Harmonik s. r. o.
Trnava · Prevádzkovanie kultúrnych zariadení a lokalít
43 440 €tržby 2025 ▲ 559 %+2 075 €zisk 2025aktívna 2 roky
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 1. 11. 2026 Čo prezradí IČO a ako ho overiť ›
Tržby a zisk rok po roku
- 23 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 0 €
- 24 : tržby 6 588 €, výsledok hospodárenia 148 €
- 25 : tržby 43 440 €, výsledok hospodárenia 2 075 €
Harmonik s. r. o. (IČO 55840604) mala v roku 2025 tržby 43 440 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 10
Konateľ Harmonik
Podľa Registra právnických osôb koná za Harmonik 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 1. 11. 2026.
Spoločník Harmonik
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Priska Tarkošová100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Priska Tarkošováod 30. 5. 2026 | 5 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok Harmonik
Za rok 2025 má Harmonik v závierke tržby 43 440 €, o 559,4 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +2 075 €. Závierky máme za 3 roky (2023 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2025: 43 440 €.
Výkaz ziskov a strát Harmonik
Najvyššie tržby: rok 2025, 43 440 €. Najnižšie: rok 2024, 6 588 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 43 440 € |
| 2024 | 6 588 € |
| 2023 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 2 rokoch, strata v 0 rokoch z 3 roky. Súčet za celé obdobie: 2 223 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 2 075 € |
| 2024 | 148 € |
| 2023 | 0 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- Harmonik
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +4,8 %, medián odvetvia +7,3 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | Harmonik | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +4,8 % | +7,3 % |
| 2024 | +2,2 % | +5,4 % |
| 2023 | — | +3,1 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha Harmonik
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 10 863 €, vlastné imanie 7 223 € a záväzky 3 640 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 10 863 € | 7 223 € | 3 640 € |
| 2024 | 8 588 € | 5 148 € | 3 440 € |
| 2023 | 5 000 € | 5 000 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok Harmonik (3 roky)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 43 440 € | 2 075 € | 10 863 € | 7 223 € | 3 640 € | 2 540 € | +4,8 % |
| 2024 | 6 588 € | 148 € | 8 588 € | 5 148 € | 3 440 € | 488 € | +2,2 % |
| 2023 | — | 0 € | 5 000 € | 5 000 € | — | — | — |
Riziko: zaplatí Harmonik?
Peniaze od štátu: Harmonik
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy Harmonik
Dátum vzniku Harmonik je 7. 11. 2023, teda pred 2 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2023. Na časovej osi je spolu 8 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/63479/T
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2023majetok 5 000 €
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 3, posledné tržby 43 440 €.
- Nový štatutár: Priska TarkošováKonateľ
- Nový spoločník: Priska TarkošováSpoločník v.o.s. / s.r.o.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti Harmonik
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Sprostredkovateľské činnosti v oblasti obchodu, služieb a výroby
- Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
- Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla
- Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
- Skladové, pomocné a prepravné služby v doprave
- Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností
- Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu, prevádzkovanie výdajne stravy
- Vydavateľská činnosť, polygrafická výroba a knihárske práce
- Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
- Služby v oblasti administratívnej správy a služby organizačno-hospodárskej povahy
- Vedenie účtovníctva
- Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
- Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- Inžinierske činnosti, technické testovanie a analýzy
- Výskum a vývoj v oblasti prírodných, technických, spoločenských a humanitných vied
- Reklamné, marketingové, fotografické a informačné služby, prieskum trhu a verejnej mienky
- Prenájom, úschova a požičiavanie hnuteľných vecí
- Čistiace a upratovacie služby
- Mimoškolská vzdelávacia činnosť
- Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských, zábavných, športových zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu
- Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí
- Inštalácia elektrických rozvodov a zariadení na bezpečné napätie
- Montáž, rekonštrukcia, údržba nevyhradených technických zariadení
- Poskytovanie služieb osobného charakteru
- Poľnohospodárstvo a lesníctvo včítane predaja nespracovaných poľnohospodárskych a lesných výrobkov za účelom spracovania alebo ďalšieho predaja
- Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve
- Prípravné práce k realizácii stavby
- Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
- Výroba ostatných nekovových minerálnych výrobkov
- Výroba a hutnícke spracovanie kovov, výroba a opracovanie jednoduchých kovových výrobkov
- Výroba strojov a zariadení pre všeobecné účely
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 1. 11. 2026.
Harmonik v odvetví umelecké a zábavné činnosti
Harmonik je v registri v odvetví Umelecké a zábavné činnosti (SK NACE 90), činnosť prevádzkovanie kultúrnych zariadení a lokalít. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 34 441 € (1 791 závierok), Harmonik má 43 440 €, čo je 1,3-násobok mediánu. V okrese Trnava je v tomto odvetví 152 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Harmonik 16. z 50.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 12 089 €, polovica do 34 441 €, tri štvrtiny do 68 094 €; 10 % firiem má viac než 202 630 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 3 874 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 12 089 € |
| medián | 34 441 € |
| horný kvartil | 68 094 € |
| 10 % firiem má viac než | 202 630 € |
| Harmonik | 43 440 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 3. 11. 2026; mierka je logaritmická.
- Harmonik
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby Harmonik s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | Harmonik | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 43 440 € | 34 441 € |
| 2024 | 6 588 € | 31 004 € |
| 2023 | — | 31 000 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| Harmonik | 43 440 € |
|---|---|
| medián okresu Trnava | 25 991 € |
| medián kraja | 27 362 € |
| medián Slovenska | 34 441 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- Kultúrne centrum Bojnice, príspevková organizácia mestaBojnice · tržby 103 310 € (2013)
- riverstone s.r.o.Zavar · tržby 102 873 € (2025)
- Mestské kultúrne strediskoNové Mesto nad Váhom · tržby 101 429 € (2013)
- Kadental s. r. o.Turie · tržby 100 740 € (2025)
- ExpoAl s. r. o.Bratislava - mestská časť Rača · tržby 100 486 € (2025)
- MTR Solutions s. r. o.Hájske · tržby 99 971 € (2025)
- Mel office s. r. o.Nitra · tržby 99 913 € (2025)
- TOMAX, s. r. o.Vozokany · tržby 99 894 € (2025)
- Ured s. r. o.Banská Bystrica · tržby 99 446 € (2024)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Harmonik, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo Harmonik: Trnava
Harmonik sídli na adrese Ulica Vladimíra Clementisa 6449/19, 917 01 Trnava, okres Trnava. V obci Trnava je 16 102 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 27 703. Na tej istej adrese je zapísaných 5 aktívnych subjektov.
Trnava: obyvatelia a dáta ›Okres Trnava ›Adresár firiem v okrese Trnava ›
Harmonik: IČO, sídlo a základné údaje
Harmonik s. r. o. (IČO 55840604) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Trnava, okres Trnava. Dátum vzniku je 7. 11. 2023, na trhu je 2 roky a štatutárom je Priska Tarkošová. Za rok 2025 sú v závierke tržby 43 440 € a výsledok hospodárenia +2 075 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 1. 11. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Prevádzkovanie kultúrnych zariadení a lokalít (SK NACE 9031) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 7. 11. 2023 |
| Obec | Trnava |
| Okres | Okres Trnava |
| Účtovných závierok v registri | 3 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví umelecké a zábavné činnosti (SK NACE 90) Harmonik s. r. o. má vyššie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 43 440 €, typická firma odvetvia 34 441 € (medián z 1 791 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 3. 11. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Trnava ›Umelecké a zábavné činnosti: tržby a mzdy ›Umelecké a zábavné činnosti v Trnavskom kraji ›Mzdy v okrese Trnava ›
Súvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
Najväčšie firmy v obci Trnava
PCA Slovakia, s.r.o.ZF Slovakia, a.s.INTERAGROS, a. s.BOGE Elastmetall Slovakia, a.s.Agropodnik a. s. TrnavaVšetky firmy v obci Trnava ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 90.04) v okrese Trnava
Game support s.r.o.Maragal, družstvoBar CAVERN s.r.o.Nefertem s.r.o.FinPlay, s. r. o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.