FANFOOD s. r. o.
Krpeľany · Reštauračné činnosti
305 107 €tržby 2025 ▲ 52 %−84 919 €strata 2025aktívna 2 roky10 až 19 zamestnancov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 6. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 24 : tržby 200 357 €, výsledok hospodárenia -41 102 €
- 25 : tržby 305 107 €, výsledok hospodárenia -84 919 €
FANFOOD s. r. o. (IČO 55938761) mala v roku 2025 tržby 305 107 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci FANFOOD
FANFOOD má podľa Registra organizácií ŠÚ SR 10 až 19 zamestnancov, osobné náklady v roku 2025 boli 105 576 €.
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2025 | — | 105 576 € | — |
| 2024 | — | 54 357 € | — |
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: výkaz 2025 v RÚZ.
Pásmo: Register organizácií ŠÚ SR. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 28. 9. 2026.
Konateľ FANFOOD
Podľa Registra právnických osôb koná za FANFOOD 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 6. 10. 2026.
Spoločník FANFOOD
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Adam Javornícky100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Adam Javorníckyod 19. 1. 2024 | 5 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok FANFOOD
Za rok 2025 má FANFOOD v závierke tržby 305 107 €, o 52,3 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia −84 919 €. Závierky máme za 2 roky (2024 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2025: 305 107 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 1 920 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát FANFOOD
Najvyššie tržby: rok 2025, 305 107 €. Najnižšie: rok 2024, 200 357 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 305 107 € |
| 2024 | 200 357 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 0 rokoch, strata v 2 rokoch z 2 roky. Súčet za celé obdobie: −126 021 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | −84 919 € |
| 2024 | −41 102 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- FANFOOD
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je −27,8 %, medián odvetvia +2,9 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | FANFOOD | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | −27,8 % | +2,9 % |
| 2024 | −20,5 % | +2,0 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha FANFOOD
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 28 008 €, vlastné imanie 188 € a záväzky 27 820 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 28 008 € | 188 € | 27 820 € |
| 2024 | 6 444 € | −36 102 € | 42 546 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok FANFOOD (2 roky)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 305 107 € | −84 919 € | 28 008 € | 188 € | 27 820 € | 27 092 € | −27,8 % |
| 2024 | 200 357 € | −41 102 € | 6 444 € | −36 102 € | 42 546 € | 15 485 € | −20,5 % |
Riziko: zaplatí FANFOOD?
Peniaze od štátu: FANFOOD
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy FANFOOD
Dátum vzniku FANFOOD je 19. 1. 2024, teda pred 2 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2024.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/84083/L
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2122159468
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2024tržby 200 357 € · majetok 6 444 €
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 2, posledné tržby 305 107 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti FANFOOD
- Pohostinská činnosť a výroba hotových jedál určených na priamu spotrebu mimo prevádzkových priestorov
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
- Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu, prevádzkovanie výdajne stravy
- Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských, zábavných, športových zariadení
- Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
- Prípravné práce k realizácii stavby
- Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
- Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla
- Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
- Skladové, pomocné a prepravné služby v doprave
- Čistiace a upratovacie služby
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 6. 10. 2026.
FANFOOD v odvetví reštaurácie a pohostinstvá
FANFOOD je v registri v odvetví Reštaurácie a pohostinstvá (SK NACE 56), činnosť reštauračné činnosti. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 78 685 € (6 740 závierok), FANFOOD má 305 107 €, čo je 3,9-násobok mediánu. V okrese Martin je v tomto odvetví 303 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je FANFOOD 22. z 85.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 28 731 €, polovica do 78 685 €, tri štvrtiny do 274 546 €; 10 % firiem má viac než 682 043 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 7 694 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 28 731 € |
| medián | 78 685 € |
| horný kvartil | 274 546 € |
| 10 % firiem má viac než | 682 043 € |
| FANFOOD | 305 107 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 17. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- FANFOOD
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby FANFOOD s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | FANFOOD | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 305 107 € | 78 685 € |
| 2024 | 200 357 € | 78 424 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| FANFOOD | 305 107 € |
|---|---|
| medián okresu Martin | 87 640 € |
| medián kraja | 81 389 € |
| medián Slovenska | 78 685 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- IL SAPORE SICILIANO s.r.o.Rosina · tržby 733 773 € (2025)
- JENNYV, s.r.o.Bratislava - mestská časť Rača · tržby 732 760 € (2025)
- B A B Y O S s.r.o.Banská Bystrica · tržby 729 870 € (2025)
- Uncle Phil s.r.o.Nitra · tržby 729 838 € (2025)
- JVP spol. s r.o.Michalovce · tržby 729 169 € (2025)
- Drime s. r. o.Prievidza · tržby 725 033 € (2025)
- TORYSA plus, s.r.o.Sabinov · tržby 724 860 € (2025)
- PS trade, s.r.o.Košeca · tržby 724 255 € (2025)
- MOSCATO s.r.o.Trstené pri Hornáde · tržby 723 037 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb FANFOOD, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo FANFOOD: Krpeľany
FANFOOD sídli na adrese Štúrova 271, 038 54 Krpeľany, okres Martin. V obci Krpeľany je 124 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 15 728.
Krpeľany: obyvatelia a dáta ›Okres Martin ›Adresár firiem v okrese Martin ›
FANFOOD: IČO, sídlo a základné údaje
FANFOOD s. r. o. (IČO 55938761) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Krpeľany, okres Martin. Dátum vzniku je 19. 1. 2024, na trhu je 2 roky a štatutárom je Adam Javornícky. Za rok 2025 sú v závierke tržby 305 107 € a výsledok hospodárenia −84 919 €, počet zamestnancov podľa registra je 10 až 19.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 6. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Reštauračné činnosti (SK NACE 5611) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 19. 1. 2024 |
| Obec | Krpeľany |
| Okres | Okres Martin |
| Vyrubená daň z príjmov | 1 920 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 2 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví reštaurácie a pohostinstvá (SK NACE 56) FANFOOD s. r. o. patrí tržbami do štvrtiny najväčších firiem: za rok 2025 mala 305 107 €, typická firma odvetvia 78 685 €, čo je 3,9-násobok mediánu (medián z 6 740 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 17. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Martin ›Reštaurácie a pohostinstvá: tržby a mzdy ›Reštaurácie a pohostinstvá v Žilinskom kraji ›Mzdy v okrese Martin ›
Sieť prepojení firmy FANFOOD
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu FANFOOD
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu FANFOOD
- Tendre6súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 183 tis. €
- Granty a dotácie71výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 196 tis. €
- Končiace zmluvy103zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 1 500 €
- Výhry konkurentov77firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 35 tis. €
- Diery na trhu1odvetvie chýba v obci Krpeľanytypický nepokrytý dopyt 67 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava1 000 zmlúv za 3 roky · 13 585 144 € · naposledy 14. 10. 2026Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.250 zmlúv za 3 roky · 407 517 € · naposledy 22. 9. 2026Hotelová akadémia Ľ. Wintera, Stromová 34, 921 01 Piešťany 1153 zmlúv za 3 roky · 174 € · naposledy 1. 9. 2026 Všetkých 1 336 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Krpeľany
OZEX, s.r.o.Brusnica s. r. o.CSR Service, s.r.o.CIVA s. r. o.Lesné družstvo Krpeľany, družstvoVšetky firmy v obci Krpeľany ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 56.10) v okrese Martin
Nutrimeals, s. r. o.Chata pod Chlebom, s.r.o.FERAKON, s. r. o.ROOZA, s. r. o.CRISTALLO 4, s. r. o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.