PRACOVNÉ ODEVY KADO, s.r.o.
Poprad · Prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností
1 726 418 €tržby 2025 ▼ 11 %+66 237 €zisk 2025aktívna 9 rokov8 zamestnancov (2025)
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 8. 11. 2026 Čo prezradí IČO a ako ho overiť ›
Tržby a zisk rok po roku
- 16 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -490 €
- 17 : tržby 1 867 646 €, výsledok hospodárenia 250 592 €
- 18 : tržby 1 852 856 €, výsledok hospodárenia 204 705 €
- 19 : tržby 1 849 330 €, výsledok hospodárenia 209 017 €
- 20 : tržby 2 371 305 €, výsledok hospodárenia 330 994 €
- 21 : tržby 2 467 769 €, výsledok hospodárenia 358 852 €
- 22 : tržby 2 138 679 €, výsledok hospodárenia 258 674 €
- 23 : tržby 2 081 818 €, výsledok hospodárenia 233 445 €
- 24 : tržby 1 938 925 €, výsledok hospodárenia 195 432 €
- 25 : tržby 1 726 418 €, výsledok hospodárenia 66 237 €
PRACOVNÉ ODEVY KADO, s.r.o. (IČO 50637819) mala v roku 2025 tržby 1 726 418 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 11
Zamestnanci PRACOVNÉ ODEVY KADO
V roku 2025 mala PRACOVNÉ ODEVY KADO priemerne 8 zamestnancov, osobné náklady v tom roku boli 143 154 €. Mzdové náklady na zamestnanca vychádzajú 1 042 € mesačne, priemerná hrubá mzda v odvetví Nehnuteľnosti v okrese Poprad bola v roku 2025 1 335 €.
- Počet zamestnancov
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2025 | 8 | 143 154 € | 100 058 € |
| 2024 | 8 | 149 566 € | 104 804 € |
| 2023 | 8 | 150 121 € | 105 938 € |
| 2022 | 8 | 110 938 € | 77 677 € |
| 2021 | 7 | 95 397 € | 65 761 € |
| 2020 | 7 | 109 929 € | 74 931 € |
| 2019 | — | 98 961 € | 68 987 € |
| 2018 | — | 101 082 € | 70 718 € |
| 2017 | — | 51 127 € | 35 669 € |
Mesačne na zamestnanca v roku 2025 a priemerná hrubá mzda
- PRACOVNÉ ODEVY KADO, mzdové náklady na zamestnanca1 042 €
- Nehnuteľnosti v okrese Poprad1 335 €
- Všetky odvetvia v okrese Poprad1 649 €
- Nehnuteľnosti na Slovensku1 662 €
Firma: mzdové náklady zo závierky (účty 521 a 522) delené priemerným počtom a 12 mesiacmi. Mzdy: ŠÚ SR, DATAcube np3110rr, rok 2025, zber 11. 9. 2026. Odbor podľa registra je Nehnuteľnosti, porovnanie je preto orientačné.
Na čo išli osobné náklady v roku 2025
- Mzdy 70 % 100 058 €
- Odvody zamestnávateľa 24 % 34 332 €
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2025 (PDF), výkaz 2025 v RÚZ.
Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč POD) v Registri účtovných závierok, zber 28. 9. 2026.
Konatelia PRACOVNÉ ODEVY KADO
Podľa Registra právnických osôb konajú za PRACOVNÉ ODEVY KADO 2 konatelia. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 8. 11. 2026.
Spoločníci PRACOVNÉ ODEVY KADO
V registri sú zapísaní 2 spoločníci.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 8. 11. 2026.
Kto firmu skutočne vlastní a kde nájsť konečného užívateľa výhod ›Tržby, zisk a majetok PRACOVNÉ ODEVY KADO
Za rok 2025 má PRACOVNÉ ODEVY KADO v závierke tržby 1 726 418 €, o 11,0 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +66 237 €. Závierky máme za 10 rokov (2016 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2021: 2 467 769 €.
Výkaz ziskov a strát PRACOVNÉ ODEVY KADO
Najvyššie tržby: rok 2021, 2 467 769 €. Najnižšie: rok 2025, 1 726 418 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 1 726 418 € |
| 2024 | 1 938 925 € |
| 2023 | 2 081 818 € |
| 2022 | 2 138 679 € |
| 2021 | 2 467 769 € |
| 2020 | 2 371 305 € |
| 2019 | 1 849 330 € |
| 2018 | 1 852 856 € |
| 2017 | 1 867 646 € |
| 2016 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 9 rokoch, strata v 1 roku z 10 rokov. Súčet za celé obdobie: 2 107 458 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 66 237 € |
| 2024 | 195 432 € |
| 2023 | 233 445 € |
| 2022 | 258 674 € |
| 2021 | 358 852 € |
| 2020 | 330 994 € |
| 2019 | 209 017 € |
| 2018 | 204 705 € |
| 2017 | 250 592 € |
| 2016 | −490 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- PRACOVNÉ ODEVY KADO
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +3,8 %, medián odvetvia +8,8 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | PRACOVNÉ ODEVY KADO | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +3,8 % | +8,8 % |
| 2024 | +10,1 % | +6,0 % |
| 2023 | +11,2 % | +4,1 % |
| 2022 | +12,1 % | +4,6 % |
| 2021 | +14,5 % | +4,4 % |
| 2020 | +14,0 % | +3,4 % |
| 2019 | +11,3 % | +3,2 % |
| 2018 | +11,0 % | +3,6 % |
| 2017 | +13,4 % | +5,1 % |
| 2016 | — | +4,6 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 2 z 8 rokov, najviac v roku 2020 (+28,2 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | −11,0 % |
| 2024 | −6,9 % |
| 2023 | −2,7 % |
| 2022 | −13,3 % |
| 2021 | +4,1 % |
| 2020 | +28,2 % |
| 2019 | −0,2 % |
| 2018 | −0,8 % |
| 2017 | — |
| 2016 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha PRACOVNÉ ODEVY KADO
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 372 185 €, vlastné imanie 245 101 € a záväzky 127 084 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 372 185 € | 245 101 € | 127 084 € |
| 2024 | 454 957 € | 355 559 € | 99 398 € |
| 2023 | 1 003 296 € | 847 892 € | 155 404 € |
| 2022 | 1 422 759 € | 1 368 356 € | 54 403 € |
| 2021 | 1 483 603 € | 1 359 747 € | 123 856 € |
| 2020 | 1 332 906 € | 1 000 894 € | 332 012 € |
| 2019 | 1 035 204 € | 669 901 € | 365 303 € |
| 2018 | 1 073 789 € | 459 807 € | 613 982 € |
| 2017 | 939 542 € | 255 102 € | 684 440 € |
| 2016 | 5 000 € | 4 510 € | 490 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok PRACOVNÉ ODEVY KADO (10 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1 726 418 € | 66 237 € | 372 185 € | 245 101 € | 127 084 € | 261 890 € | +3,8 % |
| 2024 | 1 938 925 € | 195 432 € | 454 957 € | 355 559 € | 99 398 € | 440 707 € | +10,1 % |
| 2023 | 2 081 818 € | 233 445 € | 1 003 296 € | 847 892 € | 155 404 € | 510 498 € | +11,2 % |
| 2022 | 2 138 679 € | 258 674 € | 1 422 759 € | 1 368 356 € | 54 403 € | 487 999 € | +12,1 % |
| 2021 | 2 467 769 € | 358 852 € | 1 483 603 € | 1 359 747 € | 123 856 € | 598 805 € | +14,5 % |
| 2020 | 2 371 305 € | 330 994 € | 1 332 906 € | 1 000 894 € | 332 012 € | 552 676 € | +14,0 % |
| 2019 | 1 849 330 € | 209 017 € | 1 035 204 € | 669 901 € | 365 303 € | 378 095 € | +11,3 % |
| 2018 | 1 852 856 € | 204 705 € | 1 073 789 € | 459 807 € | 613 982 € | 384 870 € | +11,0 % |
| 2017 | 1 867 646 € | 250 592 € | 939 542 € | 255 102 € | 684 440 € | 387 521 € | +13,4 % |
| 2016 | — | −490 € | 5 000 € | 4 510 € | 490 € | −490 € | — |
Riziko: zaplatí PRACOVNÉ ODEVY KADO?
PRACOVNÉ ODEVY KADO a verejné zmluvy
V Centrálnom registri zmlúv je 7 zmlúv s dodávateľom PRACOVNÉ ODEVY KADO v objeme 13 254 € z rokov 2019 až 2026. Najväčší objem je s odberateľom Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Poprad: 5 192 € v 2 zmluvách. Vo verejnom obstarávaní má 1 vyhratú súťaž za 1 635 €.
Rok s najväčším objemom: 2026, 8 063 € v 2 zmluvách.
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmlúv | Objem |
|---|---|---|
| 2026 | 2 | 8 063 € |
| 2024 | 2 | 0 € |
| 2022 | 1 | 0 € |
| 2019 | 1 | 5 192 € |
Zdroj: Centrálny register zmlúv (crz.gov.sk); nezmyselné sumy vynechané, výpočet Štatistiky.sk.
História firmy PRACOVNÉ ODEVY KADO
Dátum vzniku PRACOVNÉ ODEVY KADO je 20. 12. 2016, teda pred 9 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2016.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/33793/P
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2016majetok 5 000 €
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2120400183
- Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Špeciálna základná škola Svit. Firma vznikla 20. 12. 2016.
- Nový spoločník: Ida DudinskáSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Nový spoločník: Karol DudinskýSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Výhra vo verejnej súťažiObstarávateľ Slovenská poľnohospodárska univerzita v Nitre, cena 1 635 €. Pracovné odevy pre pracovníkov vlastnej ochrany SPU_2025
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 10, posledné tržby 1 726 418 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti PRACOVNÉ ODEVY KADO
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
- Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
- Textilná výroba
- Vydavateľská činnosť, polygrafická výroba a knihárske práce
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 8. 11. 2026.
PRACOVNÉ ODEVY KADO v odvetví činnosti v oblasti nehnuteľností
PRACOVNÉ ODEVY KADO je v registri v odvetví Činnosti v oblasti nehnuteľností (SK NACE 68), činnosť prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 45 478 € (16 672 závierok), PRACOVNÉ ODEVY KADO má 1 726 418 €, čo je 38-násobok mediánu. V okrese Poprad je v tomto odvetví 830 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je PRACOVNÉ ODEVY KADO 5. z 466.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 16 100 €, polovica do 45 478 €, tri štvrtiny do 129 732 €; 10 % firiem má viac než 507 493 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 4 034 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 16 100 € |
| medián | 45 478 € |
| horný kvartil | 129 732 € |
| 10 % firiem má viac než | 507 493 € |
| PRACOVNÉ ODEVY KADO | 1 726 418 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 8. 11. 2026; mierka je logaritmická.
- PRACOVNÉ ODEVY KADO
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby PRACOVNÉ ODEVY KADO s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | PRACOVNÉ ODEVY KADO | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 1 726 418 € | 45 478 € |
| 2024 | 1 938 925 € | 41 486 € |
| 2023 | 2 081 818 € | 39 305 € |
| 2022 | 2 138 679 € | 39 153 € |
| 2021 | 2 467 769 € | 36 545 € |
| 2020 | 2 371 305 € | 38 888 € |
| 2019 | 1 849 330 € | 41 678 € |
| 2018 | 1 852 856 € | 41 103 € |
| 2017 | 1 867 646 € | 40 954 € |
| 2016 | — | 41 408 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| PRACOVNÉ ODEVY KADO | 1 726 418 € |
|---|---|
| medián okresu Poprad | 34 312 € |
| medián kraja | 41 458 € |
| medián Slovenska | 45 478 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- COOP Jednota Bratislava - vidiek, spotrebné družstvoBratislava - mestská časť Nové Mesto · tržby 3 915 025 € (2025)
- EnMan, s.r.o.Nižná · tržby 3 881 392 € (2025)
- Euro MAX Žilina, s.r.o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 3 875 604 € (2025)
- insignis s.r.o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 3 840 922 € (2019)
- EKOTERM, s.r.o.Bratislava - mestská časť Dúbravka · tržby 3 831 488 € (2025)
- ENERGOBYT s.r.o. HumennéHumenné · tržby 3 772 387 € (2025)
- INVEST 27 – River Park F a. s.Bratislava · tržby 3 767 739 € (2025)
- BCT 2 s.r.o.Košice - mestská časť Juh · tržby 3 748 481 € (2025)
- SIAG Fachmarktzentren, s.r.o.Bratislava - mestská časť Nové Mesto · tržby 3 739 495 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb PRACOVNÉ ODEVY KADO, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo PRACOVNÉ ODEVY KADO: Poprad
PRACOVNÉ ODEVY KADO sídli na adrese Suchoňova 3527/4, 058 01 Poprad, okres Poprad. V obci Poprad je 9 481 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 17 230. Na tej istej adrese je zapísaných 2 aktívnych subjektov.
Poprad: obyvatelia a dáta ›Okres Poprad ›Adresár firiem v okrese Poprad ›
PRACOVNÉ ODEVY KADO: IČO, sídlo a základné údaje
PRACOVNÉ ODEVY KADO, s.r.o. (IČO 50637819) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Poprad, okres Poprad. Dátum vzniku je 20. 12. 2016, na trhu je 9 rokov a štatutármi sú Ida Dudinská a Karol Dudinský. Za rok 2025 sú v závierke tržby 1 726 418 € a výsledok hospodárenia +66 237 €, počet zamestnancov podľa registra je 5 až 9.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 8. 11. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností (SK NACE 6820) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 20. 12. 2016 |
| Obec | Poprad |
| Okres | Okres Poprad |
| Účtovných závierok v registri | 10 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví činnosti v oblasti nehnuteľností (SK NACE 68) PRACOVNÉ ODEVY KADO, s.r.o. patrí tržbami medzi 10 % najväčších firiem: za rok 2025 mala 1 726 418 €, typická firma odvetvia 45 478 €, čo je 38-násobok mediánu (medián z 16 672 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 8. 11. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Poprad ›Činnosti v oblasti nehnuteľností: tržby a mzdy ›Činnosti v oblasti nehnuteľností v Prešovskom kraji ›Mzdy v okrese Poprad ›
Súvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
Najväčšie firmy v obci Poprad
PETROLTRANS, a.s.TATRAVAGÓNKA a.s.Beko Manufacturing Slovakia spol. s r.o.LUNYS, s.r.o.Hossa family, s. r. o.Všetky firmy v obci Poprad ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 68.20) v okrese Poprad
CHEMOSVIT, a.s.Podtatranská vodárenská spoločnosť, a.s.WIOR, s. r. o.HGC Buildings, s. r. o.HERALD SUN, a.s. v konkurze
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.