Kutwise s. r. o.
Bratislava - Staré Mesto · Výroba bytového textilu a hotových interiérových textílií
11 400 €tržby 2025+8 880 €zisk 2025aktívna 3 roky
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 6. 11. 2026 Čo prezradí IČO a ako ho overiť ›
Tržby a zisk rok po roku
- 23 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 0 €
- 24 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -694 €
- 25 : tržby 11 400 €, výsledok hospodárenia 8 880 €
Kutwise s. r. o. (IČO 55649068) mala v roku 2025 tržby 11 400 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 10
Konateľ Kutwise
Podľa Registra právnických osôb koná za Kutwise 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 6. 11. 2026.
Spoločník Kutwise
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Artem Kutafin100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Artem Kutafinod 18. 8. 2023 | 5 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok Kutwise
Za rok 2025 má Kutwise v závierke tržby 11 400 €, a výsledok hospodárenia +8 880 €.
Výkaz ziskov a strát Kutwise
Zisk v 1 roku, strata v 1 roku z 3 roky. Súčet za celé obdobie: 8 186 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 8 880 € |
| 2024 | −694 € |
| 2023 | 0 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha Kutwise
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 14 871 €, vlastné imanie 13 185 € a záväzky 1 686 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 14 871 € | 13 185 € | 1 686 € |
| 2024 | 5 135 € | 4 306 € | 829 € |
| 2023 | 5 000 € | 5 000 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok Kutwise (3 roky)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 11 400 € | 8 880 € | 14 871 € | 13 185 € | 1 686 € | 9 540 € | +77,9 % |
| 2024 | — | −694 € | 5 135 € | 4 306 € | 829 € | −289 € | — |
| 2023 | — | 0 € | 5 000 € | 5 000 € | — | — | — |
Riziko: zaplatí Kutwise?
Peniaze od štátu: Kutwise
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy Kutwise
Dátum vzniku Kutwise je 18. 8. 2023, teda pred 3 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2023.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/171766/B
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2023majetok 5 000 €
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 3, posledné tržby 11 400 €.
- Registrácia pre DPH podľa § 7aIČ DPH SK2122058741 · daň z pridanej hodnoty nefakturuje
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti Kutwise
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výroby
- Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
- Inžinierske činnosti, technické testovanie a analýzy
- Výskum a vývoj v oblasti prírodných, technických, spoločenských a humanitných vied
- Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
- Prenájom, úschova a požičiavanie hnuteľných vecí
- Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- Reklamné, marketingové, fotografické a informačné služby, prieskum trhu a verejnej mienky
- Výroba textílií, textilných výrobkov, odevov a odevných doplnkov
- Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 6. 11. 2026.
Kutwise v odvetví výroba textilu
Kutwise je v registri v odvetví Výroba textilu (SK NACE 13), činnosť výroba bytového textilu a hotových interiérových textílií. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 36 821 € (743 závierok), Kutwise má 11 400 €, čo je 31 % mediánu. V okrese Bratislava I je v tomto odvetví 94 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Kutwise 27. z 37.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 10 080 €, polovica do 36 821 €, tri štvrtiny do 156 616 €; 10 % firiem má viac než 635 872 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 2 237 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 10 080 € |
| medián | 36 821 € |
| horný kvartil | 156 616 € |
| 10 % firiem má viac než | 635 872 € |
| Kutwise | 11 400 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 7. 11. 2026; mierka je logaritmická.
- Kutwise
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby Kutwise s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | Kutwise | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 11 400 € | 36 821 € |
| 2024 | — | 38 671 € |
| 2023 | — | 39 186 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| Kutwise | 11 400 € |
|---|---|
| medián okresu Bratislava I | 28 559 € |
| medián kraja | 36 390 € |
| medián Slovenska | 36 821 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- Tropicum s.r.o.Biely Kostol · tržby 25 650 € (2025)
- creat.io, s.r.o.Žilina · tržby 25 435 € (2025)
- BALOR s. r. o.Skalica · tržby 25 389 € (2025)
- ODIS STUDIO s.r.o.Liptovský Mikuláš · tržby 25 310 € (2025)
- LANO - COM Slovakia, s. r. o.Nové Mesto nad Váhom · tržby 25 280 € (2015)
- MERCHIA s.r.o.Šamorín · tržby 25 120 € (2025)
- HNL s.r.o.Jakubovany · tržby 24 866 € (2025)
- Fast arrows s. r. o.Bratislava - mestská časť Petržalka · tržby 24 857 € (2025)
- Herman design s. r. o.Trnava · tržby 24 724 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Kutwise, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo Kutwise: Bratislava - Staré Mesto
Kutwise sídli na adrese Radlinského 47, 811 07 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, okres Bratislava I. V obci Bratislava - Staré Mesto je 46 024 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 45 823. Na tej istej adrese je zapísaných 3 aktívnych subjektov.
Bratislava - Staré Mesto: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava I ›Adresár firiem v okrese Bratislava I ›
Kutwise: IČO, sídlo a základné údaje
Kutwise s. r. o. (IČO 55649068) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Staré Mesto, okres Bratislava I. Dátum vzniku je 18. 8. 2023, na trhu je 3 roky a štatutárom je Artem Kutafin. Za rok 2025 sú v závierke tržby 11 400 € a výsledok hospodárenia +8 880 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 6. 11. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Výroba bytového textilu a hotových interiérových textílií (SK NACE 1392) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 18. 8. 2023 |
| Obec | Bratislava - Staré Mesto |
| Okres | Okres Bratislava I |
| Účtovných závierok v registri | 3 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví výroba textilu (SK NACE 13) Kutwise s. r. o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 11 400 €, typická firma odvetvia 36 821 € (medián z 743 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 7. 11. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Bratislava I ›Výroba textilu: tržby a mzdy ›Výroba textilu v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava I ›
Súvisiace firmy
Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Staré Mesto
Energetika Slovensko, a. s.Železnice Slovenskej republikyZápadoslovenská distribučná, a.s.Rascon Europe central s. r. o.Torreol, s. r. o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Staré Mesto ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 13.92) v okrese Bratislava I
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.