Štatistiky Kompletné dáta o firme

Softmont s. r. o.

Bratislava - Staré Mesto · Počítačové programovanie

6 337 €tržby 2025+488 €zisk 2025

Fakturačné údaje

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 6. 11. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 6. 11. 2026 Čo prezradí IČO a ako ho overiť ›

Tržby a zisk rok po roku

6 337 €tržby 2025
+488 €zisk 2025
  1. 24 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -345 €
  2. 25 : tržby 6 337 €, výsledok hospodárenia 488 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

Softmont s. r. o. (IČO 56061510) mala v roku 2025 tržby 6 337 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 10

Konateľ Softmont

Podľa Registra právnických osôb koná za Softmont 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Ing. Juraj Jakabovičkonateľ, spoločník v.o.s. / s.r.o.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 6. 11. 2026.

Spoločník Softmont

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch Softmont
Podiely spoločníkov na vkladoch Softmont Ing. Juraj Jakabovič 100,0 %. Spolu 5 000 €. Ing. Juraj Jakabovič: 5 000 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • Ing. Juraj Jakabovič100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Ing. Juraj Jakabovičod 23. 2. 2024 5 000 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Kto firmu skutočne vlastní a kde nájsť konečného užívateľa výhod ›

Tržby, zisk a majetok Softmont

Za rok 2025 má Softmont v závierke tržby 6 337 €, a výsledok hospodárenia +488 €.

Tržby 20256 337 €
Výsledok hospodárenia 2025488 €zisk
Majetok (aktíva) 20259 774 €
Vlastné imanie 20255 143 €
Záväzky 20254 631 €47,4 % majetku
Pridaná hodnota 2025908 €
Zisková marža 2025+7,7 %medián odvetvia +19,3 %
Súčet výsledkov za 2 roky143 €2024 až 2025

Výkaz ziskov a strát Softmont

Súvaha Softmont

Všetky čísla zo závierok Softmont (2 roky)
Čísla zo závierok Softmont po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
20256 337 €488 €9 774 €5 143 €4 631 €908 €+7,7 %
2024—−345 €4 887 €4 655 €232 €−188 €—
Odkiaľ sú tržby a zisk a kedy pribudne závierka za ďalší rok ›

Riziko: zaplatí Softmont?

Peniaze od štátu: Softmont

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy Softmont

Dátum vzniku Softmont je 23. 2. 2024, teda pred 2 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2024.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/176418/B
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2024majetok 4 887 €
  3. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 2, posledné tržby 6 337 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti Softmont

  • Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Oprava osobných potrieb a potrieb pre domácnosť
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
  • Vývoj, výroba zabezpečovacích systémov alebo poplachových systémov a zariadení umožňujúcich sledovanie pohybu a konania osoby v chránenom objekte, na chránenom mieste alebo v ich okolí
  • Prevádzkovanie technickej služby

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 6. 11. 2026.

Softmont v odvetví počítačové programovanie a poradenstvo

Softmont je v registri v odvetví Počítačové programovanie a poradenstvo (SK NACE 62), činnosť počítačové programovanie. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 53 932 € (12 898 závierok), Softmont má 6 337 €, čo je 12 % mediánu. V okrese Bratislava I je v tomto odvetví 2 057 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Softmont 967. z 1 082.

V odvetví v okrese Bratislava I2 057aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou12 898Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia54 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+19,3 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Softmont, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Informácie a komunikácia v okrese Bratislava I ›

Sídlo Softmont: Bratislava - Staré Mesto

Softmont sídli na adrese Šancová 4008/50, 811 05 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, okres Bratislava I. V obci Bratislava - Staré Mesto je 46 018 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 45 823. Na tej istej adrese je zapísaných 7 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Bratislava - Staré Mesto46 018aktívnych
Subjektov v okrese Bratislava I45 823aktívnych
V tom istom odvetví2 057okres Bratislava I
Na tej istej adrese7aktívnych subjektov

Bratislava - Staré Mesto: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava I ›Adresár firiem v okrese Bratislava I ›

Softmont: IČO, sídlo a základné údaje

Softmont s. r. o. (IČO 56061510) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Staré Mesto, okres Bratislava I. Dátum vzniku je 23. 2. 2024, na trhu je 2 roky a štatutárom je Ing. Juraj Jakabovič. Za rok 2025 sú v závierke tržby 6 337 € a výsledok hospodárenia +488 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 6. 11. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetviePočítačové programovanie (SK NACE 6210)
Základné imanie5 000 €
Vznik23. 2. 2024
ObecBratislava - Staré Mesto
OkresOkres Bratislava I
Účtovných závierok v registri2

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.

V odvetví počítačové programovanie a poradenstvo (SK NACE 62) Softmont s. r. o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 6 337 €, typická firma odvetvia 53 932 € (medián z 12 898 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 7. 11. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Bratislava I ›Počítačové programovanie a poradenstvo: tržby a mzdy ›Počítačové programovanie a poradenstvo v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava I ›

Súvisiace firmy

Rovnaký konateľ alebo spoločník

FTX Consulting s. r. o.

Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Staré Mesto

Energetika Slovensko, a. s.Železnice Slovenskej republikyZápadoslovenská distribučná, a.s.Rascon Europe central s. r. o.Torreol, s. r. o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Staré Mesto ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 62.01) v okrese Bratislava I

PosAm, spol. s r.o.Natuvion Slovakia s.r.o.ANASOFT APR, spol. s r.o.Goldmann Systems, a.s.AXASOFT, a. s.

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.skDatahorses, kybernetická bezpečnosť