Štatistiky Kompletné dáta o firme

IRESOFT SK s. r. o.

Bratislava - Staré Mesto · Výroba počítačov a periférnych zariadení

1 277 747 €tržby 2025 ▲ 14 %−189 950 €strata 2025

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 3. 11. 2026 Čo prezradí IČO a ako ho overiť ›

Tržby a zisk rok po roku

1 277 747 €tržby 2025 ▲ 14 %
−189 950 €strata 2025
  1. 23 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -49 €
  2. 24 : tržby 1 119 890 €, výsledok hospodárenia -209 648 €
  3. 25 : tržby 1 277 747 €, výsledok hospodárenia -189 950 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

IRESOFT SK s. r. o. (IČO 55806538) mala v roku 2025 tržby 1 277 747 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 11

Zamestnanci IRESOFT SK

V roku 2025 mala IRESOFT SK priemerne 1 zamestnanca, osobné náklady v tom roku boli 60 721 €.

Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč POD) v Registri účtovných závierok, zber 28. 9. 2026.

Konateľ IRESOFT SK

Podľa Registra právnických osôb koná za IRESOFT SK 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 3. 11. 2026.

Spoločník IRESOFT SK

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch IRESOFT SK
Podiely spoločníkov na vkladoch IRESOFT SK IRESOFT s.r.o. 100,0 %. Spolu 5 000 €. IRESOFT s.r.o.: 5 000 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • IRESOFT s.r.o.100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
IRESOFT s.r.o.od 19. 10. 2023 5 000 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Kto firmu skutočne vlastní a kde nájsť konečného užívateľa výhod ›

Tržby, zisk a majetok IRESOFT SK

Za rok 2025 má IRESOFT SK v závierke tržby 1 277 747 €, o 14,1 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia −189 950 €. Závierky máme za 3 roky (2023 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2025: 1 277 747 €.

Tržby 20251,28 mil. €▲ +14,1 % medziročne
Výsledok hospodárenia 2025−190 tis. €strata
Majetok (aktíva) 20251,00 mil. €
Vlastné imanie 2025839 tis. €
Záväzky 2025115 tis. €11,5 % majetku
Pridaná hodnota 2025140 tis. €
Zisková marža 2025−14,9 %medián odvetvia +8,4 %
Súčet výsledkov za 3 roky−400 tis. €2023 až 2025

Výkaz ziskov a strát IRESOFT SK

Súvaha IRESOFT SK

Všetky čísla zo závierok IRESOFT SK (3 roky)
Čísla zo závierok IRESOFT SK po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
20251 277 747 €−189 950 €1 000 897 €839 214 €115 424 €140 469 €−14,9 %
20241 119 890 €−209 648 €1 204 907 €1 029 163 €134 580 €126 981 €−18,7 %
2023—−49 €4 951 €4 951 €—−49 €—
Odkiaľ sú tržby a zisk a kedy pribudne závierka za ďalší rok ›

Riziko: zaplatí IRESOFT SK?

IRESOFT SK a verejné zmluvy

V Centrálnom registri zmlúv je 184 zmlúv s dodávateľom IRESOFT SK v objeme 319 172 € z rokov 2024 až 2026. Najväčší objem je s odberateľom Domov pre seniorov: 38 362 € v 5 zmluvách.

Zmluvy so štátom184Centrálny register zmlúv
Objem zmlúv319 tis. €spolu za všetky roky
Prvá zmluva202420. 1. 2024

História firmy IRESOFT SK

Dátum vzniku IRESOFT SK je 19. 10. 2023, teda pred 3 rokmi. Skoršie obchodné meno: IRESOFT SK, s. r. o.. Závierky v registri máme od roku 2023.

  1. Prvú verejnú zmluvu uzavrela do roka od vznikuObjednávateľ Zariadenie sociálnych služieb Pod vinicami. Firma vznikla 19. 10. 2023.
  2. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/173179/B
  3. Zmena obchodného menaPredtým IRESOFT SK, s. r. o., odvtedy IRESOFT SK s. r. o.
  4. Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2122094832
  5. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2023majetok 4 951 €
  6. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 3, posledné tržby 1 277 747 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti IRESOFT SK

  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
  • Výroba počítačových, elektronických, optických výrobkov a elektrických zariadení a súčiastok
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výroby
  • Reklamné, marketingové, fotografické a informačné služby, prieskum trhu a verejnej mienky
  • Mimoškolská vzdelávacia činnosť
  • Vydavateľská činnosť, polygrafická výroba a knihárske práce
  • Služby v oblasti administratívnej správy a služby organizačno-hospodárskej povahy
  • Prenájom hnuteľných vecí

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 3. 11. 2026.

IRESOFT SK v odvetví výroba počítačových a elektronických výrobkov

IRESOFT SK je v registri v odvetví Výroba počítačových a elektronických výrobkov (SK NACE 26), činnosť výroba počítačov a periférnych zariadení. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 58 853 € (1 394 závierok), IRESOFT SK má 1 277 747 €, čo je 22-násobok mediánu. V okrese Bratislava I je v tomto odvetví 189 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je IRESOFT SK 8. z 88.

V odvetví v okrese Bratislava I189aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou1 394Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia59 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+8,4 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb IRESOFT SK, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Priemyselná výroba v okrese Bratislava I ›

Sídlo IRESOFT SK: Bratislava - Staré Mesto

IRESOFT SK sídli na adrese Sládkovičova 861/2, 811 06 Bratislava - mestská časť Staré mesto, okres Bratislava I. V obci Bratislava - Staré Mesto je 46 012 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 45 823. Na tej istej adrese je zapísaných 12 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Bratislava - Staré Mesto46 012aktívnych
Subjektov v okrese Bratislava I45 823aktívnych
V tom istom odvetví189okres Bratislava I
Na tej istej adrese12aktívnych subjektov

Bratislava - Staré Mesto: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava I ›Adresár firiem v okrese Bratislava I ›

IRESOFT SK: IČO, sídlo a základné údaje

IRESOFT SK s. r. o. (IČO 55806538) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Staré Mesto, okres Bratislava I. Dátum vzniku je 19. 10. 2023, na trhu je 3 roky a štatutárom je Ing. Jiří Halousek. Za rok 2025 sú v závierke tržby 1 277 747 € a výsledok hospodárenia −189 950 €, počet zamestnancov podľa registra je 1.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 3. 11. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieVýroba počítačov a periférnych zariadení (SK NACE 2620)
Základné imanie5 000 €
Vznik19. 10. 2023
Skoršie názvyIRESOFT SK, s. r. o.
ObecBratislava - Staré Mesto
OkresOkres Bratislava I
Účtovných závierok v registri3

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví výroba počítačových a elektronických výrobkov (SK NACE 26) IRESOFT SK s. r. o. patrí tržbami medzi 10 % najväčších firiem: za rok 2025 mala 1 277 747 €, typická firma odvetvia 58 853 €, čo je 22-násobok mediánu (medián z 1 394 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 5. 11. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Bratislava I ›Výroba počítačových a elektronických výrobkov: tržby a mzdy ›Výroba počítačových a elektronických výrobkov v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava I ›

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Staré Mesto

Energetika Slovensko, a. s.Železnice Slovenskej republikyZápadoslovenská distribučná, a.s.Rascon Europe central s. r. o.Torreol, s. r. o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Staré Mesto ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 26.20) v okrese Bratislava I

HCL Technologies Slovakia s. r. o.Ultrafast Systems, s. r. o.MicroSK, a.s.LOM s.r.o.AXIS servis s. r. o.

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.skDatahorses, kybernetická bezpečnosť