Štatistiky Kompletné dáta o firme

LAWIZ s. r. o.

Štúrovo · Prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností

Fakturačné údaje

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 3. 11. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 1. 11. 2026 Čo prezradí IČO a ako ho overiť ›

Tržby a zisk

LAWIZ s. r. o.: závierky v registri má, ale bez riadku s tržbami.

na trhu3 roky
zmluvy so štátom0

LAWIZ s. r. o. (IČO 55825656), sídlo Štúrovo, je v registri zapísaná od 18. 10. 2023 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 1. 11. 2026).

Prejsť na časť profilu 10

Konateľ LAWIZ

Podľa Registra právnických osôb koná za LAWIZ 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 1. 11. 2026.

Spoločníci LAWIZ

V registri sú zapísaní 2 spoločníci.

Podiely spoločníkov na vkladoch LAWIZ
Podiely spoločníkov na vkladoch LAWIZ JUDr. Debora Kianeková 50,0 %, Tímea Kianeková 50,0 %. Spolu 5 000 €. JUDr. Debora Kianeková: 2 500 €, 50,0 %Tímea Kianeková: 2 500 €, 50,0 %50,0 % najväčší podiel
  • JUDr. Debora Kianeková50,0 %
  • Tímea Kianeková50,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
JUDr. Debora Kianekováod 25. 7. 2026 2 500 €50,0 %
Tímea Kianekováod 18. 10. 2023 2 500 €50,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Kto firmu skutočne vlastní a kde nájsť konečného užívateľa výhod ›

Tržby, zisk a majetok LAWIZ

Závierky máme za 3 roky (2023 až 2025), riadok s tržbami v nich nie je vyplnený.

Majetok (aktíva) 20254 146 €
Vlastné imanie 20253 806 €
Záväzky 2025340 €8,2 % majetku
Súčet výsledkov za 3 roky−1 194 €2023 až 2025

Výkaz ziskov a strát LAWIZ

Súvaha LAWIZ

Všetky čísla zo závierok LAWIZ (3 roky)
Čísla zo závierok LAWIZ po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
2025—−354 €4 146 €3 806 €340 €——
2024—−340 €4 500 €4 160 €340 €——
2023—−500 €4 500 €4 500 €—−500 €—
Odkiaľ sú tržby a zisk a kedy pribudne závierka za ďalší rok ›

Riziko: zaplatí LAWIZ?

Peniaze od štátu: LAWIZ

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy LAWIZ

Dátum vzniku LAWIZ je 18. 10. 2023, teda pred 3 rokmi. Skoršie obchodné meno: LAWIZ, s.r.o.. Závierky v registri máme od roku 2023.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/61593/N
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2023majetok 4 500 €
  3. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 3.
  4. Zmena obchodného menaPredtým LAWIZ, s.r.o., odvtedy LAWIZ s. r. o.
  5. Nový spoločník: JUDr. Debora KianekováSpoločník v.o.s. / s.r.o.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti LAWIZ

  • - prenájom nehnuteľností, bytových a nebytových priestorov bez poskytovania iných než základných služieb spojených s prenájmom
  • Výskum a vývoj v oblasti prírodných, technických, spoločenských a humanitných vied
  • Reklamné, marketingové, fotografické a informačné služby, prieskum trhu a verejnej mienky
  • Služby v oblasti administratívnej správy a služby organizačno-hospodárskej povahy
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Faktoring a forfaiting
  • Vedenie účtovníctva
  • Čistiace a upratovacie služby
  • Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výroby
  • Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu, prevádzkovanie výdajne stravy
  • Prenájom, úschova a požičiavanie hnuteľných vecí

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 1. 11. 2026.

LAWIZ v odvetví činnosti v oblasti nehnuteľností

LAWIZ je v registri v odvetví Činnosti v oblasti nehnuteľností (SK NACE 68), činnosť prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností. V okrese Nové Zámky je v tomto odvetví 497 aktívnych subjektov.

V odvetví v okrese Nové Zámky497aktívnych subjektov

Činnosti v oblasti nehnuteľností v okrese Nové Zámky ›

Sídlo LAWIZ: Štúrovo

LAWIZ sídli na adrese Jesenského 96/72, 943 01 Štúrovo, okres Nové Zámky. V obci Štúrovo je 4 215 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 22 156. Na tej istej adrese je zapísaných 7 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Štúrovo4 215aktívnych
Subjektov v okrese Nové Zámky22 156aktívnych
V tom istom odvetví497okres Nové Zámky
Na tej istej adrese7aktívnych subjektov

Štúrovo: obyvatelia a dáta ›Okres Nové Zámky ›Adresár firiem v okrese Nové Zámky ›

LAWIZ: IČO, sídlo a základné údaje

LAWIZ s. r. o. (IČO 55825656) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Štúrovo, okres Nové Zámky. Dátum vzniku je 18. 10. 2023, na trhu je 3 roky a štatutárom je Tímea Kianeková.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 1. 11. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetviePrenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností (SK NACE 6820)
Základné imanie5 000 €
Vznik18. 10. 2023
Skoršie názvyLAWIZ, s.r.o.
ObecŠtúrovo
OkresOkres Nové Zámky
Účtovných závierok v registri3

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

Súvisiace firmy

Rovnaký konateľ alebo spoločník

KiFEM s.r.o.HUMEEN

Najväčšie firmy v obci Štúrovo

Smurfit Westrock Slovakia, a. s.Monarflex s.r.o.Jet Stream Sales s.r.o.SPEED LINE, s.r.o.SKC foundry s. r. o.Všetky firmy v obci Štúrovo ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 68.20) v okrese Nové Zámky

AMAZON s.r.o.Obchodné centrum ZORA, spol. s r.o.Industrial park Štúrovo, s. r. o.CHITA INVESTMENT s.r.o.Kovács Company s.r.o.

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.skDatahorses, kybernetická bezpečnosť