektov v okrese Bratislava II55 315aktívnych
V tom istom odvetví4 236okres Bratislava II
Na tej istej adrese17aktívnych subjektov

Bratislava - Ružinov: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava II ›Adresár firiem v okrese Bratislava II ›

Broker IN: IČO, sídlo a základné údaje

Broker IN s. r. o. (IČO 56184689) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Ružinov, okres Bratislava II. Dátum vzniku je 3. 4. 2024, na trhu je 2 roky a štatutárom je Mgr. Jozef Belko, MBA., LL.M.. Za rok 2025 sú v závierke tržby 67 249 € a výsledok hospodárenia +1 551 €, počet zamestnancov podľa registra je 10 až 19.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 7. 11. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetviePoradenské služby v oblasti podnikania a riadenia (SK NACE 7020)
Základné imanie5 000 €
Vznik3. 4. 2024
ObecBratislava - Ružinov
OkresOkres Bratislava II
Vyrubená daň z príjmov960 € (za obdobie do 31. 12. 2025)
Účtovných závierok v registri2

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví vedenie firiem a poradenstvo v riadení (SK NACE 70) Broker IN s. r. o. má vyššie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 67 249 €, typická firma odvetvia 46 737 € (medián z 13 620 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 8. 11. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Bratislava II ›Vedenie firiem a poradenstvo v riadení: tržby a mzdy ›Vedenie firiem a poradenstvo v riadení v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava II ›

Súvisiace firmy

Rovnaký konateľ alebo spoločník

insuria consulting, spol. s r.o.J&E business consulting, s.r.o.Inštitút vzdelávania a osobnostného…Business Solutions & Education, s. r. o.IVORSK s. r. o.

Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Ružinov

SLOVNAFT, a.s.Slovenské elektrárne, a.s.Lidl Slovenská republika, s.r.o.Slovak Telekom, a.s.Alza.sk s. r. o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Ružinov ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 70.22) v okrese Bratislava II

IBM Slovensko, spol. s r.o. - v slovenskom…COOP Jednota Slovensko, spotrebné družstvoAccenture, s.r.o.1. Deliace centrum, s. r. o.Gotion EMEA Holding s.r.o.

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.skDatahorses, kybernetická bezpečnosť