VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

BAUCONTAINER s.r.o.

Madunice · Ostatný nešpecializovaný maloobchod

28 798 €tržby 2025 ▼ 55 %−13 397 €strata 2025

Fakturačné údaje

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 14. 10. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 15. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

28 798 €tržby 2025 ▼ 55 %
−13 397 €strata 2025
  1. 23 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -82 €
  2. 24 : tržby 64 205 €, výsledok hospodárenia 3 362 €
  3. 25 : tržby 28 798 €, výsledok hospodárenia -13 397 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

BAUCONTAINER s.r.o. (IČO 55869955) mala v roku 2025 tržby 28 798 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 11

Konateľ BAUCONTAINER

Podľa Registra právnických osôb koná za BAUCONTAINER 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026.

Spoločník BAUCONTAINER

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026.

Tržby, zisk a majetok BAUCONTAINER

Za rok 2025 má BAUCONTAINER v závierke tržby 28 798 €, o 55,1 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia −13 397 €. Závierky máme za 3 roky (2023 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2024: 64 205 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 340 € podľa Finančnej správy SR.

Tržby 202529 tis. €▼ −55,1 % medziročne
Výsledok hospodárenia 2025−13 tis. €strata
Majetok (aktíva) 202511 tis. €
Vlastné imanie 2025−5 117 €
Záväzky 202516 tis. €145,6 % majetku
Pridaná hodnota 2025−9 602 €
Zisková marža 2025−46,5 %medián odvetvia +2,3 %
Súčet výsledkov za 3 roky−10 tis. €2023 až 2025
Vyrubená daň z príjmov340 €obdobie do 31. 12. 2025

Výkaz ziskov a strát BAUCONTAINER

Súvaha BAUCONTAINER

Všetky čísla zo závierok BAUCONTAINER (3 roky)
Čísla zo závierok BAUCONTAINER po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
202528 798 €−13 397 €11 223 €−5 117 €16 340 €−9 602 €−46,5 %
202464 205 €3 362 €25 346 €8 280 €17 066 €47 733 €+5,2 %
2023—−82 €4 995 €4 918 €77 €−82 €—

Riziko: zaplatí BAUCONTAINER?

Peniaze od štátu: BAUCONTAINER

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy BAUCONTAINER

Dátum vzniku BAUCONTAINER je 8. 11. 2023, teda pred 2 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2023. Na časovej osi je spolu 4 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/55352/T
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2023majetok 4 995 €
  3. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 3, posledné tržby 28 798 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti BAUCONTAINER

  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
  • Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
  • Skladové, pomocné a prepravné služby v doprave
  • Prenájom, úschova a požičiavanie hnuteľných vecí
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
  • Prípravné práce k realizácii stavby
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
  • Čistiace a upratovacie služby
  • Služby v oblasti administratívnej správy a služby organizačnohospodárskej povahy

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026.

BAUCONTAINER v odvetví maloobchod

BAUCONTAINER je v registri v odvetví Maloobchod (SK NACE 47), činnosť ostatný nešpecializovaný maloobchod. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 97 643 € (17 953 závierok), BAUCONTAINER má 28 798 €, čo je 29 % mediánu. V okrese Hlohovec je v tomto odvetví 408 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je BAUCONTAINER 77. z 97.

V odvetví v okrese Hlohovec408aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou17 953Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia98 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+2,3 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb BAUCONTAINER, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Veľkoobchod a maloobchod, oprava vozidiel v okrese Hlohovec ›

Sídlo BAUCONTAINER: Madunice

BAUCONTAINER sídli na adrese Školská 129/13, 922 42 Madunice, okres Hlohovec. V obci Madunice je 267 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 5 495. Na tej istej adrese je zapísaných 4 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Madunice267aktívnych
Subjektov v okrese Hlohovec5 495aktívnych
V tom istom odvetví408okres Hlohovec
Na tej istej adrese4aktívnych subjektov

Madunice: obyvatelia a dáta ›Okres Hlohovec ›Adresár firiem v okrese Hlohovec ›

BAUCONTAINER: IČO, sídlo a základné údaje

BAUCONTAINER s.r.o. (IČO 55869955) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Madunice, okres Hlohovec. Dátum vzniku je 8. 11. 2023, na trhu je 2 roky a štatutárom je Branislav Vančo. Za rok 2025 sú v závierke tržby 28 798 € a výsledok hospodárenia −13 397 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieOstatný nešpecializovaný maloobchod (SK NACE 4712)
Základné imanie5 000 €
Vznik8. 11. 2023
ObecMadunice
OkresOkres Hlohovec
Vyrubená daň z príjmov340 € (za obdobie do 31. 12. 2025)
Účtovných závierok v registri3

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví maloobchod (SK NACE 47) BAUCONTAINER s.r.o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 28 798 €, typická firma odvetvia 97 643 € (medián z 17 953 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 14. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Hlohovec ›Maloobchod: tržby a mzdy ›Maloobchod v Trnavskom kraji ›Mzdy v okrese Hlohovec ›

Sieť prepojení firmy BAUCONTAINER

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu BAUCONTAINER

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu BAUCONTAINER

  • Tendre13súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 2 500 €
  • Granty a dotácie77výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 158 tis. €
  • Končiace zmluvy168zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 4 700 €
  • Výhry konkurentov68firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 1 500 €
  • Diery na trhu5odvetví chýba v obci Madunicetypický nepokrytý dopyt 374 tis. €

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v obci Madunice

VVISS spol. s r.o.MOREAU AGRI, spol. s r.o.Lindner Mobilier s.r.o.MANNET spol. s r.o.ELEKTROMASMART s.r.o.Všetky firmy v obci Madunice ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 47.99) v okrese Hlohovec

TH SOFT, s.r.o.LEONESS, s.r.o.MiHo Trans s.r.o.ALAGENEX life s. r. o.MAK´S, s.r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk