Štatistiky Kompletné dáta o firme

MyCoffee Retail, s. r. o., v konkurze

Bratislava - Nové Mesto · Ostatný nešpecializovaný maloobchod

68 122 €tržby 2022 ▼ 85 %−60 608 €strata 2022

Fakturačné údaje

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 6. 11. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 1. 11. 2026 Čo prezradí IČO a ako ho overiť ›

Tržby a zisk rok po roku

68 122 €tržby 2022 ▼ 85 %
−60 608 €strata 2022
  1. 12 : tržby 227 237 €, výsledok hospodárenia -52 356 €
  2. 13 : tržby 373 606 €, výsledok hospodárenia -35 951 €
  3. 14 : tržby 477 964 €, výsledok hospodárenia -66 108 €
  4. 15 : tržby 578 725 €, výsledok hospodárenia -51 813 €
  5. 16 : tržby 517 713 €, výsledok hospodárenia -4 524 €
  6. 17 : tržby 623 049 €, výsledok hospodárenia -77 827 €
  7. 18 : tržby 902 912 €, výsledok hospodárenia 12 437 €
  8. 19 : tržby 1 084 837 €, výsledok hospodárenia 5 436 €
  9. 20 : tržby 656 719 €, výsledok hospodárenia -38 381 €
  10. 21 : tržby 444 480 €, výsledok hospodárenia -166 367 €
  11. 22 : tržby 68 122 €, výsledok hospodárenia -60 608 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

MyCoffee Retail, s. r. o., v konkurze (IČO 46550968), sídlo Bratislava - mestská časť Nové Mesto, je v registri zapísaná od 22. 2. 2012 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 1. 11. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2022.

Prejsť na časť profilu 11

Zamestnanci MyCoffee Retail, s. r. o., v konkurze

osobné náklady v roku 2022 boli 14 918 €.

Náklady: výkaz ziskov a strát 2022 (Úč POD) v Registri účtovných závierok, zber 3. 10. 2026.

Konateľ MyCoffee Retail, s. r. o., v konkurze

Podľa Registra právnických osôb koná za MyCoffee Retail, s. r. o., v konkurze 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Branislav Rovňákkonateľ

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 1. 11. 2026.

Spoločníci MyCoffee Retail, s. r. o., v konkurze

V registri sú zapísaní 2 spoločníci.

Podiely spoločníkov na vkladoch MyCoffee Retail, s. r. o., v konkurze
Podiely spoločníkov na vkladoch MyCoffee Retail, s. r. o., v konkurze DELOIS III s. r. o. 100,0 %. Spolu 5 000 €. DELOIS III s. r. o.: 5 000 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • DELOIS III s. r. o.100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
DELOIS III s. r. o.od 27. 6. 2012 5 000 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Kto firmu skutočne vlastní a kde nájsť konečného užívateľa výhod ›

Tržby, zisk a majetok MyCoffee Retail, s. r. o., v konkurze

Za rok 2022 má MyCoffee Retail, s. r. o., v konkurze v závierke tržby 68 122 €, o 84,7 % menej než v roku 2021, a výsledok hospodárenia −60 608 €. Závierky máme za 11 rokov (2012 až 2022), najvyššie tržby sú z roku 2019: 1 084 837 €.

Tržby 202268 tis. €▼ −84,7 % medziročne
Výsledok hospodárenia 2022−61 tis. €strata
Majetok (aktíva) 202226 tis. €
Vlastné imanie 2022−254 tis. €
Záväzky 2022280 tis. €1 086,4 % majetku
Pridaná hodnota 2022−86 tis. €
Zisková marža 2022−89,0 %medián odvetvia +1,3 %
Súčet výsledkov za 11 rokov−536 tis. €2012 až 2022

Výkaz ziskov a strát MyCoffee Retail, s. r. o., v konkurze

Súvaha MyCoffee Retail, s. r. o., v konkurze

Všetky čísla zo závierok MyCoffee Retail, s. r. o., v konkurze (11 rokov)
Čísla zo závierok MyCoffee Retail, s. r. o., v konkurze po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
202268 122 €−60 608 €25 793 €−254 420 €280 213 €−86 065 €−89,0 %
2021444 480 €−166 367 €127 570 €−193 812 €294 629 €−92 379 €−37,4 %
2020656 719 €−38 381 €230 367 €−27 445 €221 331 €109 360 €−5,8 %
20191 084 837 €5 436 €289 572 €10 936 €232 427 €258 575 €+0,5 %
2018902 912 €12 437 €179 627 €−64 914 €243 581 €208 209 €+1,4 %
2017623 049 €−77 827 €156 421 €−77 351 €233 772 €87 144 €−12,5 %
2016517 713 €−4 524 €136 073 €476 €135 597 €26 406 €−0,9 %
2015578 725 €−51 813 €90 324 €−202 187 €292 511 €56 845 €−9,0 %
2014477 964 €−66 108 €68 489 €−149 414 €217 903 €26 270 €−13,8 %
2013373 606 €−35 951 €35 106 €−83 307 €118 413 €28 958 €−9,6 %
2012227 237 €−52 356 €49 539 €−47 356 €96 895 €−2 548 €−23,0 %
Odkiaľ sú tržby a zisk a kedy pribudne závierka za ďalší rok ›

Riziko: zaplatí MyCoffee Retail, s. r. o., v konkurze?

MyCoffee Retail, s. r. o., v konkurze a verejné zmluvy

V Centrálnom registri zmlúv sú 2 zmluvy s dodávateľom MyCoffee Retail, s. r. o., v konkurze z roku 2020.

Zmluvy so štátom2Centrálny register zmlúv
Prvá zmluva202013. 5. 2020

História firmy MyCoffee Retail, s. r. o., v konkurze

Dátum vzniku MyCoffee Retail, s. r. o., v konkurze je 22. 2. 2012, teda pred 14 rokmi. Skoršie obchodné meno: MyCoffee Retail, s. r. o.. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 13 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/79453/B
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 227 237 € · majetok 49 539 €
  3. Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava. Firma vznikla 22. 2. 2012.
  4. Nový štatutár: Branislav RovňákKonateľ
  5. Nový spoločník: DELOIS III s. r. o.Spoločník v.o.s. / s.r.o.
  6. Nový zápis v registri: Mgr. Filip OsvaldSprávca konkurznej podstaty
  7. Zmena obchodného menaPredtým MyCoffee Retail, s. r. o., odvtedy MyCoffee Retail, s. r. o., v konkurze.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti MyCoffee Retail, s. r. o., v konkurze

  • poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu
  • spracovanie a úprava čaju a kávy,
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod),
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu,
  • reklamné a marketingové služby,
  • prieskum trhu a verejnej mienky
  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
  • prenájom hnuteľných vecí
  • administratívne služby
  • počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
  • skladovanie a pomocné činnosti v doprave
  • poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiach
  • vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti
  • organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 1. 11. 2026.

MyCoffee Retail, s. r. o., v konkurze v odvetví maloobchod

MyCoffee Retail, s. r. o., v konkurze je v registri v odvetví Maloobchod (SK NACE 47), činnosť ostatný nešpecializovaný maloobchod. Medián tržieb odvetvia za rok 2022 je 101 074 € (17 962 závierok), MyCoffee Retail, s. r. o., v konkurze má 68 122 €, čo je 67 % mediánu. V okrese Bratislava III je v tomto odvetví 3 825 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je MyCoffee Retail, s. r. o., v konkurze 723. z 1 207.

V odvetví v okrese Bratislava III3 825aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou17 962Slovensko, rok 2022
Medián tržieb odvetvia101 tis. €rok 2022
Medián ziskovej marže+1,3 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb MyCoffee Retail, s. r. o., v konkurze, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Veľkoobchod a maloobchod, oprava vozidiel v okrese Bratislava III ›

Sídlo MyCoffee Retail, s. r. o., v konkurze: Bratislava - Nové Mesto

MyCoffee Retail, s. r. o., v konkurze sídli na adrese Račianska 66, 831 02 Bratislava - mestská časť Nové Mesto, okres Bratislava III. V obci Bratislava - Nové Mesto je 24 637 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 47 361. Na tej istej adrese je zapísaných 78 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Bratislava - Nové Mesto24 637aktívnych
Subjektov v okrese Bratislava III47 361aktívnych
V tom istom odvetví3 825okres Bratislava III
Na tej istej adrese78aktívnych subjektov

Bratislava - Nové Mesto: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava III ›Adresár firiem v okrese Bratislava III ›

MyCoffee Retail, s. r. o., v konkurze: IČO, sídlo a základné údaje

MyCoffee Retail, s. r. o., v konkurze (IČO 46550968) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Nové Mesto, okres Bratislava III. Dátum vzniku je 22. 2. 2012, na trhu je 14 rokov a štatutárom je Branislav Rovňák. Za rok 2022 sú v závierke tržby 68 122 € a výsledok hospodárenia −60 608 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 1. 11. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieOstatný nešpecializovaný maloobchod (SK NACE 4712)
Základné imanie5 000 €
Vznik22. 2. 2012
Skoršie názvyMyCoffee Retail, s. r. o.
ObecBratislava - Nové Mesto
OkresOkres Bratislava III
Účtovných závierok v registri10

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.

V odvetví maloobchod (SK NACE 47) MyCoffee Retail, s. r. o., v konkurze má nižšie tržby než typická firma: za rok 2022 mala 68 122 €, typická firma odvetvia 101 074 € (medián z 17 962 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 6. 11. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Bratislava III ›Maloobchod: tržby a mzdy ›Maloobchod v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava III ›

Súvisiace firmy

Rovnaký konateľ alebo spoločník

MyCoffee, s. r. o.MyCoffee Retail 5, s. r. o.MyCoffee Retail 6, s. r. o.MyCoffee Retail 2,s.r.o.MyCoffee Retail 4, s. r. o.

Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Nové Mesto

Kaufland Slovenská republika v.o.s.GGT a. s.Porsche Slovakia, spol. s r.o.ORLEN Unipetrol Slovakia s. r. o.MH Teplárenský holding, a.s.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Nové Mesto ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 47.99) v okrese Bratislava III

BOMET SLOVAKIA, s.r.o.Vitalities s.r.o.VERY GOODIES SK s. r. o.Rofisto, s. r. o.KUKA Robotics Slovakia s.r.o.

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.skDatahorses, kybernetická bezpečnosť