Štatistiky Kompletné dáta o firme

Cor Slovakia, s. r. o.

Dolný Kubín · Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia

43 972 €tržby 2025 ▼ 11 %+3 486 €zisk 2025

Fakturačné údaje

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 8. 11. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 8. 11. 2026 Čo prezradí IČO a ako ho overiť ›

Tržby a zisk rok po roku

43 972 €tržby 2025 ▼ 11 %
+3 486 €zisk 2025
  1. 23 : tržby 1 503 €, výsledok hospodárenia 282 €
  2. 24 : tržby 49 409 €, výsledok hospodárenia 2 721 €
  3. 25 : tržby 43 972 €, výsledok hospodárenia 3 486 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

Cor Slovakia, s. r. o. (IČO 55930409) mala v roku 2025 tržby 43 972 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 10

Konatelia Cor Slovakia

Podľa Registra právnických osôb konajú za Cor Slovakia 2 konatelia. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Ing. Zuzana Kubačková, PhD.konateľ, spoločník v.o.s. / s.r.o.
JUDr. Tatiana Garajová, L.L.M.konateľ, spoločník v.o.s. / s.r.o.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 8. 11. 2026.

Spoločníci Cor Slovakia

V registri sú zapísaní 2 spoločníci.

Ing. Zuzana Kubačková, PhD.spoločník
JUDr. Tatiana Garajová, L.L.M.spoločník

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 8. 11. 2026.

Kto firmu skutočne vlastní a kde nájsť konečného užívateľa výhod ›

Tržby, zisk a majetok Cor Slovakia

Za rok 2025 má Cor Slovakia v závierke tržby 43 972 €, o 11,0 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +3 486 €. Závierky máme za 3 roky (2023 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2024: 49 409 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 783 € podľa Finančnej správy SR.

Tržby 202544 tis. €▼ −11,0 % medziročne
Výsledok hospodárenia 20253 486 €zisk
Majetok (aktíva) 202515 tis. €
Vlastné imanie 202511 tis. €
Záväzky 20253 628 €24,0 % majetku
Pridaná hodnota 20257 938 €
Zisková marža 2025+7,9 %medián odvetvia +10,2 %
Súčet výsledkov za 3 roky6 489 €2023 až 2025
Vyrubená daň z príjmov783 €obdobie do 31. 12. 2025

Výkaz ziskov a strát Cor Slovakia

Súvaha Cor Slovakia

Všetky čísla zo závierok Cor Slovakia (3 roky)
Čísla zo závierok Cor Slovakia po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
202543 972 €3 486 €15 118 €11 490 €3 628 €7 938 €+7,9 %
202449 409 €2 721 €11 829 €8 003 €3 826 €4 148 €+5,5 %
20231 503 €282 €5 753 €5 282 €471 €395 €+18,8 %
Odkiaľ sú tržby a zisk a kedy pribudne závierka za ďalší rok ›

Riziko: zaplatí Cor Slovakia?

Peniaze od štátu: Cor Slovakia

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy Cor Slovakia

Dátum vzniku Cor Slovakia je 16. 12. 2023, teda pred 2 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2023.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/83853/L
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2023tržby 1 503 € · majetok 5 753 €
  3. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 3, posledné tržby 43 972 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti Cor Slovakia

  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výroby
  • Vedenie účtovníctva
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
  • Prenájom hnuteľných vecí
  • Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti
  • Administratívne služby
  • Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí
  • Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 8. 11. 2026.

Cor Slovakia v odvetví vedenie firiem a poradenstvo v riadení

Cor Slovakia je v registri v odvetví Vedenie firiem a poradenstvo v riadení (SK NACE 70), činnosť poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 46 737 € (13 620 závierok), Cor Slovakia má 43 972 €, čo je 94 % mediánu. V okrese Dolný Kubín je v tomto odvetví 130 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Cor Slovakia 30. z 64.

V odvetví v okrese Dolný Kubín130aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou13 620Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia47 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+10,2 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Cor Slovakia, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Odborné, vedecké a technické činnosti v okrese Dolný Kubín ›

Sídlo Cor Slovakia: Dolný Kubín

Cor Slovakia sídli na adrese Bysterecká 3559/51, 026 01 Dolný Kubín, okres Dolný Kubín. V obci Dolný Kubín je 3 329 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 6 513. Na tej istej adrese je zapísaných 9 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Dolný Kubín3 329aktívnych
Subjektov v okrese Dolný Kubín6 513aktívnych
V tom istom odvetví130okres Dolný Kubín
Na tej istej adrese9aktívnych subjektov

Dolný Kubín: obyvatelia a dáta ›Okres Dolný Kubín ›Adresár firiem v okrese Dolný Kubín ›

Cor Slovakia: IČO, sídlo a základné údaje

Cor Slovakia, s. r. o. (IČO 55930409) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Dolný Kubín, okres Dolný Kubín. Dátum vzniku je 16. 12. 2023, na trhu je 2 roky a štatutármi sú Ing. Zuzana Kubačková, PhD. a JUDr. Tatiana Garajová, L.L.M.. Za rok 2025 sú v závierke tržby 43 972 € a výsledok hospodárenia +3 486 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 8. 11. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetviePoradenské služby v oblasti podnikania a riadenia (SK NACE 7020)
Základné imanie5 000 €
Vznik16. 12. 2023
ObecDolný Kubín
OkresOkres Dolný Kubín
Vyrubená daň z príjmov783 € (za obdobie do 31. 12. 2025)
Účtovných závierok v registri3

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.

V odvetví vedenie firiem a poradenstvo v riadení (SK NACE 70) Cor Slovakia, s. r. o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 43 972 €, typická firma odvetvia 46 737 € (medián z 13 620 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 8. 11. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Dolný Kubín ›Vedenie firiem a poradenstvo v riadení: tržby a mzdy ›Vedenie firiem a poradenstvo v riadení v Žilinskom kraji ›Mzdy v okrese Dolný Kubín ›

Súvisiace firmy

Rovnaký konateľ alebo spoločník

Cor Consult, s.r.o.Komunitné služby s. r. o.THALAMUS Slovakia, s. r. o.AENEA Support s. r. o.Cor Coffee, s. r. o.

Najväčšie firmy v obci Dolný Kubín

Miba Sinter Slovakia s.r.o.MAHLE Engine Components Slovakia s.r.o.Bourbon Automotive Plastics Dolný Kubín…Klauke Slovakia s.r.o.Nobel Automotive Slovakia s.r.o.Všetky firmy v obci Dolný Kubín ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 70.22) v okrese Dolný Kubín

Lebenski, s. r. o. v likvidáciiT&H Trading, spol. s r.o.ALFA RESIDENCE, s. r. o.Real simple s. r. o.INPOR, spol. s. r. o.

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.skDatahorses, kybernetická bezpečnosť