Dajbog 2, s. r. o.
Liptovský Mikuláš · Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.
aktívna 2 roky
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 7. 11. 2026 Čo prezradí IČO a ako ho overiť ›
Tržby a zisk
Dajbog 2, s. r. o.: závierky v registri má, ale bez riadku s tržbami.
Dajbog 2, s. r. o. (IČO 55966870), sídlo Liptovský Mikuláš, je v registri zapísaná od 17. 1. 2024 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 7. 11. 2026).
Prejsť na časť profilu 10
Konatelia Dajbog 2
Podľa Registra právnických osôb konajú za Dajbog 2 2 konatelia. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 7. 11. 2026.
Spoločníci Dajbog 2
V registri sú zapísaní 5 spoločníkov.
- Ing. Ľubomír Kružliak45,5 %
- Fumpala s.r.o.13,6 %
- JMF Invest s.r.o.13,6 %
- K.R.T. familia, s. r. o.13,6 %
- Liptov Hub s.r.o.13,6 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Ing. Ľubomír Kružliakod 17. 1. 2024 | 5 000 € | 45,5 % |
| Fumpala s.r.o.od 5. 3. 2025 | 1 500 € | 13,6 % |
| JMF Invest s.r.o.od 21. 6. 2024 | 1 500 € | 13,6 % |
| K.R.T. familia, s. r. o.od 5. 3. 2025 | 1 500 € | 13,6 % |
| Liptov Hub s.r.o.od 23. 12. 2025 | 1 500 € | 13,6 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok Dajbog 2
Závierky máme za 2 roky (2024 až 2025), riadok s tržbami v nich nie je vyplnený.
Výkaz ziskov a strát Dajbog 2
Zisk v 0 rokoch, strata v 2 rokoch z 2 roky. Súčet za celé obdobie: −23 767 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | −19 972 € |
| 2024 | −3 795 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha Dajbog 2
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 648 485 €, vlastné imanie 27 233 € a záväzky 621 252 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 648 485 € | 27 233 € | 621 252 € |
| 2024 | 155 780 € | 2 705 € | 153 075 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok Dajbog 2 (2 roky)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | −19 972 € | 648 485 € | 27 233 € | 621 252 € | −6 420 € | — |
| 2024 | — | −3 795 € | 155 780 € | 2 705 € | 153 075 € | −1 206 € | — |
Riziko: zaplatí Dajbog 2?
Peniaze od štátu: Dajbog 2
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy Dajbog 2
Dátum vzniku Dajbog 2 je 17. 1. 2024, teda pred 2 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2024. Na časovej osi je spolu 7 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/84052/L
- Nový spoločník: JMF Invest s.r.o.Spoločník v.o.s. / s.r.o.
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2024majetok 155 780 €
- Nový spoločník: K.R.T. familia, s. r. o.Spoločník v.o.s. / s.r.o.
- Nový spoločník: Liptov Hub s.r.o.Spoločník v.o.s. / s.r.o.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 2.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti Dajbog 2
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výroby
- Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
- Administratívne služby
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí
- Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti
- Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- Vydavateľská činnosť, polygrafická výroba a knihárske práce
- Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
- Prenájom hnuteľných vecí
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 7. 11. 2026.
Dajbog 2 v odvetví administratívne a kancelárske služby
Dajbog 2 je v registri v odvetví Administratívne a kancelárske služby (SK NACE 82), činnosť ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.. V okrese Liptovský Mikuláš je v tomto odvetví 693 aktívnych subjektov.
Administratívne a podporné služby v okrese Liptovský Mikuláš ›
Sídlo Dajbog 2: Liptovský Mikuláš
Dajbog 2 sídli na adrese Priemyselná 4412/1, 031 01 Liptovský Mikuláš, okres Liptovský Mikuláš. V obci Liptovský Mikuláš je 6 095 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 13 388. Na tej istej adrese je zapísaných 6 aktívnych subjektov.
Liptovský Mikuláš: obyvatelia a dáta ›Okres Liptovský Mikuláš ›Adresár firiem v okrese Liptovský Mikuláš ›
Dajbog 2: IČO, sídlo a základné údaje
Dajbog 2, s. r. o. (IČO 55966870) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Liptovský Mikuláš, okres Liptovský Mikuláš. Dátum vzniku je 17. 1. 2024, na trhu je 2 roky a štatutármi sú Ing. Ľubomír Kružliak a Martin Kružliak.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 7. 11. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n. (SK NACE 8299) |
| Základné imanie | 11 000 € |
| Vznik | 17. 1. 2024 |
| Obec | Liptovský Mikuláš |
| Okres | Okres Liptovský Mikuláš |
| Účtovných závierok v registri | 2 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
Súvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
K.R.T., s. r. o.Farma Východná p.d.The Krivan Estate, s.r.o.Tatra Forest Slovakia, s.r.o.BIOTATRY H&B, s. r. o.
Najväčšie firmy v obci Liptovský Mikuláš
Tatry mountain resorts, a.s.COOP Jednota Liptovský Mikuláš, spotrebné…CBA VEREX, a.s.COOP LC SEVER, a.s.Savencia Fromage & Dairy SK, a. s.Všetky firmy v obci Liptovský Mikuláš ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 82.99) v okrese Liptovský Mikuláš
Megau, s. r. o.HARIMO s.r.o.WEEKENDER, s. r. o.EkoEnergia Distribúcia, s.r.o.SPORT REVOLUTION SK s. r. o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.