Muhammed Sejdini
Aktívny · Lučenec · podniká od 2023 · 3 roky
Čo robí
- Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu.
Fakturačné údaje
Dá sa mu veriť?
- Podniká aktívne od 2023Register právnických osôb ŠÚ SR, overené 17. 10. 2026 o 11:36
- Zoznamy dlžníkov overte priamo u úradovSociálna poisťovňa · VšZP · Dôvera · Union · Finančná správa
RPO ŠÚ SR a FS, 17. 10. 2026
Tržby a zisk
Muhammed Sejdini: živnostník tržby v registri nezverejňuje.
V registri má 1 výkaz, graf sa ukáže, keď ich stiahneme.
Muhammed Sejdini (IČO 55590381), sídlo Lučenec, je v registri zapísaný od 5. 10. 2023 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 17. 10. 2026).
Financie a závierky Muhammed Sejdini
Živnostník účtovnú závierku v registri nezverejňuje, ukazujeme, čo o ňom vieme.
Riziko: zaplatí Muhammed Sejdini?
Peniaze od štátu: Muhammed Sejdini
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História Muhammed Sejdini
Dátum vzniku Muhammed Sejdini je 5. 10. 2023, teda pred 3 rokmi.
- Začiatok podnikaniaPodnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri · 640-23036
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti Muhammed Sejdini
- Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 17. 10. 2026.
Muhammed Sejdini v odvetví reštaurácie a pohostinstvá
Muhammed Sejdini je v registri v odvetví Reštaurácie a pohostinstvá (SK NACE 56), činnosť zmluvné a iné stravovacie služby. V okrese Lučenec je v tomto odvetví 309 aktívnych subjektov.
Miesto podnikania: Lučenec
Muhammed Sejdini má miesto podnikania v obci Lučenec, okres Lučenec. V obci Lučenec je 4 183 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 8 525.
Lučenec: obyvatelia a dáta ›Okres Lučenec ›Adresár firiem v okrese Lučenec ›
Muhammed Sejdini: IČO, sídlo a základné údaje
Muhammed Sejdini (IČO 55590381) je živnostník, teda fyzická osoba podnikateľ z obce Lučenec, okres Lučenec. Začiatok podnikania je 5. 10. 2023, podniká 3 roky.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 17. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri |
|---|---|
| Odvetvie | Zmluvné a iné stravovacie služby (SK NACE 5622) |
| Vznik | 5. 10. 2023 |
| Obec | Lučenec |
| Okres | Okres Lučenec |
| Účtovných závierok v registri | 1 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
Sieť prepojení firmy Muhammed Sejdini
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Ďalšie časti profilu
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu Muhammed Sejdini
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu Muhammed Sejdini
- Tendre6súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 183 tis. €
- Granty a dotácie39výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 196 tis. €
- Končiace zmluvy34zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 42 tis. €
- Výhry konkurentov77firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 35 tis. €
- Diery na trhu17odvetví chýba v meste Lučenectypický nepokrytý dopyt 2,0 mil. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Vranov nad Topľou141 zmlúv za 3 roky · 3 127 038 € · naposledy 15. 10. 2026Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.24 zmlúv za 3 roky · 51 109 € · naposledy 18. 9. 2026Mesto Kysucké Nové Mesto18 zmlúv za 3 roky · 4 117 € · naposledy 25. 7. 2026 Všetkých 318 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Lučenec
Potraviny Kačka, a.s. „v konkurze“KAM Rent, s.r.o.AGRO CS Slovakia, a.s.NICHOLTRACKT, s.r.o.mobil online, s.r.o.Všetky firmy v obci Lučenec ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 56.29) v okrese Lučenec
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.