ROOF Servis s. r. o.
Žiar nad Hronom · Inštalácia kanalizačných, výhrevných a klimatizačných zariadení
389 479 €tržby 2025 ▲ 877 %−1 468 €strata 2025aktívna 3 roky
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 7. 11. 2026 Čo prezradí IČO a ako ho overiť ›
Tržby a zisk rok po roku
- 23 : tržby 33 354 €, výsledok hospodárenia 4 799 €
- 24 : tržby 39 880 €, výsledok hospodárenia 24 764 €
- 25 : tržby 389 479 €, výsledok hospodárenia -1 468 €
Daň z príjmov
1 920 € za 2025Splatná daň z výkazu ziskov a strát (účty 591, 595) · Register účtovných závierok
ROOF Servis s. r. o. (IČO 55726356) mala v roku 2025 tržby 389 479 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 11
Zamestnanci ROOF Servis
V roku 2025 mala ROOF Servis priemerne 0 zamestnancov.
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2025 (PDF).
Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026.
Konatelia ROOF Servis
Podľa Registra právnických osôb konajú za ROOF Servis 2 konatelia. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 7. 11. 2026.
Spoločníci ROOF Servis
V registri sú zapísaní 2 spoločníci.
- Mgr. Juraj Makový50,0 %
- Michal Marek50,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Mgr. Juraj Makovýod 7. 9. 2023 | 2 500 € | 50,0 % |
| Michal Marekod 7. 9. 2023 | 2 500 € | 50,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok ROOF Servis
Za rok 2025 má ROOF Servis v závierke tržby 389 479 €, o 876,6 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia −1 468 €. Závierky máme za 3 roky (2023 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2025: 389 479 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 1 920 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát ROOF Servis
Najvyššie tržby: rok 2025, 389 479 €. Najnižšie: rok 2023, 33 354 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 389 479 € |
| 2024 | 39 880 € |
| 2023 | 33 354 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 2 rokoch, strata v 1 roku z 3 roky. Súčet za celé obdobie: 28 095 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | −1 468 € |
| 2024 | 24 764 € |
| 2023 | 4 799 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- ROOF Servis
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je −0,4 %, medián odvetvia +4,2 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | ROOF Servis | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | −0,4 % | +4,2 % |
| 2024 | +62,1 % | +3,0 % |
| 2023 | +14,4 % | +2,0 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha ROOF Servis
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 93 965 €, vlastné imanie 33 132 € a záväzky 60 833 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 93 965 € | 33 132 € | 60 833 € |
| 2024 | 69 494 € | 34 600 € | 34 894 € |
| 2023 | 15 124 € | 9 799 € | 5 325 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok ROOF Servis (3 roky)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 389 479 € | −1 468 € | 93 965 € | 33 132 € | 60 833 € | 9 947 € | −0,4 % |
| 2024 | 39 880 € | 24 764 € | 69 494 € | 34 600 € | 34 894 € | 31 853 € | +62,1 % |
| 2023 | 33 354 € | 4 799 € | 15 124 € | 9 799 € | 5 325 € | 5 705 € | +14,4 % |
Riziko: zaplatí ROOF Servis?
Peniaze od štátu: ROOF Servis
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy ROOF Servis
Dátum vzniku ROOF Servis je 7. 9. 2023, teda pred 3 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2023.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/47250/S
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2023tržby 33 354 € · majetok 15 124 €
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2122064560
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 3, posledné tržby 389 479 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti ROOF Servis
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výroby
- Služby súvisiace s produkciou filmov, videozáznamov a zvukových nahrávok
- Prípravné práce k realizácii stavby
- Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
- Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
- Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- Reklamné, marketingové, fotografické a informačné služby, prieskum trhu a verejnej mienky
- Prenájom, úschova a požičiavanie hnuteľných vecí
- Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
- Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
- Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
- Čistiace a upratovacie služby
- Práce vo výškach
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 7. 11. 2026.
ROOF Servis v odvetví špecializované stavebné práce
ROOF Servis je v registri v odvetví Špecializované stavebné práce (SK NACE 43), činnosť inštalácia kanalizačných, výhrevných a klimatizačných zariadení. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 72 014 € (14 581 závierok), ROOF Servis má 389 479 €, čo je 5,4-násobok mediánu. V okrese Žiar nad Hronom je v tomto odvetví 777 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je ROOF Servis 18. z 116.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 25 772 €, polovica do 72 014 €, tri štvrtiny do 269 118 €; 10 % firiem má viac než 853 118 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 7 775 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 25 772 € |
| medián | 72 014 € |
| horný kvartil | 269 118 € |
| 10 % firiem má viac než | 853 118 € |
| ROOF Servis | 389 479 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 7. 11. 2026; mierka je logaritmická.
- ROOF Servis
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby ROOF Servis s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | ROOF Servis | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 389 479 € | 72 014 € |
| 2024 | 39 880 € | 79 060 € |
| 2023 | 33 354 € | 84 776 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| ROOF Servis | 389 479 € |
|---|---|
| medián okresu Žiar nad Hronom | 52 868 € |
| medián kraja | 64 999 € |
| medián Slovenska | 72 014 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- Prisma elektro s. r. o.Pezinok · tržby 970 284 € (2025)
- GA-STAV.SLOVAKIA s. r. o.Kendice · tržby 969 964 € (2025)
- PROFIPLYN s.r.o.Brutovce · tržby 968 970 € (2025)
- EU Elite Worker, s. r. o.Štefanov nad Oravou · tržby 968 580 € (2025)
- LIFEstav s.r.o.Bitarová · tržby 967 641 € (2025)
- L - L spol. s r.o.Šoporňa · tržby 965 603 € (2025)
- DM-Elektrik, s. r. o.Žarnovica · tržby 965 433 € (2025)
- Prima Energia s. r. o.Zvolen · tržby 965 307 € (2025)
- Leroto s.r.o.Bratislava - mestská časť Karlova Ves · tržby 965 074 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb ROOF Servis, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo ROOF Servis: Žiar nad Hronom
ROOF Servis sídli na adrese Nám. Matice slovenskej 424/10, 965 01 Žiar nad Hronom, okres Žiar nad Hronom. V obci Žiar nad Hronom je 2 828 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 6 746. Na tej istej adrese je zapísaných 3 aktívnych subjektov.
Žiar nad Hronom: obyvatelia a dáta ›Okres Žiar nad Hronom ›Adresár firiem v okrese Žiar nad Hronom ›
ROOF Servis: IČO, sídlo a základné údaje
ROOF Servis s. r. o. (IČO 55726356) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Žiar nad Hronom, okres Žiar nad Hronom. Dátum vzniku je 7. 9. 2023, na trhu je 3 roky a štatutármi sú Mgr. Juraj Makový a Michal Marek. Za rok 2025 sú v závierke tržby 389 479 € a výsledok hospodárenia −1 468 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 7. 11. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Inštalácia kanalizačných, výhrevných a klimatizačných zariadení (SK NACE 4322) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 7. 9. 2023 |
| Obec | Žiar nad Hronom |
| Okres | Okres Žiar nad Hronom |
| Vyrubená daň z príjmov | 1 920 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 3 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví špecializované stavebné práce (SK NACE 43) ROOF Servis s. r. o. patrí tržbami do štvrtiny najväčších firiem: za rok 2025 mala 389 479 €, typická firma odvetvia 72 014 €, čo je 5,4-násobok mediánu (medián z 14 581 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 7. 11. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Žiar nad Hronom ›Špecializované stavebné práce: tržby a mzdy ›Špecializované stavebné práce v Banskobystrickom kraji ›Mzdy v okrese Žiar nad Hronom ›
Súvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
Najväčšie firmy v obci Žiar nad Hronom
Slovalco, a.s.Hydro Extrusion Slovakia a.s.PHARMACOPOLA s.r.o.TUBAPACK, a.s.Fagor Ederlan Slovensko, a.s.Všetky firmy v obci Žiar nad Hronom ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 43.99) v okrese Žiar nad Hronom
PROFE, s.r.o.Rolvis plus s. r. o.SROM s.r.o.TOREZA, spol. s r. o.B-BRIM, s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.