VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

BizPartner EQ2, s. r. o.

Poprad · Prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností

170 000 €tržby 2024+11 572 €zisk 2024

Fakturačné údaje

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 18. 10. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 29. 9. 2026

Tržby a zisk rok po roku

170 000 €tržby 2024
+11 572 €zisk 2024
  1. 23 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 0 €
  2. 24 : tržby 170 000 €, výsledok hospodárenia 11 572 €
  3. 25 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -6 945 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

BizPartner EQ2, s. r. o. (IČO 55613730) mala v roku 2024 tržby 170 000 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2024, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci BizPartner EQ2

V roku 2025 mala BizPartner EQ2 priemerne 0 zamestnancov.

Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 3. 10. 2026.

Konateľ BizPartner EQ2

Podľa Registra právnických osôb koná za BizPartner EQ2 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 29. 9. 2026.

Spoločník BizPartner EQ2

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch BizPartner EQ2
Podiely spoločníkov na vkladoch BizPartner EQ2 BizPartner Investments, j. s. a. 100,0 %. Spolu 5 000 €. BizPartner Investments, j. s. a.: 5 000 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • BizPartner Investments, j. s. a.100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
BizPartner Investments, j. s. a.od 17. 4. 2026 5 000 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok BizPartner EQ2

Za rok 2024 má BizPartner EQ2 v závierke tržby 170 000 €, a výsledok hospodárenia +11 572 €.

Tržby 2024170 tis. €
Výsledok hospodárenia 202412 tis. €zisk
Majetok (aktíva) 202513 tis. €
Vlastné imanie 20259 626 €
Záväzky 20253 140 €24,6 % majetku
Pridaná hodnota 2025−311 €
Zisková marža 2024+6,8 %medián odvetvia +6,0 %
Súčet výsledkov za 3 roky4 627 €2023 až 2025

Výkaz ziskov a strát BizPartner EQ2

Súvaha BizPartner EQ2

Všetky čísla zo závierok BizPartner EQ2 (3 roky)
Čísla zo závierok BizPartner EQ2 po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
2025—−6 945 €12 766 €9 626 €3 140 €−311 €—
2024170 000 €11 572 €19 648 €16 572 €3 076 €23 675 €+6,8 %
2023—0 €110 000 €5 000 €105 000 €——

Riziko: zaplatí BizPartner EQ2?

Peniaze od štátu: BizPartner EQ2

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy BizPartner EQ2

Dátum vzniku BizPartner EQ2 je 14. 7. 2023, teda pred 3 rokmi. Skoršie obchodné mená: VV Prešov Slovenská s. r. o., BizPartner Property 1, s. r. o.. Závierky v registri máme od roku 2023. Na časovej osi je spolu 7 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/82621/L
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2023majetok 110 000 €
  3. Zmena obchodného menaPredtým VV Prešov Slovenská s. r. o., odvtedy BizPartner Property 1, s. r. o.
  4. Zmena obchodného menaPredtým BizPartner Property 1, s. r. o., odvtedy BizPartner EQ2, s. r. o.
  5. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 3.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti BizPartner EQ2

  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výroby

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 29. 9. 2026.

BizPartner EQ2 v odvetví činnosti v oblasti nehnuteľností

BizPartner EQ2 je v registri v odvetví Činnosti v oblasti nehnuteľností (SK NACE 68), činnosť prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností. Medián tržieb odvetvia za rok 2024 je 41 451 € (16 544 závierok), BizPartner EQ2 má 170 000 €, čo je 4,1-násobok mediánu. V okrese Poprad je v tomto odvetví 830 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je BizPartner EQ2 64. z 466.

V odvetví v okrese Poprad830aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou16 544Slovensko, rok 2024
Medián tržieb odvetvia41 tis. €rok 2024
Medián ziskovej marže+6,0 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb BizPartner EQ2, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Činnosti v oblasti nehnuteľností v okrese Poprad ›

Sídlo BizPartner EQ2: Poprad

BizPartner EQ2 sídli na adrese Dlhé hony 5031/6, 058 01 Poprad, okres Poprad. V obci Poprad je 9 474 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 17 231. Na tej istej adrese je zapísaných 21 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Poprad9 474aktívnych
Subjektov v okrese Poprad17 231aktívnych
V tom istom odvetví830okres Poprad
Na tej istej adrese21aktívnych subjektov

Poprad: obyvatelia a dáta ›Okres Poprad ›Adresár firiem v okrese Poprad ›

BizPartner EQ2: IČO, sídlo a základné údaje

BizPartner EQ2, s. r. o. (IČO 55613730) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Poprad, okres Poprad. Dátum vzniku je 14. 7. 2023, na trhu je 3 roky a štatutárom je Ing. Martin Fodor. Za rok 2024 sú v závierke tržby 170 000 € a výsledok hospodárenia +11 572 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 29. 9. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetviePrenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností (SK NACE 6820)
Základné imanie5 000 €
Vznik14. 7. 2023
Skoršie názvyVV Prešov Slovenská s. r. o.
BizPartner Property 1, s. r. o.
ObecPoprad
OkresOkres Poprad
Účtovných závierok v registri3

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví činnosti v oblasti nehnuteľností (SK NACE 68) BizPartner EQ2, s. r. o. patrí tržbami do štvrtiny najväčších firiem: za rok 2024 mala 170 000 €, typická firma odvetvia 41 451 €, čo je 4,1-násobok mediánu (medián z 16 544 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 18. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Poprad ›Činnosti v oblasti nehnuteľností: tržby a mzdy ›Činnosti v oblasti nehnuteľností v Prešovskom kraji ›Mzdy v okrese Poprad ›

Sieť prepojení firmy BizPartner EQ2

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu BizPartner EQ2

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu BizPartner EQ2

  • Tendre113súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1,4 mil. €
  • Granty a dotácie78výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 416 tis. €
  • Končiace zmluvy445zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 1 600 €
  • Výhry konkurentov527firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 310 tis. €
  • Diery na trhu13odvetví chýba v meste Popradtypický nepokrytý dopyt 695 tis. €

Súvisiace firmy

Rovnaký konateľ alebo spoločník

BizPartner EQP 1, s. r. o.BizPartner Property 4, s. r. o.HillVital s.r.o.BizPartner a.s.BizPartner Properties, s.r.o.

Najväčšie firmy v obci Poprad

PETROLTRANS, a.s.TATRAVAGÓNKA a.s.Beko Manufacturing Slovakia spol. s r.o.LUNYS, s.r.o.Hossa family, s. r. o.Všetky firmy v obci Poprad ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 68.20) v okrese Poprad

CHEMOSVIT, a.s.Podtatranská vodárenská spoločnosť, a.s.PRACOVNÉ ODEVY KADO, s.r.o.WIOR, s. r. o.HGC Buildings, s. r. o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk