Apartments Koliba + s. r. o.
Bratislava - Nové Mesto · Činnosti súvisiace s krajinnou úpravou
115 187 €tržby 2025 ▲ 4 %+1 265 €zisk 2025aktívna 3 roky
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 2. 11. 2026 Čo prezradí IČO a ako ho overiť ›
Tržby a zisk rok po roku
- 23 : tržby 7 909 €, výsledok hospodárenia 93 €
- 24 : tržby 110 357 €, výsledok hospodárenia 3 590 €
- 25 : tržby 115 187 €, výsledok hospodárenia 1 265 €
Apartments Koliba + s. r. o. (IČO 55738885) mala v roku 2025 tržby 115 187 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 11
Zamestnanci Apartments Koliba +
V roku 2025 mala Apartments Koliba + priemerne 0 zamestnancov.
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2025 (PDF).
Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026.
Konateľ Apartments Koliba +
Podľa Registra právnických osôb koná za Apartments Koliba + 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 2. 11. 2026.
Spoločník Apartments Koliba +
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Ing. Dušan Sirotka100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Ing. Dušan Sirotkaod 18. 10. 2023 | 5 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok Apartments Koliba +
Za rok 2025 má Apartments Koliba + v závierke tržby 115 187 €, o 4,4 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +1 265 €. Závierky máme za 3 roky (2023 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2025: 115 187 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 960 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát Apartments Koliba +
Najvyššie tržby: rok 2025, 115 187 €. Najnižšie: rok 2023, 7 909 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 115 187 € |
| 2024 | 110 357 € |
| 2023 | 7 909 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 3 rokoch, strata v 0 rokoch z 3 roky. Súčet za celé obdobie: 4 948 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 1 265 € |
| 2024 | 3 590 € |
| 2023 | 93 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- Apartments Koliba +
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +1,1 %, medián odvetvia +6,7 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | Apartments Koliba + | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +1,1 % | +6,7 % |
| 2024 | +3,3 % | +4,4 % |
| 2023 | +1,2 % | +2,8 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha Apartments Koliba +
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 236 908 €, vlastné imanie 9 948 € a záväzky 226 960 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 236 908 € | 9 948 € | 226 960 € |
| 2024 | 123 193 € | 8 683 € | 114 510 € |
| 2023 | 13 239 € | 5 093 € | 8 146 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok Apartments Koliba + (3 roky)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 115 187 € | 1 265 € | 236 908 € | 9 948 € | 226 960 € | 2 435 € | +1,1 % |
| 2024 | 110 357 € | 3 590 € | 123 193 € | 8 683 € | 114 510 € | 4 507 € | +3,3 % |
| 2023 | 7 909 € | 93 € | 13 239 € | 5 093 € | 8 146 € | 109 € | +1,2 % |
Riziko: zaplatí Apartments Koliba +?
Peniaze od štátu: Apartments Koliba +
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy Apartments Koliba +
Dátum vzniku Apartments Koliba + je 13. 9. 2023, teda pred 3 rokmi. Skoršie obchodné meno: MKLK 93 s. r. o.. Závierky v registri máme od roku 2023.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/173509/B
- Zmena obchodného menaPredtým MKLK 93 s. r. o., odvtedy Apartments Koliba + s. r. o.
- Nový spoločník: Ing. Dušan SirotkaSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2023tržby 7 909 € · majetok 13 239 €
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2122068487
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 3, posledné tržby 115 187 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti Apartments Koliba +
- Poskytovanie služieb pre poľnohospodárstvo, záhradníctvo, rybárstvo, lesníctvo a poľovníctvo
- Výroba potravinárskych a škrobových výrobkov
- Opracovanie drevnej hmoty, výroba komponentov z dreva a výroba jednoduchých výrobkov z dreva, korku, slamy
- Výroba a hutnícke spracovanie kovov, výroba a opracovanie jednoduchých kovových výrobkov
- Výroba počítačových, elektronických, optických výrobkov a elektrických zariadení a súčiastok
- Výroba strojov a zariadení pre všeobecné účely
- Diagnostika kanalizačných potrubí a čistenie kanalizačných systémov
- Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
- Prípravné práce k realizácii stavby
- Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
- Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výroby
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
- Skladové, pomocné a prepravné služby v doprave
- Ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžok
- Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností
- Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu, prevádzkovanie výdajne stravy
- Vydavateľská činnosť, polygrafická výroba a knihárske práce
- Služby súvisiace s produkciou filmov, videozáznamov a zvukových nahrávok
- Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
- Služby v oblasti administratívnej správy a služby organizačno-hospodárskej povahy
- Verejné obstarávanie
- Vedenie účtovníctva
- Finančný lízing
- Faktoring a forfaiting
- Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
- Správa a údržba bytového a nebytového fondu v rozsahu voľných živností
- Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- Inžinierske činnosti, technické testovanie a analýzy
- Výskum a vývoj v oblasti prírodných, technických, spoločenských a humanitných vied
- Reklamné, marketingové, fotografické a informačné služby, prieskum trhu a verejnej mienky
- Prenájom, úschova a požičiavanie hnuteľných vecí
- Čistiace a upratovacie služby
- Prevádzkovanie čistiarne a práčovne
- Mimoškolská vzdelávacia činnosť
- Prevádzkovanie jaslí
- Poskytovanie sociálnych služieb
- Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských, zábavných, športových zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu
- Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí
- Oprava osobných potrieb a potrieb pre domácnosť
- Služby súvisiace so skrášľovaním tela
- Poskytovanie služieb osobného charakteru
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 2. 11. 2026.
Apartments Koliba + v odvetví služby pre budovy a úprava krajiny
Apartments Koliba + je v registri v odvetví Služby pre budovy a úprava krajiny (SK NACE 81), činnosť činnosti súvisiace s krajinnou úpravou. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 46 438 € (4 581 závierok), Apartments Koliba + má 115 187 €, čo je 2,5-násobok mediánu. V okrese Bratislava III je v tomto odvetví 1 593 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Apartments Koliba + 86. z 299.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 19 598 €, polovica do 46 438 €, tri štvrtiny do 122 574 €; 10 % firiem má viac než 387 998 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 5 662 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 19 598 € |
| medián | 46 438 € |
| horný kvartil | 122 574 € |
| 10 % firiem má viac než | 387 998 € |
| Apartments Koliba + | 115 187 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 7. 11. 2026; mierka je logaritmická.
- Apartments Koliba +
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby Apartments Koliba + s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | Apartments Koliba + | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 115 187 € | 46 438 € |
| 2024 | 110 357 € | 43 149 € |
| 2023 | 7 909 € | 41 934 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| Apartments Koliba + | 115 187 € |
|---|---|
| medián okresu Bratislava III | 48 620 € |
| medián kraja | 44 501 € |
| medián Slovenska | 46 438 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- BEGORA s.r.o.Bratislava - mestská časť Dúbravka · tržby 275 800 € (2024)
- ALTER Eco s.r.o.Dvory nad Žitavou · tržby 275 559 € (2025)
- KOSIT SERVICES s. r. o.Košice - mestská časť Juh · tržby 274 636 € (2025)
- D - centrum s.r.o.Nové Mesto nad Váhom · tržby 274 407 € (2025)
- DeVro, s. r. o.Vavrečka · tržby 274 244 € (2025)
- Lolium, s.r.o.Vernár · tržby 273 652 € (2025)
- Boma plus spol. s r.o.Bratislava - mestská časť Devínska Nová Ves · tržby 273 587 € (2025)
- MadNet Plus, s.r.o.Veľký Meder · tržby 273 312 € (2025)
- cleaning services plus s. r. o. v likvidáciiBratislava - mestská časť Ružinov · tržby 273 120 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Apartments Koliba +, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo Apartments Koliba +: Bratislava - Nové Mesto
Apartments Koliba + sídli na adrese Jeséniova 2311/33, 831 01 Bratislava - mestská časť Nové Mesto, okres Bratislava III. V obci Bratislava - Nové Mesto je 24 637 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 47 361. Na tej istej adrese je zapísaných 2 aktívnych subjektov.
Bratislava - Nové Mesto: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava III ›Adresár firiem v okrese Bratislava III ›
Apartments Koliba +: IČO, sídlo a základné údaje
Apartments Koliba + s. r. o. (IČO 55738885) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Nové Mesto, okres Bratislava III. Dátum vzniku je 13. 9. 2023, na trhu je 3 roky a štatutárom je Ing. Dušan Sirotka. Za rok 2025 sú v závierke tržby 115 187 € a výsledok hospodárenia +1 265 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 2. 11. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Činnosti súvisiace s krajinnou úpravou (SK NACE 8130) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 13. 9. 2023 |
| Skoršie názvy | MKLK 93 s. r. o. |
| Obec | Bratislava - Nové Mesto |
| Okres | Okres Bratislava III |
| Vyrubená daň z príjmov | 960 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 3 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví služby pre budovy a úprava krajiny (SK NACE 81) Apartments Koliba + s. r. o. má vyššie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 115 187 €, typická firma odvetvia 46 438 €, čo je 2,5-násobok mediánu (medián z 4 581 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 7. 11. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Bratislava III ›Služby pre budovy a úprava krajiny: tržby a mzdy ›Služby pre budovy a úprava krajiny v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava III ›
Súvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
P.U.R.E., s. r. o.P.U.R.E. ALLIANCE
Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Nové Mesto
Kaufland Slovenská republika v.o.s.GGT a. s.Porsche Slovakia, spol. s r.o.ORLEN Unipetrol Slovakia s. r. o.MH Teplárenský holding, a.s.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Nové Mesto ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 81.30) v okrese Bratislava III
SOUFFLET Agro Slovakia j.s.a.Mondenaur s.r.o.CORRECT DIRECTION s. r. o.Milllab s. r. o.TMB Clean s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.